Igapäevaelus.   Tänaäeval on meedial -kui ,aga me puutume meediaga igapäevaselt

,mõjuvõimsaim jõud meie ühiskonnas. Tahame seda Meedia meie igapäevaelus.   Tänaäeval on meedial -kui põhiinformeerijal ,mõjuvõimsaim jõud meie ühiskonnas. Tahame seda või mitte ,aga me puutume meediaga igapäevaselt kokku.  See ümbritseb meid kõikjal : tänaval,b Meedia meie igapäevaelus.   Tänaäeval on meedial -kui põhiinformeerijal ,mõjuvõimsaim jõud meie ühiskonnas. Tahame seda või mitte ,aga me puutume meediaga igapäevaselt kokku.  See ümbritseb meid kõikjal : tänaval,bussis,raadiot kuulates ,televiisorit vaadates ja nii edasi.      Viimasel ajal on meedias väga oluli

Anneli K. pühapäeval, 30. nov. 2008., kell 14:35:17 Meedia meie igapäevaelus.   Tänaäeval on meedial -kui põhiinformeerijal ,mõjuvõimsaim jõud meie ühiskonnas. Tahame seda või mitte ,aga me puutume meediaga igapäevaselt kokku.  See ümbritseb meid kõikjal : tänaval,bussis,raadiot kuulates ,televiisorit vaadates ja nii edasi.      Viimasel ajal on meedias väga olulisele kohale tõusnud reklaam ja meelelahutus. Reklaami leidub tänavapildis ja mujal meediumites kohati isegi liiga palju. Kuid see ei ole üldsegi nii halb kui enamus seda väidab. Reklaam on vajalik ,sest vastasejuhul teaksime end ümbritsevast maailmast üpris vähe. Sealt näeme mida ja mis hinna eest pakutakse meile erinevates kaubanduskettides, mis linastub kinodes, missugune maailmakuulus rock-staar meie väikest Eestit sel nädalavahetusel külastab ning milline pesuvahend on tülikate rohuplekkide puhul kõige efektiivsem. Kuid samas, kas tõesti on vaja seda nii aktiivselt rahvale peale suruda?       Sarnaselt reklaamile on ka meelelahutusäri meedias suure hüppe teinud. Eriti populaarseks on muutunud online mängud ja erinevad mängukoopad ning -portaalid. Enamik nende kasutajatest on umbes 6-17 aastased lapsed. Et internetimängud on laste seas nii menukad ei ole üllatav, kuna lapsed teadupärast armastavad väga mängida ning lõbusalt aega veeta. Kaasa aitab muidugi ka vanemate ja teiste lähedaste vähene aeg nende jaoks - tööd on palju ning peale pikka ja kurnavat tööpäeva ei jaksata veel lisaks mingite põngerjatega jännata. Mängude seas on populaarsed ka igasugused tele-ja mälumängud. Lisaks mängudele armasta

Anneli K. pühapäeval, 30. nov. 2008., kell 14:35:17

Meedia meie igapäevaelus.

