Kirjutamine, tekstide avaldamine

sisukad Eesti blogid

Dominic Alates 11. juulist 2010.   Ma olen 22 a naine.Mul on mee ja tütar.Aga mul on ka armuke.Jah just nii.Tema tekkis nüüd alles hiljuti ja täpselt õigel ajal.   Mina ja mu elukaaslane( edaspidi Tema) oleme koos olnud nüüd kohe 4 aastat.Tütar sündis aasta tagasi.Kõik oli alguses 5+,aga hetkest kui tema sai teada,et ma rase olin keeras ta ära.Hakkas jooma pidevalt väljas käima,minuga halvasti rääkima,ja vägivallatsema(õneks küll mitte minuga).   Petnud olen ma teda ennegi,aga mitte kunagi pole kellegivastu sihukesi tunded tekkinud nagu nüüd Dima vastu.   Ta on mu sõbranna mees ja olen teda tundud umb 3-4 aastat.Ta on minu parim sõber ja tema ütles et mina tema parim sõbranna.Ta on tõesti väga kena mees,kuid ma kunagi ei vaadanud teda sellise mõttega et meie vahel võiks midagi olla,sest ma tema naisega olime väga head sõbrannad.Dimast ja tema naisest pidid saama(esialgse plaani kohaselt saavad)minu lapse ristivanemad.Aga nüüd viimasel ajal on kõik läinud nii teistmoodi.   Me suht tihti teeme istumisi kõik koos,ja nüüd samamoodi kolm nädalat tagasi.Mina teadsin kohe et ma lähen hiljem õhtul baari,mees pidi lapsega koju jääma,dima ütles kohe et tema ei tule kindlasti baari(ta pole üldse baari inimene).ta pidid minema hiljem töökaaslase sünnipäevale.Aga lõpuks

Dominic

Alates 11. juulist 2010.

