Päev. Ah et kas see 26.mai eest palvetati, aga teise grupi

Lugesin kusagilt, et teadlased uurisid kahte Järjekordne pöidlahoidmise päev. Ah et kas see aitab? Lugesin kusagilt, et teadlased uurisid kahte gruppi: ühtede eest palvetati, aga teise grupi eest mitte. Pärast selgunud, et esimesel grupil läks kõik aina pare 26.mai Järjekordne pöidlahoidmise päev. Ah et kas see aitab? Lugesin kusagilt, et teadlased uurisid kahte gruppi: ühtede eest palvetati, aga teise grupi eest mitte. Pärast selgunud, et esimesel grupil läks kõik aina paremini, aga teisel ei muutunud midagi või läks kohati hoopis halvemini. Kui mobiilside on olemas, mi

26.mai maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 20:24:29 Lobisemistujus Järjekordne pöidlahoidmise päev. Ah et kas see aitab? Lugesin kusagilt, et teadlased uurisid kahte gruppi: ühtede eest palvetati, aga teise grupi eest mitte. Pärast selgunud, et esimesel grupil läks kõik aina paremini, aga teisel ei muutunud midagi või läks kohati hoopis halvemini. Kui mobiilside on olemas, miks ei või olla ajuside? Ilmselt on, sest miks mu mees juba üsna kaua aega mu mõtteid oskab lugeda? Hiljuti näis mulle, et ta suudab isegi aru saada neist piltidest, mis mul on mõtteis silme ees. Kui see esimest korda juhtus, arvasin ma, et on juhusega tegemist, ent korduvalt!!!? Ajalehed loomulikult kirjutavad bussikatastroofist Viljandimaal; Tegelikkuse Keskus irvitab endiselt eestlaste maitse üle: Eda -Ines Etti pidavat kole naine olema, rumal kah veel peale selle ja nüüd olla ta valitud kauneimaks naiseks. Las Keskus valib oma kauni naise, kes keelab. Ajaleht üles ehitada vaid sellele, et meie teame tõde, oleme targad ja ülejäänud maailm rumal - huvitav, kui kaua selline väljaanne veel eksisteerida saab? Tark maitse üle igatahes ei vaidle. Mulle meeldib Etti, olen teda ise ka pidanud kauneimaks, kelle kõrvale on raske isegi maailmast kedagi kõrvale tuua - ta on puhta ilu kehastus, kui mõtelda vaid välimusele. Minu mehele ta ei meeldi samuti, kuid arvan, et see on rebase-kompleksist tingitud. Blogidest on tunda, et käimas on kuum eksamisessioon. Sissekannetest on aru saada, et Allikat on külastatud. Mindki mõjutavad teiste kirjutajate mõtted. Üks neiu

26.mai

maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 20:24:29
Lobisemistujus

Järjekordne pöidlahoidmise päev.
Ah et kas see aitab? Lugesin kusagilt, et teadlased uurisid kahte gruppi: ühtede eest palvetati, aga teise grupi eest mitte. Pärast selgunud, et esimesel grupil läks kõik aina paremini, aga teisel ei muutunud midagi või läks kohati hoopis halvemini.
Kui mobiilside on olemas, miks ei või olla ajuside? Ilmselt on, sest miks mu mees juba üsna kaua aega mu mõtteid oskab lugeda? Hiljuti näis mulle, et ta suudab isegi aru saada neist piltidest, mis mul on mõtteis silme ees. Kui see esimest korda juhtus, arvasin ma, et on juhusega tegemist, ent korduvalt!!!?
Ajalehed loomulikult kirjutavad bussikatastroofist Viljandimaal; Tegelikkuse Keskus irvitab endiselt eestlaste maitse üle: Eda -Ines Etti pidavat kole naine olema, rumal kah veel peale selle ja nüüd olla ta valitud kauneimaks naiseks. Las Keskus valib oma kauni naise, kes keelab. Ajaleht üles ehitada vaid sellele, et meie teame tõde, oleme targad ja ülejäänud maailm rumal - huvitav, kui kaua selline väljaanne veel eksisteerida saab? Tark maitse üle igatahes ei vaidle.
Mulle meeldib Etti, olen teda ise ka pidanud kauneimaks, kelle kõrvale on raske isegi maailmast kedagi kõrvale tuua - ta on puhta ilu kehastus, kui mõtelda vaid välimusele. Minu mehele ta ei meeldi samuti, kuid arvan, et see on rebase-kompleksist tingitud.