  Tänaäeval on meedial -kui põhiinformeerijal ,mõjuvõimsaim jõud meie ühiskonnas. Tahame seda või mitte ,aga me puutume meediaga igapäevaselt kokku.  See ümbritseb meid kõikjal : tänaval,bussis,raadiot kuulates ,televiisorit vaadates ja nii edasi.
     Viimasel ajal on meedias väga olulisele kohale tõusnud reklaam ja meelelahutus. Reklaami leidub tänavapildis ja mujal meediumites kohati isegi liiga palju. Kuid see ei ole üldsegi nii halb kui enamus seda väidab. Reklaam on vajalik ,sest vastasejuhul teaksime end ümbritsevast maailmast üpris vähe. Sealt näeme mida ja mis hinna eest pakutakse meile erinevates kaubanduskettides, mis linastub kinodes, missugune maailmakuulus rock-staar meie väikest Eestit sel nädalavahetusel külastab ning milline pesuvahend on tülikate rohuplekkide puhul kõige efektiivsem. Kuid samas, kas tõesti on vaja seda nii aktiivselt rahvale peale suruda?
      Sarnaselt reklaamile on ka meelelahutusäri meedias suure hüppe teinud. Eriti populaarseks on muutunud online mängud ja erinevad mängukoopad ning -portaalid. Enamik nende kasutajatest on umbes 6-17 aastased lapsed. Et internetimängud on laste seas nii menukad ei ole üllatav, kuna lapsed teadupärast armastavad väga mängida ning lõbusalt aega veeta. Kaasa aitab muidugi ka vanemate ja teiste lähedaste vähene aeg nende jaoks - tööd on palju ning peale pikka ja kurnavat tööpäeva ei jaksata veel lisaks mingite põngerjatega jännata. Mängude seas on populaarsed ka igasugused tele-ja mälumängud. Lisaks mängudele armastatakse sageli ka lugeda nii nimetatud kurioosumi veerge ja muid seesuguseid suhteliselt ebaolulisi, kuid samas väga huvitavaid ning naljakaid uudiseid. Samuti on suure lugejaskonnaga erinevad seltskonna-,naiste-ja meesteajakirjad. Inimesed on juba loomult uudishimulikud ning tahavad teada kuidas elavad oma elu kuulsused ja muud meedialemmikloomad.
       Pragusel ajal on reporterite uudishimu lausa piiritu. Uurivatereporterite puhul on see väga kiiduväärt omadus-see on ju ikkagi nende töö, kuid nõnda nimetatud kollased ajakirjanikud ei tunne tihti piire ning rikuvad erisuguseid eetika reegleid. Nad jälgivad staare ööpäeva ringselt ning kritiseerivad igat nende tegevust. Staaridele pole seda sugugi lihtne päev-päevalt taluda. Kuid nad on ise otsustanud avalikku ellu astuda . Tugevad jäävad ellu ning nõrgad langevad. Need , kes ei suuda sellisele kriitikale vastu panna ,lõpetavad sageli kas narkomaanina või alkohoolikuna, kehvemal juhul sooritavad koguni enesetapu. Siit võib järeldada , et meedia on võimeline rikkuma inimese elu lõplikult.
        Inimesed on erinevad, seega võivad meedia kaudu kohtuda totaalselt üksteisele vastuolulised maailmavaated. Sellest kujunevad omakorda välja konfliktid. Lahkhelide tekkimine pole tegelikult sugugi halb, sest vaidlustest selgub ju kõige õigem tõde. Muidugi võivad kokkupuuted vahel ka sandisti lõppeda, kuid see näitab ainult osapoolte harimatust ning oskamatust omavahel suhelda.
        Oluliseim osa meediast on loomulikult uudised. Meedia põhiroll inimkonna ees ongi rahva kiire informeerimine sündmustest maailmas. Ilma ajakirjanduse, televisiooni, raadio ja internetita oleks meie teadmised maailas toimuvast väga minimaalsed ning külajututasemel. Seega on meedia meile oluline, saamaks aru, mis laias maailmas tegelikult toimub.
        Eestis on meedia ja poliitika suhted alati väga tihedalt seotud olnud. Poliitika, puudutab meid kõiki igapäevaselt. On oluline, et me teame mis meie riigi tomub. Eesti on noor riik ja probleeme on tal nagu noortel inimestelgi pidevalt. Kuid me saame sellest üle. Meedia roll tema ja poliitika suhtes, on olla kotkas, kes jälgib pingsalt ja koguaeg meie valitsejate tegemisi ning sepistusi. Kui ta märkab midagi kahtlast tormab ta kui kotkas sellele järgi ning toob ta päevavalgele kõigile näha.
    Meedia on suur osa meie kõigi elust ning seda ei tohiks mitte mingil juhul eirata. Ja ega me teda tegelikkuses nii väga eirata ei saagi, sest ta ümbritseb meid kõikjal ja seda igapäev. Ning see on meie pidevalt arenevas ühiskonnas üks mis ei muutu kunagi.

Igapäevaelus.   Tänaäeval on meedial -kui ,aga me puutume meediaga igapäevaselt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [347] Sisupuu sitemap
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [439]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [519]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [551]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1019]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1162]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1248]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1275]
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [1619]
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [1349]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [347] Hea kodulehe valmistamine
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [439] Korraliku kodulehe tegemine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [519] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 6. august 2020., kell 22:54 - parim aeg päevast
või tee uus
[4198] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0308s