Teine Hommik algas kell 6.00 kaalumisega. 13 päeva dieet. Hommikusöök kell 8.00 ikka

kg Pole paha, kuigi kaal langes Täna on teine päev. Hommik algas kell 6.00 kaalumisega. -1 kg Pole paha, kuigi kaal langes vee arvelt. Hommikusöök kell 8.00 ikka kohv+tükk suhkrut. Pea pisut valutas juba eile õhtul ja kõht oli ka tühi. Jõin vett. 13 päeva dieet. Täna on teine päev. Hommik algas kell 6.00 kaalumisega. -1 kg Pole paha, kuigi kaal langes vee arvelt. Hommikusöök kell 8.00 ikka kohv+tükk suhkrut. Pea pisut valutas juba eile õhtul ja kõht oli ka tühi. Jõin vett. Nüüd tuleb teha tööd ja lõunat oodata. Õhtu käes ja olen uimane ja väsinud. Kõht on tühi aga peaval

13 päeva dieet. Anastasia neljapäeval, 12. augustil 2010., kell 09:01:00 Kuidas mina sellega hakkama saan. Täna on teine päev. Hommik algas kell 6.00 kaalumisega. -1 kg Pole paha, kuigi kaal langes vee arvelt. Hommikusöök kell 8.00 ikka kohv+tükk suhkrut. Pea pisut valutas juba eile õhtul ja kõht oli ka tühi. Jõin vett. Nüüd tuleb teha tööd ja lõunat oodata. Õhtu käes ja olen uimane ja väsinud. Kõht on tühi aga peavalu andis järgi. Magama kell 22.00 Kolmas päev. Hommikune kaalumine kell 7.30 kokku -2 kg. Tänane hommikusöök lubab lisaks kohvile ka viilu röstsaia. Liiguks rohkem väljas ja teeks midagi aga praegu pole võimalik. Tööd on palju ja inimesed ootavad oma palka. Tuleb päev traditsiooniliselt mööda saata. Telekat kuulates ja tikkides või õigemini kätiseid ja kraesid peale pannes. Pildilt on hoolikal vaatamisel näha varruka ots enne ja pärast .  Kogu töö käib käsitsi, volt voldi haaval. Liikumiseks ma aega ei leia, kui väga väga tahan siis leian aga sellevõrra tuleb õhtul kauem üleval olla või hommikul varem tõusta. Olen nii unine ja higistan koguaeg. Kõht polegi enam nii tühi. Homme plaanin SPA-sse minna. Loodan, et ikka vastu pean ja ei minesta. Kui nõrkus väljaarvata tunnen end kergemana ja enesekindlus kasvab ka kui kaalunumbreid vaatan. 1 kilo veel ja kaalun samapalju kui 4 aastat tagasi. Pole ammu kaalul selliseid numbreid näinud. Põnev on teada saada mida näitab kaal siis kui olen dieedi lõpetanud. Nüüd pooleli jätta oleks narr. Murelikuks teeb mind 7-es päev siis polegi midagi süüa lubatud. Neljandal dieedi päeval ol

13 päeva dieet.

Anastasia neljapäeval, 12. augustil 2010., kell 09:01:00
Kuidas mina sellega hakkama saan.

Täna on teine päev. Hommik algas kell 6.00 kaalumisega. -1 kg
Pole paha, kuigi kaal langes vee arvelt.
Hommikusöök kell 8.00 ikka kohv+tükk suhkrut. Pea pisut valutas juba eile õhtul ja kõht oli ka tühi. Jõin vett. Nüüd tuleb teha tööd ja lõunat oodata. Õhtu käes ja olen uimane ja väsinud. Kõht on tühi aga peavalu andis järgi. Magama kell 22.00