Blogidest on tunda, et käimas on kuum eksamisessioon. Sissekannetest on aru saada, et Allikat on külastatud. Mindki mõjutavad teiste kirjutajate mõtted. Üks neiu püüdis oma päevikus ennast veenda, et sõnad ei tähenda midagi, et ei maksa endasse süüvida. Tuleb leppida olemasolevaga. Muidugi tuleb leppida antud hetkega, mis meile on antud, aga miks see neiuke ei näe asja teist külge. Miks inimesed ei viitsi teisele poole vaadata? Ei vaevu ja siis ütlevadki, et ärge lugege raamatuid, ärge nii palju mõtelge, ärge, ärge....
Inimese tahe on üle kõige. Vat mina tahan, praegu eriti.
Eriti huviga lugesin seda blogi:
hannes.ee/
Katkend ka sealtsamast:
"Andestust selle eilse ängst-sissekande pärast. Ka mul on omad hetked. Eriti veel siis, kui teistel ka omad on. Vist.
Ma tahaks tohutult suhelda praegu kellegagi, rääkida mingitel ebakonkreetsetel teemadel, ilmselt sellest, mida olemas ei ole ja mille mõistmine on liiga obskuurne, et seda üldse mõistmiseks nimetada. Minu tungile ei tulda siiski vastu, kusjuures see ei ole esimene kord, kui ma tunnen, et mul kellegagi rääkida ei ole. Kui ka need selles kontekstis prioriteetsemad oleksin nõus mind ära kuulama, ei oleks vist ka see ikkagi see, mida ma tahan.
Sestap ma päevikusse kirjutangi. See on nagu kiri kõigile, aga samas mitte kellelegi. Kes tahab, keda huvitab, see loeb. Kes ei taha, võib toetuda ainult sellele, mida ta minuga vahetus kontaktis kogeb ja ei pea üldse uskumagi seda, et need, mis siia kirja saavad, on minu enda mõtted. Teisest küljest, olgugi, et inimesed seda kohati harrastavad ja teinekord sellest ka kasu võib olla, ei ole ju mõtet rääkida, kui keegi kuulata ei taha. Sahtlisse kirjutatakse ka selleks, et kunagi võiks see kuulaja kirjutaja ise olla. (Paberilehte põletades ei ole tegemist üldse rääkimise kui sellisega, seal on rääkimisest olulisem vabanemine.) Aga mina olen lihtsalt edev vist. Või siis otsin kontakti välismaailmaga. Tahan täiendada oma suhtestumist.
Aga see selleks."

Minu aruanded pole ka veel valmis, kuid olen arvestanud, et enne puhkusele minekut suudan nad lõpetada.

Väljas on õite sümfooniat ja vinget tuulepoiste duette, nii et pea käib ringi (toomingas!, sirel veel meil ei õitse). Miks küll on nii, et alati, kui õunapuud õitsevad, on päevad jahedad ja ööd suisa külmad? Ma ei ole veel vastust suutnud leida. Vahel harva võiks ju ka soe olla.

