Seda ei märkagi. Märkan alles siis, Ämbrisse astudes... pärast seda hala ning süümekaid!

jalg on ikka korralikult läbi vettinud. ...ma ise seda algul ei märkagi. Märkan alles siis, kui jalg on ikka korralikult läbi vettinud. Ja oiiii, pärast seda hala ning süümekaid!  Jah, just süümekaid, sest ma astusin ämbrisse täpselt nii, nagu läheb Ämbrisse astudes... ...ma ise seda algul ei märkagi. Märkan alles siis, kui jalg on ikka korralikult läbi vettinud. Ja oiiii, pärast seda hala ning süümekaid!  Jah, just süümekaid, sest ma astusin ämbrisse täpselt nii, nagu läheb vaja inimeste murdmiseks. Ehk isegi nende murdunute südamete murdmiseks. Ma ei plaani ealeski midagi

Ämbrisse astudes... -unknown teisipäeval, 11. mail 2010., kell 13:36:01 ...ma ise seda algul ei märkagi. Märkan alles siis, kui jalg on ikka korralikult läbi vettinud. Ja oiiii, pärast seda hala ning süümekaid!  Jah, just süümekaid, sest ma astusin ämbrisse täpselt nii, nagu läheb vaja inimeste murdmiseks. Ehk isegi nende murdunute südamete murdmiseks. Ma ei plaani ealeski midagi õela. Mitte kungi! Aga alati kukub just sedamoodi välja. Ma olen narr. Idioot. Pooli vigu märjukese süüks ajav idioot. Ei, ma pole alkohoolik, kui nii võis tunduda. Lihtsalt kui kord juba suuremaks võtmiseks läheb, siis on ka teada, et mingi arulagedus on minu poolt granteeritud.  The sad thing is that I don't know how to fix it. Ma tahaks minna inimese juurde ja vabandada nii nagu ma kunagi poleks arvanud, et olen võimeline vabandama. Annaksin kõik, mis mu väikeses võimuses. Teeks mida iganes, et lihtsalt kõik saaks korda.  Võibolla olen liiga dramaatiline, otsin kaost sealt, kus seda tegelikult pole. Mul pole tõestust, et kellegi hing võib olla haige, mul pole tõestust, et see keegi võib vähemalgi määral solvumist või ükskõik millist muud negatiivset emotsiooni tunda. Mul on lihtsalt minu hirm. Ja see vist ei kao niipea... Lihtsalt ei tea, mida teha saaks, et kõike parandada. Ajamasin muudaks ja hävitaks kõik probleemid mu elus, aga noh, see on juba ulme. Ning pealegi, mõne nurga alt vaadeldes võib just tunduda, et ju siis nii pidigi minema. Aga ometi see tundub võimatu! Pidigi nii minema, et keerasin kõrgemat sorti pasa kokku ja nüüd on kellelgi tühine ja sant olla?

Ämbrisse astudes...

-unknown teisipäeval, 11. mail 2010., kell 13:36:01

...ma ise seda algul ei märkagi. Märkan alles siis, kui jalg on ikka korralikult läbi vettinud. Ja oiiii, pärast seda hala ning süümekaid!
 Jah, just süümekaid, sest ma astusin ämbrisse täpselt nii, nagu läheb vaja inimeste murdmiseks. Ehk isegi nende murdunute südamete murdmiseks. Ma ei plaani ealeski midagi õela. Mitte kungi! Aga alati kukub just sedamoodi välja. Ma olen narr. Idioot. Pooli vigu märjukese süüks ajav idioot. Ei, ma pole alkohoolik, kui nii võis tunduda. Lihtsalt kui kord juba suuremaks võtmiseks läheb, siis on ka teada, et mingi arulagedus on minu poolt granteeritud.
 The sad thing is that I don't know how to fix it. Ma tahaks minna inimese juurde ja vabandada nii nagu ma kunagi poleks arvanud, et olen võimeline vabandama. Annaksin kõik, mis mu väikeses võimuses. Teeks mida iganes, et lihtsalt kõik saaks korda.
 Võibolla olen liiga dramaatiline, otsin kaost sealt, kus seda tegelikult pole. Mul pole tõestust, et kellegi hing võib olla haige, mul pole tõestust, et see keegi võib vähemalgi määral solvumist või ükskõik millist muud negatiivset emotsiooni tunda. Mul on lihtsalt minu hirm. Ja see vist ei kao niipea... Lihtsalt ei tea, mida teha saaks, et kõike parandada. Ajamasin muudaks ja hävitaks kõik probleemid mu elus, aga noh, see on juba ulme. Ning pealegi, mõne nurga alt vaadeldes võib just tunduda, et ju siis nii pidigi minema. Aga ometi see tundub võimatu! Pidigi nii minema, et keerasin kõrgemat sorti pasa kokku ja nüüd on kellelgi tühine ja sant olla? makes no sense! Mul puudub kontroll enese üle, hetkeemotsioonid muutuvad liiga domineerivaks. Nii juhtuvadki valed asjad, asjad, mis tol hetkedel olid ilmselt parimad, magusaimad, kuid hiljem... põlastusväärsed.
 Õnneks on mul vähemalt teadmine, et ma pole halb inimene... Seda ei märkagi. Märkan alles siis, Ämbrisse astudes... pärast seda hala ning süümekaid!
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [118]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [539]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [319]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [510]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [661]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [658]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [705]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [951]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1030]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [118] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [152] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 20. jaan. 2021., kell 08:05 - parim aeg päevast
või tee uus
[3097] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0384s