Kolmas päev. Hommikune kaalumine kell 7.30 kokku -2 kg.
Tänane hommikusöök lubab lisaks kohvile ka viilu röstsaia. Liiguks rohkem väljas ja teeks midagi aga praegu pole võimalik. Tööd on palju ja inimesed ootavad oma palka. Tuleb päev traditsiooniliselt mööda saata. Telekat kuulates ja tikkides või õigemini kätiseid ja kraesid peale pannes. Pildilt on hoolikal vaatamisel näha varruka ots enne ja pärast .  Kogu töö käib käsitsi, volt voldi haaval. Liikumiseks ma aega ei leia, kui väga väga tahan siis leian aga sellevõrra tuleb õhtul kauem üleval olla või hommikul varem tõusta.
Olen nii unine ja higistan koguaeg. Kõht polegi enam nii tühi.
Homme plaanin SPA-sse minna. Loodan, et ikka vastu pean ja ei minesta. Kui nõrkus väljaarvata tunnen end kergemana ja enesekindlus kasvab ka kui kaalunumbreid vaatan. 1 kilo veel ja kaalun samapalju kui 4 aastat tagasi. Pole ammu kaalul selliseid numbreid näinud. Põnev on teada saada mida näitab kaal siis kui olen dieedi lõpetanud. Nüüd pooleli jätta oleks narr. Murelikuks teeb mind 7-es päev siis polegi midagi süüa lubatud.

Neljandal dieedi päeval oli kaal langenud -3kg. Käisin SPA-s. Istusin soolakambris, lasin end kloppida massaazitoolil ja lõpuks higistasin infrapuna saunas. Pere nautis samal ajal veekeskuse mõnusid.
Lõunat sõin autos ja õhtul koju tagasijõudes ootas veel õhtusöök ees. Sel päeval sai tõesti palju süüa võrreldes eelmiste päevadega.

Viienenda päeva hommikul kaalusin ja kaalulangus oli tagasihoidlik. Kokku oli langenud -3,4kg Enesetunne on normaalne. Mõtted ainult liiguvad erinevate toitude peale. Kujutan endale ette kuidas pitsat sööma lähen või midagi magusat lubada võin. Kohvi sellel hommikul juua ei või ja päev algas riivitud porgandi närimisega.
Mõni ettenähtud toit on vastikuks muutunud. Paljas mõte ajab südame pahaks. Pingutan vapralt edasi.

Täna on kuues päev. Hommikune kaalumine valmistas pettumuse. Kaal püsib paigal. Vähemalt saab kohvi juua. Olen harjunud piimaga ja magusa kohviga. Juua võin aga musta ja 1 tüki suhkruga. Vastik ikka veel. Siiski parem kui üldse ilma.
Olen täna päeval jälle üksi kodus. Mulle meeldib päeval üksi olla, keegi ei dikteeri millal ja mida ma tegema peaks. See aeg on minu aeg. Ootan päeva millal tööjärg väiksemaks jääb ja saan rohkem aias olla.

Täna on seitsmes dieedi päev. Süüa täna ei saa. Hommikul tass kohvi ilma suhruta ja päeval tükike lammast või kalkunit.
Liha ma ei leidnud ja seega proovin vastu pidada ilma söömata. Olen ennegi vee päevi teinud. Kaal on tänaseks langenud -3,4kg. Ma pole väga ülekaaluline seega ma ei oota ka, et anoreksikuks muutuksin. Dieedi eesmärk on saavutada normaal kehakaal ja siis seda hoida. Lihtsam on võidelda paari ülekiloga kui pärast paarikümmnega.
Kui selline kaal püsiks oleksin ma juba rahul aga eesmärgid tuleb kõrgemale seada. Seega ootan siiski, et kaal veel 1-2 kilo langeks. Eks näis. Homme ma kaalun kindlasti vähem kui täna, sest ei söönud ju midagi.

