Astuvad orkestriga üles tuntud ja kogenud Chalice ja Hannaliisa Uusma ainukordselt laval koos suure orkestriga Esitamisele tulevad palad filmimuusika ja

Chalice, Hannaliisa Uusma, Liisi Koikson ja   Üritusel astuvad koos orkestriga üles tuntud ja kogenud vokalistid Chalice, Hannaliisa Uusma, Liisi Koikson ja Mikk Saar. Esitamisele tulevad palad filmimuusika ja muusikalide maastikult ning iga artisti enda Chalice ja Hannaliisa Uusma ainukordselt laval koos suure orkestriga   Üritusel astuvad koos orkestriga üles tuntud ja kogenud vokalistid Chalice, Hannaliisa Uusma, Liisi Koikson ja Mikk Saar. Esitamisele tulevad palad filmimuusika ja muusikalide maastikult ning iga artisti enda repertuaari kuuluv looming koos suure sümfooniaorkestriga, mis muudavad need hitid veelgi võimsamak

Chalice ja Hannaliisa Uusma ainukordselt laval koos suure orkestriga reaalmazoor esmaspäeval, 13. sept. 2010., kell 22:59:29 27. septembril kell 19.00 annab noorteorkester Reaalma¾oor Tallinnas, Estonia kontserdisaalis 4. hooaja avakontserdi "Ilu päästab".   Üritusel astuvad koos orkestriga üles tuntud ja kogenud vokalistid Chalice, Hannaliisa Uusma, Liisi Koikson ja Mikk Saar . Esitamisele tulevad palad filmimuusika ja muusikalide maastikult ning iga artisti enda repertuaari kuuluv looming koos suure sümfooniaorkestriga, mis muudavad need hitid veelgi võimsamaks ja mõjusamaks. Kontsert on suunatud kõigile muusikahuvilistele, kes hindavad pisut tavatumat lähenemist orkestrimuusikale ja artistide loomingule. Peale selle ka kahtlemata kõikidele pealinna koolide õpilasaktivistidele, keda Reaalma¾oor innustab sarnaseid ideid ja mõtteid teostama ning näitab edukalt, et üks suurepärasemaid vaba aja veetmise võimalusi on teostada end muusikas ning anda panus eesti kultuuri. Oma neljanda hooaja avakontserdiga kinnitab orkester Reaalma¾oor taas oma olulisust eesti haridus- ja kultuurielus, täites Eestis praegusel hetkel oleva  kergemuusika orkestri tühimiku ja andes noortele võimaluse mängida mitteklassikalist muusikat. Rohkem kui kolme tegutsemisaasta järel on orkester saavutamas üha laiemat kõlapinda ning orkestri arengut on märkimisväärselt mõjutanud ka professionaalsed dirigendid Mihhail Gerts (RO Estonia) ning Erki Pehk (RO Estonia), keda näeb juhatamas ka kontserdil „Ilu päästab". 2008. aastal oli orkester Tallinna linna

Chalice ja Hannaliisa Uusma ainukordselt laval koos suure orkestriga

reaalmazoor esmaspäeval, 13. sept. 2010., kell 22:59:29
27. septembril kell 19.00 annab noorteorkester Reaalma¾oor Tallinnas, Estonia kontserdisaalis 4. hooaja avakontserdi "Ilu päästab".

 

Üritusel astuvad koos orkestriga üles tuntud ja kogenud vokalistid Chalice, Hannaliisa Uusma, Liisi Koikson ja Mikk Saar. Esitamisele tulevad palad filmimuusika ja muusikalide maastikult ning iga artisti enda repertuaari kuuluv looming koos suure sümfooniaorkestriga, mis muudavad need hitid veelgi võimsamaks ja mõjusamaks.


Kontsert on suunatud kõigile muusikahuvilistele, kes hindavad pisut tavatumat lähenemist orkestrimuusikale ja artistide loomingule. Peale selle ka kahtlemata kõikidele pealinna koolide õpilasaktivistidele, keda Reaalma¾oor innustab sarnaseid ideid ja mõtteid teostama ning näitab edukalt, et üks suurepärasemaid vaba aja veetmise võimalusi on teostada end muusikas ning anda panus eesti kultuuri.


Oma neljanda hooaja avakontserdiga kinnitab orkester Reaalma¾oor taas oma olulisust eesti haridus- ja kultuurielus, täites Eestis praegusel hetkel oleva  kergemuusika orkestri tühimiku ja andes noortele võimaluse mängida mitteklassikalist muusikat.


Rohkem kui kolme tegutsemisaasta järel on orkester saavutamas üha laiemat kõlapinda ning orkestri arengut on märkimisväärselt mõjutanud ka professionaalsed dirigendid Mihhail Gerts (RO Estonia) ning Erki Pehk (RO Estonia), keda näeb juhatamas ka kontserdil „Ilu päästab".


2008. aastal oli orkester Tallinna linna tunnustusauhindade „Suured teod Tallinna noortele ja Tallinna noorte suured teod" ja „Tallinna noor kultuuritegija" laureaat.


"Ootame kontserdile lisaks noortele ka lapseeas publikut, keda soovime lähendada klassikalisele muusikale, et meie tulevane tänuväärne publik õpiks juba praegu hindama sümfooniaorkestri kõlailu", ütles Reaalma¾oori dirigent Edmar Tuul.


Piletid hinnaga 90 ja 125 krooni on saadaval Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides üle Eesti. Kontserdil kõlab Jarek Kasari, Valter Ojakääru, Tõnis Mägi, Olav Ehala, Elton Johni jt looming.Lisainformatsioon:


Edmar Tuul

noorteorkestri Reaalma¾oor dirigent

e-post: reaalmazoor@yahoo.com

tel: +372 56 628 296

Astuvad orkestriga üles tuntud ja kogenud Chalice ja Hannaliisa Uusma ainukordselt laval koos suure orkestriga Esitamisele tulevad palad filmimuusika ja
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Kultuuriuudised
Iti Teder: Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kujunduskonkurss, Käesoleval aastal tähistavad kogu maailma koo.. [1503] Sisupuu sitemap
Marko Kaldur: Algas Teeliste Kirikute uus hooaeg, "Teeliste kirikud" eesmärk on tutvustada nii.. [3162]
tteater: "Sõnadeta mäng" - T-TEATER, Kõrb. Pimestav valgus.Inimene paiskub lavale. Ta kukub, tõuseb, puh.. [4449]
Kaire Papp: Oktoobris toimub esmakordselt uus festival ÜLE HELI, Esimesel aastal on festivali teemaks.. [4218]
Raske Raud: Tuunitud, mehiste masinate show, Juulikuus saab Tallinna lauluväljakul näitusel Baltic Truck.. [5034]
Maale elama: Maal on avarust ja mulda, Kindlasti tead, et maal on palju tühjalt seisvaid talusid, mis oo.. (2) [33236]
Tall Ships Races: Saaremaad väisanud suursugune purjelaevastik peatub nädalalõpul Riia, „Tall Ship.. [4152]
Piia: Linna Pea Rock 2012, Sellel aastal juba neljateistkümnendat korda toimuv Linna Pea Rock toob laval.. (2) [17119]
Monika Lell: Tudengite Talvepäevad 2012, Tudengite Talvepäevad on 14. korda Pärnus toimuv pidu ja möll,.. [5041]
Eleny: Vesiroosivisioon 2012, Visioon hakkab rokkima laupäeval, 25. Veebruaril kell 18.00. PILET 2 &euro.. [4539]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [125] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 04:00 - parim aeg päevast
või tee uus
[4470] Kultuuriuudis
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.033s