Tuttavaks ajal kui leinasin veel Taavit. Aivo. Mees, kes ei mõista nalja. alles 20, kuna ta näeb

tundus ta lahe. Ma arvasin et Sain temaga tuttavaks sel ajal kui leinasin veel Taavit. Alguses tundus ta lahe. Ma arvasin et ta on alles 20, kuna ta näeb nii noor välja. Kuid alguses jätkus tal silmi vaid Mellule. Mõned päevad hängis ta meieg Aivo. Mees, kes ei mõista nalja. Sain temaga tuttavaks sel ajal kui leinasin veel Taavit. Alguses tundus ta lahe. Ma arvasin et ta on alles 20, kuna ta näeb nii noor välja. Kuid alguses jätkus tal silmi vaid Mellule. Mõned päevad hängis ta meiega ja näitas ka iseloomu. Tundus et ta hoolib Mellust. Sai ka selgeks tema viinalembus. Oli jaanip

Aivo. Mees, kes ei mõista nalja. Mammu neljapäeval, 27. sept. 2007., kell 19:36:20 Tal on kaardus ripsmed. Ilusad rohekas-sinised silmad. Tal on mitmeid tatoveeringuid ja tal on kõige armsam naeratus. Kuid ta on kuri või st. ta oli kuri, enne mind. Paljude arvates on ta minu jaoks vale. Mina olen 15 ja tema 32. Sain temaga tuttavaks sel ajal kui leinasin veel Taavit. Alguses tundus ta lahe. Ma arvasin et ta on alles 20, kuna ta näeb nii noor välja. Kuid alguses jätkus tal silmi vaid Mellule. Mõned päevad hängis ta meiega ja näitas ka iseloomu. Tundus et ta hoolib Mellust. Sai ka selgeks tema viinalembus. Oli jaanipäev. Me käisime Raadil ja vaatasime ringi. Mellu vihastas Aivo peale, sest ta arvas et Aivo tahab mind kuigi ta oli lihtsalt mu vastu sõbralik. Sel õhtul kui ma hakkasin ära minema, suudles ta mind. Ma ei mõistnud kuidas saab ta Mellule nii teha kuid mulle meeldis see. Sel õhtul Mellu koju ei läinud, järgmisel hommikul leidsin ta Aivo kaisust. Magus valu käis läbi südame, kuid ma ei näitand seda välja. Sai selgeks et ta tahab meid mõlemat. Kui oli Mellu oli ta Melluga, kui olin mina oli ta minuga. Mitmeid kordi leidsin ta Melluga koos. Iga kord oli seda raskem näha. Ühel päeval otsisid Mellu vanemad teda taga. Ma läksin "Texasesse" et vaadata kas ta on seal. Astusin uksest sisse ja koputasin teisele uksele. Avasin ukse, seal lamasid jälle Mellu ja Aivo kõrvuti. Mellu teatas mulle kahjurõõmsalt: "Aivo ei taha sind, ta tahab mind. Ta ütles et ta saadab su perse!". Ega minagi vastust võlgu ei jää "Ta ongi liiga vana minu jaoks, aga sina kobi n

Aivo. Mees, kes ei mõista nalja.

Mammu neljapäeval, 27. sept. 2007., kell 19:36:20
Tal on kaardus ripsmed. Ilusad rohekas-sinised silmad. Tal on mitmeid tatoveeringuid ja tal on kõige armsam naeratus. Kuid ta on kuri või st. ta oli kuri, enne mind. Paljude arvates on ta minu jaoks vale. Mina olen 15 ja tema 32.

