Muutmise kutsutakse kõiki Eesti elanikke, olenemata Disainiaasta: Elu paremaks muutmise konkurss elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks muuta.

või tegevusalast, formuleerima nupukaid ettepanekuid, mis Elu paremaks muutmise konkursiga kutsutakse kõiki Eesti elanikke, olenemata vanusest või tegevusalast, formuleerima nupukaid ettepanekuid, mis võiksid meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks muuta. Eesti ett Disainiaasta: Elu paremaks muutmise konkurss Elu paremaks muutmise konkursiga kutsutakse kõiki Eesti elanikke, olenemata vanusest või tegevusalast, formuleerima nupukaid ettepanekuid, mis võiksid meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks muuta. Eesti ettevõtjad võivad konkursi kaudu saada ideid uute toodete ja teenuste loomiseks. Konkursile oodata

Disainiaasta: Elu paremaks muutmise konkurss Katrin Mesilane kolmapäeval, 20. sept. 2006., kell 13:21:31 Eesti Kunstiakadeemia Disaini Innovatsioonikeskus kuulutas välja Elu paremaks muutmise konkursi, mille eesmärk on loovuse, disaini ja innovatsiooni väärtustamine ning tutvustamine laiemale üldsusele, samuti disainerite ja leidurite oskuste demonstreerimine ning arendamine. Konkursi peapreemiaks on 100 000 krooni, millele lisanduvad eripreemiad. Elu paremaks muutmise konkursiga kutsutakse kõiki Eesti elanikke, olenemata vanusest või tegevusalast, formuleerima nupukaid ettepanekuid, mis võiksid meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks muuta. Eesti ettevõtjad võivad konkursi kaudu saada ideid uute toodete ja teenuste loomiseks. Konkursile oodatakse disainilahendusi ja kontseptsioone, mis on innovaatilised nii oma idee, vormi, tehnoloogia kui ka funktsionaalsuse poolest. Esitatud töö peab olema esitaja originaallooming, need ei tohi olla tootmisse antud ega ka teistele konkurssidele esitatud, meedias tutvustatud või näitusele välja pandud. Töid võivad esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud. Üks osaleja võib konkursile esitada mitu tööd. Konkurss on avalik ja üheetapiline ja kõigile osalejatele tasuta. Tööde esitamise lõpptähtaeg on 14. mai 2007. aastal kell 15.00. Tulemused tehakse teatavaks konkursile esitatud paremate tööde näituse avamisel 18. juunil 2007. aastal. Rohkem infot tööde esitamise reglemendi kohta ning konkursiga seotud küsimused internetilehel www.disainiaasta.ee Muutmise kutsutakse kõiki Eesti elanikke,

Disainiaasta: Elu paremaks muutmise konkurss

Katrin Mesilane kolmapäeval, 20. sept. 2006., kell 13:21:31
Eesti Kunstiakadeemia Disaini Innovatsioonikeskus kuulutas välja Elu paremaks muutmise konkursi, mille eesmärk on loovuse, disaini ja innovatsiooni väärtustamine ning tutvustamine laiemale üldsusele, samuti disainerite ja leidurite oskuste demonstreerimine ning arendamine. Konkursi peapreemiaks on 100 000 krooni, millele lisanduvad eripreemiad.

Elu paremaks muutmise konkursiga kutsutakse kõiki Eesti elanikke, olenemata vanusest või tegevusalast, formuleerima nupukaid ettepanekuid, mis võiksid meie elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks muuta. Eesti ettevõtjad võivad konkursi kaudu saada ideid uute toodete ja teenuste loomiseks.

Konkursile oodatakse disainilahendusi ja kontseptsioone, mis on innovaatilised nii oma idee, vormi, tehnoloogia kui ka funktsionaalsuse poolest. Esitatud töö peab olema esitaja originaallooming, need ei tohi olla tootmisse antud ega ka teistele konkurssidele esitatud, meedias tutvustatud või näitusele välja pandud.

Töid võivad esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud. Üks osaleja võib konkursile esitada mitu tööd. Konkurss on avalik ja üheetapiline ja kõigile osalejatele tasuta.

Tööde esitamise lõpptähtaeg on 14. mai 2007. aastal kell 15.00. Tulemused tehakse teatavaks konkursile esitatud paremate tööde näituse avamisel 18. juunil 2007. aastal.

Rohkem infot tööde esitamise reglemendi kohta ning konkursiga seotud küsimused internetilehel www.disainiaasta.ee
Muutmise kutsutakse kõiki Eesti elanikke, olenemata Disainiaasta: Elu paremaks muutmise konkurss elu lihtsamaks, mõttekamaks, säästlikumaks muuta.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Kultuuriuudised
Iti Teder: Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kujunduskonkurss, Käesoleval aastal tähistavad kogu maailma koo.. [1524] Sisupuu sitemap
Marko Kaldur: Algas Teeliste Kirikute uus hooaeg, "Teeliste kirikud" eesmärk on tutvustada nii.. [3183]
tteater: "Sõnadeta mäng" - T-TEATER, Kõrb. Pimestav valgus.Inimene paiskub lavale. Ta kukub, tõuseb, puh.. [4464]
Kaire Papp: Oktoobris toimub esmakordselt uus festival ÜLE HELI, Esimesel aastal on festivali teemaks.. [4241]
Raske Raud: Tuunitud, mehiste masinate show, Juulikuus saab Tallinna lauluväljakul näitusel Baltic Truck.. [5050]
Maale elama: Maal on avarust ja mulda, Kindlasti tead, et maal on palju tühjalt seisvaid talusid, mis oo.. (2) [33710]
Tall Ships Races: Saaremaad väisanud suursugune purjelaevastik peatub nädalalõpul Riia, „Tall Ship.. [4168]
Piia: Linna Pea Rock 2012, Sellel aastal juba neljateistkümnendat korda toimuv Linna Pea Rock toob laval.. (2) [17204]
Monika Lell: Tudengite Talvepäevad 2012, Tudengite Talvepäevad on 14. korda Pärnus toimuv pidu ja möll,.. [5058]
Eleny: Vesiroosivisioon 2012, Visioon hakkab rokkima laupäeval, 25. Veebruaril kell 18.00. PILET 2 &euro.. [4556]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [59] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [153] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [187] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 27. jaan. 2021., kell 11:25 - parim aeg päevast
või tee uus
[3465] Kultuuriuudis
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.032s