Päris et suudan end liigutada. Ma Ära küsi nii palju ei mäletanud midagi. Aga tundsin

tea kui kaua olin lamanud selles Olin juba päris kindel, et suudan end liigutada. Ma ei tea kui kaua olin lamanud selles pimeduses. Ma ei mäletanud midagi. Aga tundsin enda sees suurt ängi. Hääletus. Teadsin vaid üht - ma ei taha enam magada. Siin Ära küsi nii palju Olin juba päris kindel, et suudan end liigutada. Ma ei tea kui kaua olin lamanud selles pimeduses. Ma ei mäletanud midagi. Aga tundsin enda sees suurt ängi. Hääletus. Teadsin vaid üht - ma ei taha enam magada. Siin on liiga vaikne. Mu mõtted muutuvad imelikuks. Sama....külmaks kui see ruum siin. Ruum? Mis ruum? Ko

Ära küsi nii palju Still_Falling_Star pühapäeval, 23. jaan. 2005., kell 16:56:18 ...võidki jääda vastuseid ootama... Olin juba päris kindel, et suudan end liigutada. Ma ei tea kui kaua olin lamanud selles pimeduses. Ma ei mäletanud midagi. Aga tundsin enda sees suurt ängi. Hääletus. Teadsin vaid üht - ma ei taha enam magada. Siin on liiga vaikne. Mu mõtted muutuvad imelikuks. Sama....külmaks kui see ruum siin. Ruum? Mis ruum? Koobas?Tuba? Äkki olen hoopis lageda taeva all.. Ei tea. Tean vaid kahte - hääletust ja pimedust. Ma ei mäleta, kuid hoolimata sellest ma tunnen. Keegi tegi mulle ajuloputuse. Oli teinud juba, tähendab. Et ma ei mäletaks. Aga kesiganes see ka polnud - ta unustas midagi...selle, et ta ei saa blokeerida mu tundeid. Ma ei mäleta mida sa mulle tegid või kuidas sa minuga käitusid. Aga mu tunnetan seda. Oma sisimas ma mäletan. Sees keeras selle mõtte peale. Olin jõudnud täieliku enesetunnetuseni. Ma tunnetasin oma hinge ja kesta selle ümber. Vale. Ma peaksin tunnetama neid kui ühte. Nad peaksid moodustama terviku. Minu! Aga nad on lahus. Seega - miks ma siin laman? Ma olen murtud, sellepärast. Liigutasin väikest sõrme. Kõik saab alguse väikestest asjadest. Lumepall kasvab veeredes. Hea oli olla jälle iseenda peremees. Ma olin murtud ja maha jäetud. Jumal tänatud selle viimase eest. Jumal tänatud, et te mu murtsite ja siis lasite minna. Sest nüüd olen ma vabaduses. Mitte enam teie murtud ori nagu paljud teised. Tegite sellega mulle teene ja endale vea.  Valgustus. Sain shoki. Külmavärin püüdis kõigutada mind.

Ära küsi nii palju

Still_Falling_Star pühapäeval, 23. jaan. 2005., kell 16:56:18
...võidki jääda vastuseid ootama...

Olin juba päris kindel, et suudan end liigutada. Ma ei tea kui kaua olin lamanud selles pimeduses. Ma ei mäletanud midagi. Aga tundsin enda sees suurt ängi. Hääletus. Teadsin vaid üht - ma ei taha enam magada. Siin on liiga vaikne. Mu mõtted muutuvad imelikuks. Sama....külmaks kui see ruum siin. Ruum? Mis ruum? Koobas?Tuba? Äkki olen hoopis lageda taeva all.. Ei tea. Tean vaid kahte - hääletust ja pimedust. Ma ei mäleta, kuid hoolimata sellest ma tunnen. Keegi tegi mulle ajuloputuse. Oli teinud juba, tähendab. Et ma ei mäletaks. Aga kesiganes see ka polnud - ta unustas midagi...selle, et ta ei saa blokeerida mu tundeid. Ma ei mäleta mida sa mulle tegid või kuidas sa minuga käitusid. Aga mu tunnetan seda. Oma sisimas ma mäletan. Sees keeras selle mõtte peale. Olin jõudnud täieliku enesetunnetuseni. Ma tunnetasin oma hinge ja kesta selle ümber. Vale. Ma peaksin tunnetama neid kui ühte. Nad peaksid moodustama terviku. Minu! Aga nad on lahus. Seega - miks ma siin laman? Ma olen murtud, sellepärast.

Liigutasin väikest sõrme. Kõik saab alguse väikestest asjadest. Lumepall kasvab veeredes. Hea oli olla jälle iseenda peremees. Ma olin murtud ja maha jäetud. Jumal tänatud selle viimase eest. Jumal tänatud, et te mu murtsite ja siis lasite minna. Sest nüüd olen ma vabaduses. Mitte enam teie murtud ori nagu paljud teised. Tegite sellega mulle teene ja endale vea.

Valgustus. Sain shoki. Külmavärin püüdis kõigutada mind. Kuid ma jäin püsima. Tänu tahtejõule. Enam ei olnud minu ümber pime. Olin avanud oma silmad. Enne olid nad kinni ja ma ei teadnudki. Kuid hääletu oli endiselt.

Jah olin ruumis. Pruun. Puust. Põrandal oli ainsaks valgusallikaks lamp. Nägin maailma pruunides toonides. Vähemalt parem värv kui must. Asi hakkas paranema. Minu haav hakkas paranema. Tõusin ning avastasin, et kedagi ei tormagi minu poole, et mind jalust rabada. Järsku keegi pani jala taha. Kuid kui ma tagasi pöördusin, vaatasin sulle sügavalt silma. Olid vaid vari. Tantsisid seinal. Varjud ei takista mind. Kõndisin ukseni. Tagumine pool toast oli valgustamata. Sealt ei karanudki välja koletisi. Ja isegi kui oleks. Siis oleksin ma võidelnud. Nüüdsest ma võitlen. Koletiste, varjude, sinu, kellega iganes. Ma ei tea kuhu viib mu tee, millal ma jälle kuulen, millal jälle õigetes värvides näen. Aga hoolimata kõigest ma liigun edasi. Kuhugi pean ma välja jõudma. Isegi kui see "kuhugi" on mittekuhugi. Mul oli siht. Ja sellest piisas.

Võtsin lingist. Uks oli suletud. Ma ei saa siit ruumist välja, oli esimene mõte. Võtsin uuesti lingist. Ei. Suletud. Võtsin uuesti lingist. Raputasin. Ei. Kinni mis kinni. Siis ma teadsin mida ma tegema pean. Kõndisin tagasi. Samasse kohta, kus lamp õrnalt pruuni puust tuba valgustas. Heitsin tagasi põrandale, kust alles hetk tagasi olin tõusnud. Sulgesin silmad. Avasin need uuesti. Tõusin. Kõndisin ukseni. Võtsin lingist. Uks avanes. Alati tuleb minna tagasi sinna, kust kõik sai alguse, kui vaja. Päris et suudan end liigutada. Ma Ära küsi nii palju ei mäletanud midagi. Aga tundsin
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [476]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [289]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [501]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [634]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [650]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [693]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [939]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1024]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1075]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [124] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 15. jaan. 2021., kell 15:51 - parim aeg päevast
või tee uus
[2915] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0353s