Niiii Hommikul oli mõtetu st. Olin 28,09,07 ja 29,09,07 hommik Sain Aivoga

Ühte tundi ei läinud:) Kekasse sain Reede oliii niiii mõtetu. Hommikul oli mõtetu st. Olin koolis. Ühte tundi ei läinud:) Kekasse sain mõtetult puudumise. Sain Aivoga kokku ja läksime Aini juurde, kus ootasid meid Puka ja Ingo. Ain parandas Aivo ra 28,09,07 ja 29,09,07 hommik Reede oliii niiii mõtetu. Hommikul oli mõtetu st. Olin koolis. Ühte tundi ei läinud:) Kekasse sain mõtetult puudumise. Sain Aivoga kokku ja läksime Aini juurde, kus ootasid meid Puka ja Ingo. Ain parandas Aivo ratast ja teised passisid niisama. Tegime suitsu ja tšillisime niisama. Mellu ja Siki tulid ka Aini ju

28,09,07 ja 29,09,07 hommik Mammu laupäeval, 29. sept. 2007., kell 16:38:31 Reede oliii niiii mõtetu. Hommikul oli mõtetu st. Olin koolis. Ühte tundi ei läinud:) Kekasse sain mõtetult puudumise. Sain Aivoga kokku ja läksime Aini juurde, kus ootasid meid Puka ja Ingo. Ain parandas Aivo ratast ja teised passisid niisama. Tegime suitsu ja tšillisime niisama. Mellu ja Siki tulid ka Aini juurde, kuid Siki lahkus peagi solvunult. Meiegi Melluga lahkusime varsti ja sõitsime tema juurde. Seal ajasin ma natuke aega Ennut närvi ja siis sõitsime tagasi linna. Helistasin Kvissentalist Aivole, tema ütles et läheb kohe Aini juurde. Käskisin tal oodata. Melluga jõudsime aini juurde 25 minutit peale kõnet. Aivot polnud. Helistasin Aivole ja kamandasin ta sinna. Ta tuli, võttis ratta ja me läksime Aaro juurde. Riina oli juba liiga täis. Aaro püsis veel jalgel. Merka oli ära vajunud. Alo tundis ennast sitasti. Aivo tegi Alole maoloputust ja meie Melluga mölisesime riinaga. Irvitasime Riina üle ja mölisesime temaga. Ala: "Moor ole vait", "Sina mulle nii ei ütle", "Värdjas", "Tahaks näha", "Parm" jne. Eriti vahva oli see kuidas Aivo Riinale kallale läks kui Riina mulle midagi hästi sitasti ütles. Olgugi et Riina ta õde. Enivei. Ma ütlesin Riinale värdjas, see pööras ukselt tagasi:.. "Mina olen värdjas?" "JAH!" "Mina olen värdjas?" "JAAAAAAAAAAHHH!" "Sina oled kaa värdjas!" Sellele järgnes pool tundi naermist. Siis tuli Riina taas tagasi ja.. "Ma löön sulle selle taldriku pähe kinni!" "Enne lõpetab se tuhatoos sinu peas, kui see taldrik minu peas!

