Oli jaoks parasjagu varajane. Nimelt ei Ärasõidupäev perele oli see just nagu

ta juba ammu veerand kaheksa pidanud Ärasõidupäeva hommik oli Majasoku jaoks parasjagu varajane. Nimelt ei olnud ta juba ammu veerand kaheksa pidanud ärkama. Ülejäänud perele oli see just nagu tavaline argipäeva hommik, sest lapsed läksid ikka hommikul Ärasõidupäev Ärasõidupäeva hommik oli Majasoku jaoks parasjagu varajane. Nimelt ei olnud ta juba ammu veerand kaheksa pidanud ärkama. Ülejäänud perele oli see just nagu tavaline argipäeva hommik, sest lapsed läksid ikka hommikul kooli ja vanemad asjatasid köögis kohvitassi ja ajalehtede taga. Aga tegelikult polnud kõik sugugi

Ärasõidupäev majakanaised neljapäeval, 16. nov. 2006., kell 11:00:30 Selle blogi peategelasteks on üks tavaline eesti pere ema, isa ja kahe peretütrega ning vanemate reisi ajaks elamist majandama kutsutud Majasokuke. Ärasõidupäeva hommik oli Majasoku jaoks parasjagu varajane. Nimelt ei olnud ta juba ammu veerand kaheksa pidanud ärkama. Ülejäänud perele oli see just nagu tavaline argipäeva hommik, sest lapsed läksid ikka hommikul kooli ja vanemad asjatasid köögis kohvitassi ja ajalehtede taga. Aga tegelikult polnud kõik sugugi tavapärane. Nimelt avastas pereisa umbes viisteist minutit enne ärasõitu, et ta pole endale veel mitte midagi kaasa pakkinud ega üldse hakanud kohvrit pakkima. Niisiis alustas mees kibekiiresti vajalike asjade kokku sättimisega. Õnneks oli pereema eelmisel õhtul suure osa eeltööst ära teinud. Pannud erinevatesse hunnikutesse valmis kogu kaasavõetava kraami. Maja täitis dialoog järgmises stiilis. Mees: "Kas sa bronni paberi alt esiku laualt võtsid?" Naine: "Juba eile panin kotti." Mees: "Ajalehed võtame ju kaasa, siis on lennukis midagi lugeda, onja?" Naine: "Ikka." Samal ajal pööritas unine Majasokk köögilaua taga silmi, et kas tõesti peab ta linna minema ja endale lugemiseks uue Ekspressi ostma. Sest inimene on harjumuse ori ja neljapäeviti peab ta saama oma lemmiklehte lugeda. Mees: "Aga raamatud võtsid ju ka kaasa?" Naine: "Ikka." Köögilaua tagant jälgis paari dialoogi kolm paari uniseid silmi. Ka lapsed uudistasid hommikust kakaod lürpides tänaseid ajalehti ja vanemate askeldamist. Majasokk oli iseäranis

Ärasõidupäev

majakanaised neljapäeval, 16. nov. 2006., kell 11:00:30
Selle blogi peategelasteks on üks tavaline eesti pere ema, isa ja kahe peretütrega ning vanemate reisi ajaks elamist majandama kutsutud Majasokuke.

Ärasõidupäeva hommik oli Majasoku jaoks parasjagu varajane. Nimelt ei olnud ta juba ammu veerand kaheksa pidanud ärkama. Ülejäänud perele oli see just nagu tavaline argipäeva hommik, sest lapsed läksid ikka hommikul kooli ja vanemad asjatasid köögis kohvitassi ja ajalehtede taga. Aga tegelikult polnud kõik sugugi tavapärane.