Eile õhtul pidin taas tomatitel kasvusid näpistama, kahe päevaga olid kasvanud uued ja juba sentimeetrised võsukesed. Üks pöidlasuurune tomatki teretas mind täna hommikul rõõmsalt, kui uksi avama läksin, ja lubas, et ta veel niipea ei nõua kinnisidumist - see töö on vaja siiski varsti ära teha.
-----------


Urmas Otil olid täna huvitavad külalised. Mulle meeldisid mõlemad väga. Sass Henno ainult tekitas rohkem mõtteid. Kohe avastasin, et ta sarnaneb kohutavalt Kenderiga - nad oleksid nagu vennad. Varsti Ott prahvataski, et kuulge, teid nimetatakse Kenderi klooniks. Mulle ei paku huvi nende poolt kirjutatu, sest taas - pärast lugemist tunned end nagu pärast seebika vaatamist või suhkruvati söömist - oli midagi, aga hinge taha polnudki midagi võtta. Ma ei halvusta, lihtsalt on nii. Meie põlvkond luges palju rohkem vaid väärtkirjandust, vaatas vaid väärtfilme, teatrites ei tehtud midagi raha pärast ja meedia ei kajastanud ka eriti palju tühist. Elasime looduslähedasemat elu (ööd olid magamiseks)ja meid õpetati tööd tegema. Inimene on see, millele ta oma aja pühendab - kujuneb morfogeneetiline väli. Nüüd on iidoleiks raha ja trend, edukus, kiirus, pinnapealsus..jah, ärge süvenege, ärge uurige, mis on asjade taga...muidu hakkab valus, tekivad raskused, peab muutma rutiini . Loojad ei tarvitanud narkootikume ega kirjutanud segast sürri nagu praegu.
Mõned nostalgitsevad read....

Mida õpid soovima,
seda saad ka proovida.

Millest elus unistad —
sellel pillil tinistad.

Jah, me põlvkonnad on nii erinevad kui kunagi varem pole oldud. Loodan väga, et indigolaste uus põlvkond asja muudab, ja kui ma päris vanaks saan, on mul noorte seas palju lemmikkirjanikke. Nüüd loon endale ise lugemisväärset või pöördun vanade heade klassikute poole. Inimkond ei olevat viimaste aastatuhandete jooksul eriti muutunud. Otsin edasi minagi, äkki ikka leian ka Sass Hennos midagi hingele.Üks moment oli saate jooksul põnev: Henno mainis, et laaberdav kurjategija pole lihtsalt noaga pätt, vaid tal on omad põhjused, miks ta noaga on...vaat see mulle meeldis, selles oli tunda Henno sügavust, püüdu näha kaugemale.


Otsija

Kas jumal mängib
täringuid?
Kas juhib meie
vaimu?
Kas saadab
vihmavalinguid
või aitab
hädas kaimu?

Kui täringuid
ta mängibki
ja juhib
meie vaimu,
siis ometi
vaid otsides
saan ta valikutest
aimu.


Sain õhtupoolikul väga pika ja huvitava loo, eks ikka oma kanadalasest-sõbralt. Toon ära ühe katkendi tema kirjatükist:

"Kõik, mis sõda endaga kaasa tõi, ei ole siiski negatiivne. Ka plussipoolel on midagi. Oled õppinud nägema, mõtlema, juurdlema, mõistma - ja leppima. Oled näinud inimesi eriolukordades, mille sõda ning sellega kaasuv põgenemine tekitasid. Nägid, kui armetuks ja mannetuks kuhtus mõni sügavalt haritud inimene, kui oli põgenedes kaotanud oma ühiskondliku positsiooni; ja kui mõjuvalt pani end maksma mõne lihtsa mehe või naise terve talupojamõistus. Oled õppinud isegi ennast kõrvalt nägema, milleks väga vähesed on suutelised. Jah, selle elutarkuse eest on tulnud maksta ränka lõivu, kuid tasuta ei saa siin maailmas midagi. Mida suurem tarkus, seda kõrgem hind." Päev. Ah et kas see 26.mai eest palvetati, aga teise grupi
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [485]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [294]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [505]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [695]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [110] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 19:37 - parim aeg päevast
või tee uus
[2884] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0348s