Al Ries'i igihaljas positsioneerimine

Al Ries'i igihaljas positsioneerimine

Al Ries'i igihaljas positsioneerimine Toomas Tõeleid laupäeval, 24. juulil 2004., kell 19:27:43 "Positsioneerimine: võitlus mõistuse pärast," Al Ries'i ja Jack Trout'i poolt paarkümmend aastat tagasi kirjutatud ja nüüd ka eesti keeles täiendatud kordustrükina välja antud raamat avas mitmeid suhtekorraldus.. Loe lähemalt laup., 24. juulil 04., kell 19:39 Anu Huvitav on see, et selle raamatu autorid alustasid reklaaminduses, kuid kliendid ei "talunud," et reklaamibüroo sekkub strateegilistesse otsuste tegemisse. Seejärel "positsioneerisid" Al ja Jack end hoopis strateegilisteks marketingikonsultantideks. Tundub, et läks täkkesse. neljap., 5. augustil 04., kell 16:04 Urmas Ma olen samuti tähele pannud, et kliendid suhtuvad reklaamibüroosse, mis pakub vähegi laiemaid võimalusi väga skeptiliselt. Võibolla on see lihtsalt ettevõtete palgal olevate marketingiinimeste kõrkus ja suutmatus pisut enda piiratusest kaugemale näha. neljap., 5. augustil 04., kell 16:29 Andres Kui ma mingeid reklaame tellin, siis on mul harilikul piisavalt hea visioon, mida täpselt vaja on. Konsultatsioonidega on nii, et need võivad küll väga ebamugavad olla, kui neid vägisi peale surutakse. Reklaamitellija tahab enamasti kindlust, et saab enda raha eest praktikas ära proovitud tulemuse. Selle positsioneerimise, nimedega eksperimenteerimise ja meediamüra tegemisega on alati liiga palju määramatust. Ma möönan, et nimel ja äratuntavatel märkidel põhinev positsioneerimine võib väga hästi toimida uute ja innovaatiliste toodete või teenustega. Tavaliste tarbekaupad

Al Ries'i igihaljas positsioneerimine

Toomas Tõeleid laupäeval, 24. juulil 2004., kell 19:27:43

"Positsioneerimine: võitlus mõistuse pärast," Al Ries'i ja Jack Trout'i poolt paarkümmend aastat tagasi kirjutatud ja nüüd ka eesti keeles täiendatud kordustrükina välja antud raamat avas mitmeid suhtekorraldus.. Loe lähemalt


laup., 24. juulil 04., kell 19:39
Anu
Huvitav on see, et selle raamatu autorid alustasid reklaaminduses, kuid kliendid ei "talunud," et reklaamibüroo sekkub strateegilistesse otsuste tegemisse. Seejärel "positsioneerisid" Al ja Jack end hoopis strateegilisteks marketingikonsultantideks. Tundub, et läks täkkesse.
neljap., 5. augustil 04., kell 16:04
Urmas
Ma olen samuti tähele pannud, et kliendid suhtuvad reklaamibüroosse, mis pakub vähegi laiemaid võimalusi väga skeptiliselt. Võibolla on see lihtsalt ettevõtete palgal olevate marketingiinimeste kõrkus ja suutmatus pisut enda piiratusest kaugemale näha.
neljap., 5. augustil 04., kell 16:29
Andres
Kui ma mingeid reklaame tellin, siis on mul harilikul piisavalt hea visioon, mida täpselt vaja on. Konsultatsioonidega on nii, et need võivad küll väga ebamugavad olla, kui neid vägisi peale surutakse.

Reklaamitellija tahab enamasti kindlust, et saab enda raha eest praktikas ära proovitud tulemuse. Selle positsioneerimise, nimedega eksperimenteerimise ja meediamüra tegemisega on alati liiga palju määramatust.

Ma möönan, et nimel ja äratuntavatel märkidel põhinev positsioneerimine võib väga hästi toimida uute ja innovaatiliste toodete või teenustega. Tavaliste tarbekaupadega on pisut teisiti - katsu siin meie Eesti mastaabis mingit pesupulbrit või hambapastat positsioneerima hakata!


Kirjandusest
Unistaja: EU 2005: higine aasta., Alexander Stubb- soomerootslane, poliitik (see teeb temast kohe silma.. [5196] Sisupuu sitemap
Kokk: Tundeterroristid, Üks ärevil mees tuli jooksuga Sokratese juurde. "Kuule, Sokrates, ma pean.. [5166]
Mooni: Medaljon!, Kas usuksite??? kui teile öeldakse, et üks tavaline 17. aastane tüdruk, ühest tavalise.. (4) [22593]
Toomas Tõeleid: Interneti ideoloogia, Interneti kui meediumi olemus on paljuski mitmekesisem ja rikkam k.. [6315]
Bo BlogoMan: Rohkem valikuid ei tõsta lugemust, Välja antavate trükkide hulk on viimase viieteistkümne a.. (1) [29947]
Bo BlogoMan: Blogi on hea paik tekstiloomeks, Blogi ja ajaleheartiklite kirjutamise erinevusi on raske v.. [7949]
Raissa: Uute tunnete ookeani peal hulpimine.., Uitasin ringi mööda Tartut nagu mingi hull teenager ja mõ.. (11) [25989]
Bo BlogoMan: Blog aitab talletada ja meenutada, Blog aitab nii tõsielusündmusi kui nende käigus tekkinud.. (7) [37856]
Bo BlogoMan: Uus ja vana meedia 15. sajandil, Uudsus ja vanale vastandumine on juba uue meedia nimetusse.. [6907]
Marek Kiviselg: Grenader alustas ajaloosarjaga, Eile Okupatsioonimuuseumi s toimunud esitlusel tutvustat.. (5) [43442]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [105] Hea kodulehe valmistamine
Jan12: 1, .. [163] Korraliku kodulehe tegemine
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Algirdas: .. [180] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 29. nov. 2020., kell 06:18 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [27288] Kirjandusest
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0286s