Bim bum

Bim bum

Bim bum BimBum laupäeval, 10. veebr. 2007., kell 17:53:16 Saabusin just .. Loe lähemalt pühap., 11. veebr. 07., kell 11:49 Hele ps! 1. ka mina ligunesin teiega samas mullikas 2. neeger oli rasvas 3. ja ma ei ole ahv pühap., 11. veebr. 07., kell 11:56 Hele ja veel selles atis käigust. hakkasime sealt autoga tagasi liikuma umbes kella 3e paiku hommikul, peale selle et maanteed polnud udu seest näha olid tee peal peaaegu kogu viljandi-pärnu ulatuses palke täis, autod seisid ohutuledega tee äärtes! paar km ennem pärnu linna piiriputkat oli politsei selle krdi huligaani kinni võtnud. koormast oli ainult pool alles. on affid rsk. aga piljardis olen ma küll nüüd proff käsi. esmasp., 12. veebr. 07., kell 10:24 Skingirl Kõuts sa, ei pea Krsitjani varustusest niimoodi pasundama, siin käivad ka lapsed ja krissu on väga nummi, nummi. esmasp., 12. veebr. 07., kell 11:43 Kõuts Ma pole ju pasundanudki -ma ütlesin et täpsem info privaatselt!Ma ei saa ju avalikult siin mehe munni arvustada. esmasp., 12. veebr. 07., kell 12:12 Skingirl Oli muidu ikka noh midagigi???? Meie naislugejatekari on ärevusest põõrdes, anna mõni vihje vaid;P esmasp., 12. veebr. 07., kell 14:58 kõuts Vihje on-- Kasearul on suurem kui Summeril! Muud ei tahaks hetkel lisada!1111 esmasp., 12. veebr. 07., kell 15:22 Skingirl Ja Sinul oli kõige suurem? Äh ma arvan, et sellel neegril oli pikem aga see selleks mul läheb süda pahaks, aga krissu oli selline nummi nägu ma arvan, et kui ma 10 aastat noorem oleks olnud oleks ma ta ära lohistanud. esmasp., 12. veebr. 07.