Sain temaga tuttavaks sel ajal kui leinasin veel Taavit. Alguses tundus ta lahe. Ma arvasin et ta on alles 20, kuna ta näeb nii noor välja. Kuid alguses jätkus tal silmi vaid Mellule.
Mõned päevad hängis ta meiega ja näitas ka iseloomu. Tundus et ta hoolib Mellust. Sai ka selgeks tema viinalembus.
Oli jaanipäev. Me käisime Raadil ja vaatasime ringi. Mellu vihastas Aivo peale, sest ta arvas et Aivo tahab mind kuigi ta oli lihtsalt mu vastu sõbralik. Sel õhtul kui ma hakkasin ära minema, suudles ta mind. Ma ei mõistnud kuidas saab ta Mellule nii teha kuid mulle meeldis see.
Sel õhtul Mellu koju ei läinud, järgmisel hommikul leidsin ta Aivo kaisust. Magus valu käis läbi südame, kuid ma ei näitand seda välja.
Sai selgeks et ta tahab meid mõlemat. Kui oli Mellu oli ta Melluga, kui olin mina oli ta minuga. Mitmeid kordi leidsin ta Melluga koos. Iga kord oli seda raskem näha. Ühel päeval otsisid Mellu vanemad teda taga. Ma läksin "Texasesse" et vaadata kas ta on seal. Astusin uksest sisse ja koputasin teisele uksele. Avasin ukse, seal lamasid jälle Mellu ja Aivo kõrvuti. Mellu teatas mulle kahjurõõmsalt: "Aivo ei taha sind, ta tahab mind. Ta ütles et ta saadab su perse!". Ega minagi vastust võlgu ei jää "Ta ongi liiga vana minu jaoks, aga sina kobi nüüd kähku välja su vanemad tulevad siia!" käratasin ma talle.
Sel õhtul läks Mellu koju.
Aivo hakkas järjest rohkem meie mõlemaga mängima. Talle ei olnud meie tunded tähtsad. Varsti hakkas ta aga hoidma minu poole. Ma hakkasin Raikoga käima. Ja järgmisel päeval hakkas Aivo mulle rääkima, et kui ma oleksin tema oma, siis ta hoiaks mind rohkem kui midagi muud ja et see kõik on ainult minu otsustada. Ma valisin tema. Mõned päevad hängisime me pundiga emajõe ääres. Läksin sinna koos Krissuga, kellega ma pidin teesklema "koos olemist" et teha talle tagasi mu sõbranna eest. Ma hoidsin ta käest ja suudlesin ja kallistasin teda. Aivo silmist oli näha viha, ta haaras mu varrukast kui Krissu ei näinud ja ütles et ma seda tema nähes ei teeks, või ta lööb Krissu maha.
Ta oli hea ja hooliv, sõbralik, kuid alati kaitsepositsioonil.
Mõningaid kordi käisime me koos "texases" ja ta oli mul kaisus ja minu juures koguaeg. Ühel päeval laulis Inge "oh seda armastuse väge!". Ma küsisin, et mis see pidi tähendama ja Inge käskis mul seda Aivolt küsida. Ma siis küsisingi.
"Kallis, miks Inge seda laulis?"
"Mis sa ise arvad?" vastas ta ebamääraselt.
"Mina ei oska midagi arvata, äkki ütled ise?!"
"Ta nägi ära selle!.."vastas ta sosinal.
"Mille?"
"Selle, et ma armastan sind!" ütles ta ja surus oma huuled vastu minu huuli.
Ma ei uskunud seda pikka aega. Ta meeldis mulle küll, kuid armastus ei olnud see tunne mida ma tema vastu tundsin. Pikka aega elasime me koos.. Ma kolisin kodust ära et pääseda oma ema juurest ja et olla temaga koos.
Igal õhtul uinusin ma pea tema rinnal. Ta käsi mu ümber. Mu jalg üle tema. Külg külje kõrval.
Me tülitsesime palju. Tema viinalembus ei istunud mulle. Ta laamendas ja karjus minu peale. Mina seda ei suutnud taluda. Ma jätsin teda mitmeid kordi maha, kuid alati leppisin ma temaga ära. Liiga palju haletsesin ma teda. Viimaks tegin talle selge sõnaga selgeks, et kui ta võtab veel ilma minu loata ühe tilga alkoholi, on ta minust ilma.
See mõjus. Ma hakkasin ta kainet poolt üha rohkem austama.
Ühel õhtul sosistasingi ma talle kõrva, et armastan teda. Ta ajas silmad punni ja vaatas mulle otsa "Mida sa ütlesid?, Mida sa ütlesid?" suutis ta vaid küsida.
Me tülitseme palju
Tuttavaks ajal kui leinasin veel Taavit. Aivo. Mees, kes ei mõista nalja. alles 20, kuna ta näeb
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [121]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [546]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [322]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [514]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [661]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [659]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [706]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [952]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1031]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [121] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [153] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 20. jaan. 2021., kell 21:36 - parim aeg päevast
või tee uus
[3225] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0346s