Kaheksas päev. Nagu ma arvasin ongi kaal langenud. -4kg.
Seega on oodata kaalu tõusu. Samas pole see sugugi kindel, sest kaloreid sisaldab toit ikka väga vähe. Peas keerlevad vaid mõtted toidust. Unistan juba kuidas ma taas kõike süüa saan. Esimese asjana tahaks pitsat süüa. Sellist head kvaliteetset ja krõbeda äärega. Proovisin elie dieetide raamatut lugeda aga see on liig mis liig. Puha toiduretsepte täis. Ootan nädala ja siis loen.

Üheksas päev. Kaalusin end hommikul ja oh imet -4,6kg. Aru ma ei saa kuhu kaal kadus. Eile keetsin mehele kartuleid ja täna teen kurke sisse. On küll vastupandamatu soov midagi suhu pista. Nagu ikka kui midagi süüa teed, siis maitsed. Tuletan endale meelde, et olen nii kaugele jõudnud ja tobe oleks mõne himu pärast kogu vaev untsu keerata. Õnneks pole lõpuni palju jäänud ja päris näljas ka enam olema ei pea. Kulutasin oma olematuid sissesöödud  kaloreid.
Niitsin muru. Uskuge see polegi nii lihtne kui oled dieedist nõrk. Muru niitmine pole meil niigi lihtne aga praegu oli see küll selline kogemus mida teistele ei soovita. Ma suudan ka palavama ilmaga tund aega muru niita aga nüüd vaevalt 10 minutit ja higi jooksis ning hingeldasin nagu oleksin jooksnud mitu kilti. Pidasin vapralt neli raundi vastu ja siis andsin lõplikult alla. Mees niitis edasi. Ma poleks seda ette võtnudki aga muru meenutas juba heinamaad.

Kümnes päev. Hommikul magasin kauem, püha ikkagi. Kell 9 kaalusin -5kg. Tore, et kaal langeb. Öösel nägin unes kuidas ma mannavahtu sõin ja mõtlesin, et no nüüd on dieet rikutud. Rõõm oli suur kui ärkasin. Ise ma küll aru ei saa, et nii palju alla olen võtnud kui peeglisse vaatan. Proovin ikka teksaseid jalga ja seal on ruumi lahedamalt. Peale mehe pole mind keegi näinud. Ootan põnevusega
kohtumist lastega. Lapsed on mul suured ja elavad omaette. Ma küll rääkisin Merelle sünnipäeval, et hakkan dieeti pidama aga ega seda väga tõsiselt võetud. Vanem tütar teab aga ta ei küsinud palju ma alla olen võtnud. Toob homme oma lapse mulle hoida siis vaatame kas märkab mingit muutust.

11.päev Kaalusin end kell 8.30 Kokku on kadunud tänaseks -5,5 kg. Täna saab jälle rohkem süüa. Igat hommikut tuleks alustada klaasi veega ja siis kohvi tegema hakata. Mulle ei meeldi must kohv aga lugesin kuskilt, et suhkru ja piimaga me peidame ebakvaliteetse kohvi maitset. Lähen ja ostan kvaliteetset kohvi ning proovin kas on parema maitsega. Tõsiasi on see, et praegu ostame odavat kohvi. 100 gr peaksin ikka endale proovimiseks lubada saama.

Lõpp. See on nüüd läbi. Kokku oli kaalukaotust -5,5kg. Nüüd edasi tuleks seda kaalu säilitada. Eks peab kaloreid lugema ja liikuma.
Edu kõigile kes sellise tõhusa aga raske dieedi ette võtavad. Teine Hommik algas kell 6.00 kaalumisega. 13 päeva dieet. Hommikusöök kell 8.00 ikka
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [393] Sisupuu sitemap
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [478]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [562]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [591]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1060]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1208]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1261]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1290]
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [1631]
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [1355]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [393] Hea kodulehe valmistamine
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [478] Korraliku kodulehe tegemine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [562] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 14. august 2020., kell 15:01 - parim aeg päevast
või tee uus
[3737] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0391s