Vihma triibud peatavad mu pilgu.... Vihma peenike muster bussiaknal. Kui

sirged triibud bussiaknal, vihma ümmargused, nurgelised Vihma sirged triibud peatavad mu pilgu.... Vihma sirged triibud bussiaknal, vihma ümmargused, nurgelised piisad bussiaknal. Vihma peenike muster bussiaknal. Kui palju ma olen mõelnud ja kirjutanud sõites bussiga, Vihma sirged triibud peatavad mu pilgu.... Vihma sirged triibud bussiaknal, vihma ümmargused, nurgelised piisad bussiaknal. Vihma peenike muster bussiaknal. Kui palju ma olen mõelnud ja kirjutanud sõites bussiga, rongiga, autoga. Sõites Tallinn Pärnu vahet, mõned korrad ka Tartusse ja ükskord ka Võru vahet. Muu

Tüdrukutirts reedel, 20. juunil 2008., kell 21:37:15 Vihma sirged triibud peatavad mu pilgu.... Vihma sirged triibud bussiaknal, vihma ümmargused, nurgelised piisad bussiaknal. Vihma peenike muster bussiaknal. Kui palju ma olen mõelnud ja kirjutanud sõites bussiga, rongiga, autoga. Sõites Tallinn Pärnu vahet, mõned korrad ka Tartusse ja ükskord ka Võru vahet. Muudkui sõidan ja sõidan. Vaadanud mööduvaid puid, mööduvaid autosid, mööduvat elu. Kas elu möödub minust või mina möödun elust? Kas me oleme eluga samal suunal, kas ta on minust ees või taga. Kas elu jälitab mind, aga ma ei märka teda seljataga või mina üritan elu sabast kinni haarata, mis mul eest libiseb. Ja hetkega on bussiaknal üksikud vihmapiisakesed: ümmargused ja nurgelised. Hardi Volmer laulab: „kui teaksid mis tähendab see... ...Aino, su saladus ammu on avalik...”   Järgmine laul: „meie vahel mitte miskit erilist ei olnud...” Geniaalne! Miks ma küll varem seda ei kuulanud. „Ilus oli olla, sest kole oli möödas” Bussi küljeaken on täiesti kuiv, aga esiaken pisarate, piiskade ja vihmatriipudega kaetud. Möödusin itaalia kunstist. Tee ääres on palju palju valgeid skulptuure, see vist peaks olema Itaalia kunst. Ei midagi erilist. Paremal pool aknast paistab tumesinine taevas, vasakul aga veidike heledam. Ei midagi erilist. Pärnu 80 km, üks kiilaspäine noormees jälgis mind. Ma vaataks ka inimest, kes läpu süles klõbistab ja siis vahepeal jalaga või käega takti lööb. Ikkagi... Ei midagi erilist. „Ootasime, ootasime, midagi ei tu

Tüdrukutirts reedel, 20. juunil 2008., kell 21:37:15

Vihma sirged triibud peatavad mu pilgu....

Vihma sirged triibud bussiaknal, vihma ümmargused, nurgelised piisad bussiaknal. Vihma peenike muster bussiaknal. Kui palju ma olen mõelnud ja kirjutanud sõites bussiga, rongiga, autoga. Sõites Tallinn Pärnu vahet, mõned korrad ka Tartusse ja ükskord ka Võru vahet. Muudkui sõidan ja sõidan. Vaadanud mööduvaid puid, mööduvaid autosid, mööduvat elu. Kas elu möödub minust või mina möödun elust? Kas me oleme eluga samal suunal, kas ta on minust ees või taga. Kas elu jälitab mind, aga ma ei märka teda seljataga või mina üritan elu sabast kinni haarata, mis mul eest libiseb.

Ja hetkega on bussiaknal üksikud vihmapiisakesed: ümmargused ja nurgelised.

Hardi Volmer laulab: „kui teaksid mis tähendab see... ...Aino, su saladus ammu on avalik...”  Järgmine laul: „meie vahel mitte miskit erilist ei olnud...” Geniaalne! Miks ma küll varem seda ei kuulanud. „Ilus oli olla, sest kole oli möödas”

Bussi küljeaken on täiesti kuiv, aga esiaken pisarate, piiskade ja vihmatriipudega kaetud. Möödusin itaalia kunstist. Tee ääres on palju palju valgeid skulptuure, see vist peaks olema Itaalia kunst. Ei midagi erilist. Paremal pool aknast paistab tumesinine taevas, vasakul aga veidike heledam. Ei midagi erilist.

Pärnu 80 km, üks kiilaspäine noormees jälgis mind. Ma vaataks ka inimest, kes läpu süles klõbistab ja siis vahepeal jalaga või käega takti lööb. Ikkagi... Ei midagi erilist.

„Ootasime, ootasime, midagi ei tulnud. Ootasime justkui mingit tähtsat külalist.” Selline tekst oli ka sõbral avalikus portaalis pildi allkirjaks. Mida rohkem ma tutvust teen eesti muusikaga, seda rohkem avastan laule, kust sõber neid huvitavaid lauseid piltide iseloomustamiseks võtab. Äratundmisrõõm on meeldiv. Laulud on head. Sõber on väga hea. Sõbrast ma rohkem ei räägi, sest se oleks pikk ja minu jaoks veidike kurb jutt armumisest, armastusest ja see kõik ühepoolne – minupoolne.

Vihma peenikesed, katkendlikud triibud on jälle bussiaknal. Vihma laiad, intensiivsed, suure läbivooluga, elavad joad on esiaknal. Pärnu 65 km. Märjamaa statoil. Ei miskit erilist.

„Vihma sajab, hulluks ajab mind see öö. Ma ju tean. Vihma sajab, hulluks ajab mind see öö. Ma ju pean.” Laulust „Teadagi”. „Võib kõike teada, teadagi, kõike ei tea.” Loomulikult see on ammu teda, et kõike ei tea.

Uni on tukastan veidike.

Ärkan kui olen juba Pärnus. Kodu kallis kodu. Sajab paduvihma. Väljun bussist, tunnen Pärnu hõngu, seda meeldivat mere, suvepealinna ja väikese linna reede õhtu hõngu. Jalutan liinibussi peatusesse ja sõidan koju. Singer Vinger kummitab kõrvus:

„Vaatan kõik pilt on nii selge, sest prillid on ees
Vaatan kui venivat filmi, kus elu on sees
Kõik toimub vägagi ilmsi mu enese ees
Kõik on ju ilmagi selge, sest kõik on veel ees”

Vihma triibud peatavad mu pilgu.... Vihma peenike muster bussiaknal. Kui
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [38] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [134]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [564]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [333]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [516]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [664]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [660]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [707]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [953]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1034]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [38] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [134] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [168] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 23. jaan. 2021., kell 13:53 - parim aeg päevast
või tee uus
[3616] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0464s