Bim bum

BimBum laupäeval, 10. veebr. 2007., kell 17:53:16
Saabusin just

.. Loe lähemalt


pühap., 11. veebr. 07., kell 11:49
Hele
ps! 1. ka mina ligunesin teiega samas mullikas 2. neeger oli rasvas 3. ja ma ei ole ahv
pühap., 11. veebr. 07., kell 11:56
Hele
ja veel selles atis käigust. hakkasime sealt autoga tagasi liikuma umbes kella 3e paiku hommikul, peale selle et maanteed polnud udu seest näha olid tee peal peaaegu kogu viljandi-pärnu ulatuses palke täis, autod seisid ohutuledega tee äärtes! paar km ennem pärnu linna piiriputkat oli politsei selle krdi huligaani kinni võtnud. koormast oli ainult pool alles. on affid rsk. aga piljardis olen ma küll nüüd proff käsi.
esmasp., 12. veebr. 07., kell 10:24
Skingirl
Kõuts sa, ei pea Krsitjani varustusest niimoodi pasundama, siin käivad ka lapsed ja krissu on väga nummi, nummi.
esmasp., 12. veebr. 07., kell 11:43
Kõuts
Ma pole ju pasundanudki -ma ütlesin et täpsem info privaatselt!Ma ei saa ju avalikult siin mehe munni arvustada.
esmasp., 12. veebr. 07., kell 12:12
Skingirl
Oli muidu ikka noh midagigi???? Meie naislugejatekari on ärevusest põõrdes, anna mõni vihje vaid;P
esmasp., 12. veebr. 07., kell 14:58
kõuts
Vihje on-- Kasearul on suurem kui Summeril! Muud ei tahaks hetkel lisada!1111
esmasp., 12. veebr. 07., kell 15:22
Skingirl
Ja Sinul oli kõige suurem? Äh ma arvan, et sellel neegril oli pikem aga see selleks mul läheb süda pahaks, aga krissu oli selline nummi nägu ma arvan, et kui ma 10 aastat noorem oleks olnud oleks ma ta ära lohistanud.
esmasp., 12. veebr. 07., kell 16:00
kõuts
See neeger muuseas käis ujukatega dushi all seega tal ilmselt ei olnud üldse! Ja sellisel rasvarullikesel nagu see nõgi oli-ei kasvagi sinna midagi.
esmasp., 12. veebr. 07., kell 18:11
Liisu
nojaaa..põhimõtteliselt oli siis tore laupäev romeo ja neegriga:D
aga sinna tervise paradiisi ma siis ei lähe, kuna mina ennast vigastada ei soovi....mingi kahtlane seltskond ka seal tavaliselt vist?:P ja seda olen ise ka mõelnud, et ega see eesti mees vist ikka õige asi pole:D
teisip., 13. veebr. 07., kell 09:20
Skingirl
Preili Liisu , te võite siis endale ameerikast või sveitist mehe tellida, tehke seda õige ruttu muidu juhtub,et jääte äkki ilma.
teisip., 13. veebr. 07., kell 18:43
Hele
Ega see paradiis normaalne koht polegi. Kuidas üldse neegrid ja krissud sinna saavad??? aga igatahes olen mina alati käpp paradiisi minema,ainult kutsuge...ja muidugi seda ka et.... välja peate tegema!
kolmap., 14. veebr. 07., kell 08:16
muhhin
Unustasite lisamast, et lisaks kõigele oli seal veealune veel ka sukeldujatest paks.
Te ei kujuta ette, kuidas tsellu mängib vees...tsellufoobias naistele ei soovita seda pilti vee alt vaatama minna:P
kolmap., 14. veebr. 07., kell 09:35
skingirl
hea,et mõnigi on positiivselt meelestatud, tra te sinna vee alla ronite, pange calipso siis selga ei näe keegi teie pekke ja milleks neid varjata, tõde eriata, nagunii olete te rasvarullid, skingirl kaa
aga püüdma peab.
kolmap., 14. veebr. 07., kell 10:47
loll11111111
:)tore värk teil siin, täitsa tore, lahe meganunnu ja see ka et kustutage see komm ära, miks me teisi kommentaare lugeda ei saa krt küll Aitähh tähelepanu,eest.
kolmap., 14. veebr. 07., kell 12:59
Skingirl
sest sa oled loll, ei kustuta seda kommi ära lihtsalt korrigeerime, oma suva järgi:)
reedel, 16. veebr. 07., kell 18:49
blä blä
kirjutan selle kommi sellep. et saaxin teiste komme lugeda, muidu krt ei saa ju enam!!:S kustutage see komm ää exju
reedel, 16. veebr. 07., kell 19:52
Skingirl
Kas see on tõepoolesti nii kuum teema, et neid vaja lugeda on, kasearul pidi olema vinge vänt aga kõutsil pidis ee asjalikum olema.
laup., 17. veebr. 07., kell 17:25
viku
seda ma ei tea kommenteerida,kellel suurem oli või mitte aga et veekas kabistavad juba neegrid??? :S
teisip., 6. märtsil 07., kell 15:58
inimene
ma olen ka tervises käinud kuid selliseid tobedusi ma pole veel kohanud..njh ma lähen sinna lõõgastuma mitte igat nurka põhjalkult uurima
teisip., 6. märtsil 07., kell 22:10
mõhk
see mees kes vaatab saunas, kellel on püksid jalas või kelle pole, peab küll südamest pederast olema.ma küll sellist asja tähele ei pane. vaataks siis naisi, aga oh ei,mehi passib nagu pede.
kolmap., 7. märtsil 07., kell 09:30
KÕUTS
Vaata musike kui sauna seina peal on iga paari meetri tagant märk, kus on supepükstele kriips peale tõmmatud ja punane ring ümber . ja ka sisekorraeeskirjad sätestavad, et saunas palutakse supelpükstest loobuda. Seehga on need kes käivad saunas ujukatega kas pimedad, lollid või väikese riistaga mida nad häbenevad. Lihtne! Mõhk milline neist kolmest sinu probleem on? pime tundub et sa ei ole!?
kolmap., 7. märtsil 07., kell 16:22
mõhk
mul on väike riist, noh nii ca 18cm, aga ma ei häbene seda, järelikult ei ole see minu probleem. pime ma ka ei ole, ütlesid seda ju ka ise. loll? no sellele ma vastata küll ei oska. vähemalt ei tunne ma haiglast huvi meeste riistade vastu, erinevalt sinust. aga eks näljane räägib ikka leivast. said sa siis mõnda suurt ja jämedat seal saunas? või kuhu need sinu vallatud seiklused jõuavad, mis sa neist riistadest tühja ikka passid?
kolmap., 7. märtsil 07., kell 16:53
kõuts
Seega oled sa igati terve mees, vägeva anatoomiaga alakeha piirkonnas aga ikkagi pead vajalikuks mitte täita üldkehtivaid reegleid. Seega 18 senti püksis on tõenäoliselt ühtlasi ka IQ 18 peas. Või kus sa oma aju hoiad? Kolmanda seeria bemmi pardatsokis?
kolmap., 7. märtsil 07., kell 18:48
Skingirl
Krt. Mis m***inäitus siin on ,ei ole ilus üksteise peale kade olla ja ilusti leppige nüüd ära, kõust ei ole pede aga ta peab konkurentsil silma peal alati.


Blogid
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [60] Sisupuu sitemap
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [138]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [163]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [635]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [760]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1062]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1143]
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [1473]
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [1244]
Võromaaveere: Aluksne hauakaevajad, Aluksne brigaad on järjest rohkem hakanud meil siinkandis käima. Ole.. [1001]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [60] Hea kodulehe valmistamine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [138] Korraliku kodulehe tegemine
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [163] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 4. juuni 2020., kell 09:10 - parim aeg päevast
või tee uus
(26) [8407] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0293s