Nimelt avastas pereisa umbes viisteist minutit enne ärasõitu, et ta pole endale veel mitte midagi kaasa pakkinud ega üldse hakanud kohvrit pakkima. Niisiis alustas mees kibekiiresti vajalike asjade kokku sättimisega. Õnneks oli pereema eelmisel õhtul suure osa eeltööst ära teinud. Pannud erinevatesse hunnikutesse valmis kogu kaasavõetava kraami. Maja täitis dialoog järgmises stiilis.
Mees: "Kas sa bronni paberi alt esiku laualt võtsid?"
Naine: "Juba eile panin kotti."
Mees: "Ajalehed võtame ju kaasa, siis on lennukis midagi lugeda, onja?"
Naine: "Ikka."
Samal ajal pööritas unine Majasokk köögilaua taga silmi, et kas tõesti peab ta linna minema ja endale lugemiseks uue Ekspressi ostma. Sest inimene on harjumuse ori ja neljapäeviti peab ta saama oma lemmiklehte lugeda.
Mees: "Aga raamatud võtsid ju ka kaasa?"
Naine: "Ikka."
Köögilaua tagant jälgis paari dialoogi kolm paari uniseid silmi. Ka lapsed uudistasid hommikust kakaod lürpides tänaseid ajalehti ja vanemate askeldamist.
Majasokk oli iseäranis üllatunud. Esmalt üllatas teda see, et eelmisel õhtul reisiärevuses olnud lapsed ei ilmutanud hommikul vanemate ärasõidu vastu suuremat huvi. Pooleks kuuks puhkusele sõitvate vanemate ärasaatmisega eriliselt ei tseremoonitsetud.
Teiseks üllatas teda pereema rahulik suhtumine viimase minuti kohvripakkimisse. Sokk ise oleks juba ammu vist paanikaosakonda tekitanud ja kõiki kiirustama sundinud.
Aga tundus, et pere teab täpselt, millisel minutil teele tuleb asuda.
Tüdrukud jooksid bussile mõned minutid enne kaheksat ja täpselt täistunnil pakiti köögilaual kokku ajalehed, mida Sokuke sirvinud oli. Lühidalt ja lakooniliselt jäeti hüvasti.

Kui majas vaikseks jäi, mõtles Sokuke, mida nüüd peale hakata. Ta valas endale kohvi ja läks jooki lürpides Terevisiooni vaatama. Kohvi joodud, otsustas ta endale putru keeta. Kuid, oh häda! Selles peres ju putru ei söödud. Valikuvõimalusi, millest putru keeta, peaaegu polnudki. Kuna talle mannapuder eriti ei imponeerinud, siis jäi järgi variant keeta putru odrajahust. Tuleb tõdeda, puder ei olnud maitsev.

Pärast hommikusööki hakkas Sokuke asjalikuks. Kraamis natuke elutoas ja köögis ning otsustas asuda esimese antud ülesande kallale. Nimelt hakata blogi pidama. Siin ongi esimene katsetus. Eks hiljem lisavad siia oma juhtumisi ja mõtteid ka peretütred.
Oli jaoks parasjagu varajane. Nimelt ei Ärasõidupäev perele oli see just nagu


Kirjatükki on kommenteeritud (3) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kodustaar.ee: Patsikummi ajalugu, Scrunchie on kerge ja lõbus aksessuaar, mis kannab endas kahte funktsi.. [73] Sisupuu sitemap
Kristo: Aiakujundamine - ideed ja mõtted, Millist aiatüüpi valida?Aiatüüpe on mitmeid erinevaid aga toon.. [106]
Sergei: Parimad majutusasutused Eestis?, Kuidas siis valida parimaid majutusasutusi Eestis? Üks võimalus.. [184]
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [411]
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [471]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [1273]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [582]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [673]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [769]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [766]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kodustaar.ee: Patsikummi ajalugu, Scrunchie on kerge ja lõbus aksessuaar, mis kannab endas kahte funktsi.. [73] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Aiakujundamine - ideed ja mõtted, Millist aiatüüpi valida?Aiatüüpe on mitmeid erinevaid aga toon.. [106] Korraliku kodulehe tegemine
Sergei: Parimad majutusasutused Eestis?, Kuidas siis valida parimaid majutusasutusi Eestis? Üks võimalus.. [184] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 13. aprill 2021., kell 00:30 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [8842] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0447s