28,09,07 ja 29,09,07 hommik

Mammu laupäeval, 29. sept. 2007., kell 16:38:31

Reede oliii niiii mõtetu. Hommikul oli mõtetu st. Olin koolis. Ühte tundi ei läinud:) Kekasse sain mõtetult puudumise.
Sain Aivoga kokku ja läksime Aini juurde, kus ootasid meid Puka ja Ingo. Ain parandas Aivo ratast ja teised passisid niisama. Tegime suitsu ja tšillisime niisama. Mellu ja Siki tulid ka Aini juurde, kuid Siki lahkus peagi solvunult. Meiegi Melluga lahkusime varsti ja sõitsime tema juurde. Seal ajasin ma natuke aega Ennut närvi ja siis sõitsime tagasi linna. Helistasin Kvissentalist Aivole, tema ütles et läheb kohe Aini juurde. Käskisin tal oodata. Melluga jõudsime aini juurde 25 minutit peale kõnet. Aivot polnud. Helistasin Aivole ja kamandasin ta sinna. Ta tuli, võttis ratta ja me läksime Aaro juurde.
Riina oli juba liiga täis. Aaro püsis veel jalgel. Merka oli ära vajunud. Alo tundis ennast sitasti. Aivo tegi Alole maoloputust ja meie Melluga mölisesime riinaga.
Irvitasime Riina üle ja mölisesime temaga. Ala: "Moor ole vait", "Sina mulle nii ei ütle", "Värdjas", "Tahaks näha", "Parm" jne.
Eriti vahva oli see kuidas Aivo Riinale kallale läks kui Riina mulle midagi hästi sitasti ütles. Olgugi et Riina ta õde. Enivei. Ma ütlesin Riinale värdjas, see pööras ukselt tagasi:..
"Mina olen värdjas?"
"JAH!"
"Mina olen värdjas?"
"JAAAAAAAAAAHHH!"
"Sina oled kaa värdjas!"
Sellele järgnes pool tundi naermist.
Siis tuli Riina taas tagasi ja..
"Ma löön sulle selle taldriku pähe kinni!"
"Enne lõpetab se tuhatoos sinu peas, kui see taldrik minu peas!"
"Ongi nii?"
"Jah ongi nii, niiet hoia suu kinni!"
"MIDAIGANES!"
Täiesti lahe oli vaadata kuidas ma viinapudelit enda käes hoidsin ja ainult Aaro viina sai. Kuidas Riina nõudis viina, kuid keegi ei andnud talle.
Mingi aeg hakkas Aivol halb ja ta oigas tund aega, siis otsustas minna ema juurde. Ma olin kindel et ta ei tule tagasi ja jäin magama. Siiski tuli ta tagasi ja viskas minu kõrvale pikali. Kõik läksid magama.
Ma masseerisin Aivo kätt, see oli täiesti sinakasvalge. Käes puudus verevarustus. Ta ei jõudnud oma kätt liigutada. Mingi aeg püsisin ma üleval. Kuid siis murdis uni mu maha:D;)
Hommikul oli tal juba kõik okei. Käisin ema juures tegin võileibu ja sõin kohukest. Siis läksin tagasi Aaro juurde. Riina oli juba peaaegu kaine ja rääkis normaalset juttu. Päris hea on kaine Riinaga rääkida. Enivei siis ütles Aivo et peab käima ema juures. Ja ta läks. Mõne aja pärast teatas ka Alo et peab Ukule ratta viima. Mina jäin Aaro juurde. Aivo pidi ka alles kell kaks tulema ja selleni oli kaks tundi aega. Mõtlesin et lähen ema juurde. Olin Karloval ja märkasin et kaks tuttavat kuju seisavad ja teevad suitsu rahulikult. Kõndisin Aivo juurde...
"Noh, mis vabandus sul nüüd on?"
"Ema on kodus veel!"
"Ja sina Alo? Pididki saama Aivoga kokku?"
"Ei"
Kõndisin minema..
"Oota, kuhu sa lähed!" karjus Aivo.
"Koju!"
"Miks?"
"Tahan!".
Läksin koju ja kutsusin Mellu ja Käpsi õue. Käps tuli ja vingus nagu alati. Siis tuli ka Melli. Kuna Käps tahtis suitsu läksime me Aini juurde. Aini ema ütles et Ain magab, ja siis astus uksest välja Ingo. Kellega me natuke aega rääkisime. Nägime ka Jalvot, kes teatas Mellule, et kui too oleks mees, siis saaks ta lõuga. Läksime Karlovale ja kutsusime Aivo ja Alo ka!.
Koristasime kaks treppi lehtedest.Läksime meie kohta ja koos meiega jõudsid ka nemad. Istusime maha.
"Ma tahan vett!" vingusin ma.
"Mine koju siis!" vastas Aivo ükskõikselt.
"Öelnud kohe et tahad lahti saada minust?!"
"Ei taha"
"Ei aga ma võin koju minna"
"Ei"
Ta tuli istus minu kõrvale...Ta ei öelnud ühtegi sõna. Ma pugesin talle kaissu ja küsisin et mis tal on..
"Mis sul on kallis?"
"Midagi ei ole, sinul on!"
"Minul?!"
"Sinul jah!"
"Mis mul on?"
"Sa oled nii pirtsakas ainult solvud!"
"Okei siis ple mõtet, ma lähen koju. Tsau"
Ja kõndisingi minema, kohe kui koju jõudsin saatsin talle sõnumi... ala: "Sellel meievahelisel asjal pole mõtet, mina solvun, sina karjud, valetad ja asusaltöeldes ei hooli enam. Edu edaspidiseks!"..
Nüüd istun kodus. Lähen vist magama:) Niiii Hommikul oli mõtetu st. Olin 28,09,07 ja 29,09,07 hommik Sain Aivoga
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [139]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [571]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [338]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [518]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [662]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [708]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [955]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1036]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [139] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [175] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 24. jaan. 2021., kell 07:10 - parim aeg päevast
või tee uus
[2756] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0351s