...

...

... BimBum kolmapäeval, 3. jaan. 2007., kell 09:17:22 .. Loe lähemalt kolmap., 3. jaan. 07., kell 15:13 Delilah Herr Kõuts, kui tahad kirstus välja näha, lase vaatamisaugud kaane sisse puurida. Veel popim, kui sa telliksid uksesilmaga kirstu, selle kasutusiga on pikemaajaline, kuna mulda ei lähe silma, mis takistaks edasist välja nägemist. Kui sa eriti rikkaks enne surma saanud oled (mida ma iseenesest muidugi ei usu), siis võiks veel valgustusega uksesilma panna, seejuures tõhusa suurendusega. Saaksid kindlasti huvitavaid teadmisi mullas elavatest organismidest. kolmap., 3. jaan. 07., kell 15:45 BimBum kolmap., 3. jaan. 07., kell 15:57 Delilah Kirstus ei peagi kuidagi välja nägema, kaas peale ja kähku auku, enne kui haisema hakkab! neljap., 4. jaan. 07., kell 18:42 Sybill Ma usun, et staare polegi tarvis palgata kui käepärast on hea grimmeerija. Vastavalt surija soovile maalitaks siis nö. surimask...kas Dicaprio, Pitt, Damon vms. Aga arvestama peaks siiski ka sellega, et töö on tellija materjalist. reedel, 5. jaan. 07., kell 11:55 Delilah No kes siis jõuab neid libauudiseid pärast paljastada, kui me juba selleni laskume, et kirstus lebab Pitt (no siis ma nutaks ka kindlasti!) või Clooney või mõni muu megakuulusilusseksikasrikas tegelane. Endiselt samal arvamisel, et surnu tuleb maha matta, mitte seda lagunevat kooslust veel karjale nutuste silmadega tegelastele demonstreerida. Fui, jälkus!

...

BimBum kolmapäeval, 3. jaan. 2007., kell 09:17:22

.. Loe lähemalt


kolmap., 3. jaan. 07., kell 15:13
Delilah
Herr Kõuts, kui tahad kirstus välja näha, lase vaatamisaugud kaane sisse puurida. Veel popim, kui sa telliksid uksesilmaga kirstu, selle kasutusiga on pikemaajaline, kuna mulda ei lähe silma, mis takistaks edasist välja nägemist. Kui sa eriti rikkaks enne surma saanud oled (mida ma iseenesest muidugi ei usu), siis võiks veel valgustusega uksesilma panna, seejuures tõhusa suurendusega. Saaksid kindlasti huvitavaid teadmisi mullas elavatest organismidest.
kolmap., 3. jaan. 07., kell 15:45
kolmap., 3. jaan. 07., kell 15:57
Delilah
Kirstus ei peagi kuidagi välja nägema, kaas peale ja kähku auku, enne kui haisema hakkab!
neljap., 4. jaan. 07., kell 18:42
Sybill
Ma usun, et staare polegi tarvis palgata kui käepärast on hea grimmeerija. Vastavalt surija soovile maalitaks siis nö. surimask...kas Dicaprio, Pitt, Damon vms. Aga arvestama peaks siiski ka sellega, et töö on tellija materjalist.
reedel, 5. jaan. 07., kell 11:55
Delilah
No kes siis jõuab neid libauudiseid pärast paljastada, kui me juba selleni laskume, et kirstus lebab Pitt (no siis ma nutaks ka kindlasti!) või Clooney või mõni muu megakuulusilusseksikasrikas tegelane.
Endiselt samal arvamisel, et surnu tuleb maha matta, mitte seda lagunevat kooslust veel karjale nutuste silmadega tegelastele demonstreerida. Fui, jälkus!


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [205] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [275]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [869]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [472]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [583]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [708]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [707]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [753]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [1010]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1084]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [205] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [275] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [330] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 25. veebr. 2021., kell 01:13 - parim aeg päevast
või tee uus
(7) [7309] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0301s