  Ma olen 22 a naine.Mul on mee ja tütar.Aga mul on ka armuke.Jah just nii.Tema tekkis nüüd alles hiljuti ja täpselt õigel ajal.
  Mina ja mu elukaaslane( edaspidi Tema) oleme koos olnud nüüd kohe 4 aastat.Tütar sündis aasta tagasi.Kõik oli alguses 5+,aga hetkest kui tema sai teada,et ma rase olin keeras ta ära.Hakkas jooma pidevalt väljas käima,minuga halvasti rääkima,ja vägivallatsema(õneks küll mitte minuga).
  Petnud olen ma teda ennegi,aga mitte kunagi pole kellegivastu sihukesi tunded tekkinud nagu nüüd Dima vastu.
  Ta on mu sõbranna mees ja olen teda tundud umb 3-4 aastat.Ta on minu parim sõber ja tema ütles et mina tema parim sõbranna.Ta on tõesti väga kena mees,kuid ma kunagi ei vaadanud teda sellise mõttega et meie vahel võiks midagi olla,sest ma tema naisega olime väga head sõbrannad.Dimast ja tema naisest pidid saama(esialgse plaani kohaselt saavad)minu lapse ristivanemad.Aga nüüd viimasel ajal on kõik läinud nii teistmoodi.
  Me suht tihti teeme istumisi kõik koos,ja nüüd samamoodi kolm nädalat tagasi.Mina teadsin kohe et ma lähen hiljem õhtul baari,mees pidi lapsega koju jääma,dima ütles kohe et tema ei tule kindlasti baari(ta pole üldse baari inimene).ta pidid minema hiljem töökaaslase sünnipäevale.Aga lõpuks tuli nii välja et ma läksin koos temaga sinna.Seal oli mul väga palju tuttavaid,ja nad kõik nägivad kuidas me dimaga koos sisse tulime,veel käest hoidsime kinni,see oli rohkem mõeldud nagu naljapärast.No ja siis ütles ta mulle et ta on mind alati tahtnud.Aga pole kunagi üritanud kuna tema põhimõtte OLI et sõbra naisi ta ei vaata!Ja kuna ma ise olin ka meeldivalt purjus ,siis nii ta edasi läkski.
  Ta naine läheb alati ema juurde ööseks kui dima joob.Meie läksime peale sünnipäeva tema juurde ja see kõik mis edasi juhtus oli võrratu.Ja mina veel arvasin et mu mees on voodis väga hea.Peale seximist me jäime magama ja kui ma ärkasin ja kella vaatasin pidin perseli kukkuma.Kell kolm päeval juba.Ja siis järsku hakkas välisukse tagant kostuma võtme häält.Ja siis minu mees läbi ukse kutsus dimat.Ma mõtlesin et mu süda kukkub saapasäärde kohe.Aga õnneks,tõesti õnneks oli dima jätnud võtmed lukku ja keegi ei saanud väljaspoolt ust lahti teha.
  No ja siis me istusime dimaga ja mõtlesime et milleks me nii tegime .Naersime veel tema sõnade üle et sõbra naist ei vaata.Mingiuhetk ma siis hiilisin välja ja läksin koju ja tee peal olles ma mõtlesin et mu mees lööb mu maha .Aga ei midagi hullu polnudki.Natuke oli tige ja kõik.
  Peale seda möllu mõtlesin et see selleks,juhtus mis juhtus.Tol hetkel ei tundud ma tema vastu veel midagi,lihtsalt tegime ja kõik.Kokku saime siis tegime näo et midagi pole olnudki.Ta naine rahunes ka maha,muideks ta on alati natukene armukade meie suhte peale olnud.
  Oli reede,pidin baari minema.Mees pidid koju jääma ,aga otsustas ka kaasa tulla.Baaris läksime riidugi veel veits aga leppisime ära kohe.Aga siis helistas dima.Ma kusjuures teadsin et helistab.Tuli sinna vaikselt nurgataga ta suudles mind.Siis me läksime baari,ja vaatan et mu mees tantsib mingi teise tsikiga.Tavaliselt ma oleks läinud sinna tibile laksu pannud ja mehele ka,aga millegipärast see hetk mul oli väga sügavalt savi sellest mida ja kellega ta kus teeb!Pidu sai baaris läbi.Läksime minema,mõtlesime mis edasi teha keegi ei tahtnud koju minna.Tulime minu maja ette ja mõtlesime et lähme peipsi äärde .Mees ütles mul et tema ei viitsi tulla ja läheb magama,mul salaja oli päris hea meel.No ja siis me läksime.Mina dimaga istusin tagaistmel,sõber ja sõbranna ees.Hakkasime rääkima.dima räägib et ta on peale esimest magamist minupeale pidevalt mõelnud.Ma ütlesin et ma mitte.Solvus ja küsis miks.Ma ütlesin et ma ei taha temasse ära armuda ja lihtsam on mitte mõelda.
  Jõudsime järve äärde vedelesime ükstesie kaisus ,suudlesime ja aegajalt ka rääkisime meist.Ta küsis et miks ma temaga nii olen,miks ma riskin niimoodi? Väga hea küsimus kusjuures.Miks paljud naised ja mehed petavad.Ma ütlesin talle et ma tahan tähelepanu ja hellust ja mõistmist ja üleüldse et keegi näeks et ma olen olemas.Ja tema sõnad olid täpselt samasugused! Sest tõesti minu mees juba ammu ei tee must suuremat välja ja dima naine on ka pidevalt millegagi hõivatud.
  Vedelesime seal ,käisime vahepeal ujumas ja mõtlesime et läheme käime ära.Me läksime autosse.Me sexisime,mind apsoluutselt ei huvitanud kes mööda kõnnib v kes vaatab.Seee pilk mis tal oli ,on mul koguaeg silmeees.Ja kui ma sellepeale mõtlen siis mul lihtsalt lendavad liblikad kõhus ja seest läheb õõndsaks.Tunnikese pärast läksime sõprade juurde tagasi ja otsustasime et lähme koju.Terve autosõidu me taga suudlesime.
  Olime taas kodus,Mees läks mul lapsega vanemate juurde sauna.Mina olin koos Dima ja teistega.Ta jõi a mina enam ei jaksanud.rõve oli olla juba ja magamatta ka juba teist päeva.Mõtlesin et lähen koju ta ütles et viib mu ära.Purjus peaga istus siis rooli aga sittagi me koju läksime.Läksime randa.Istusime niisama ja rääkisime.Juba see oli hea.Vähe aja pärast tulime tagasi ja siis tundsin küll et pean koju minema.No nii väga ei tahtnud.Kiuste siis tulin koju.Mees oli vana rahu ise ja kõik oli oki doki.Aga see mis mul sees toimub on rahust kaugel!!! Ma ei taha temasse rohkem sügavamalt armuda.Sest meist ei saaks MITTE IIALGI midagi rohkemat.Meie iseloomud on sellised mõlemal et me tapaks üksteist vist ära kui koos oleks.Aga see mis on on väga hea.Ma saan seda mida mu mees mulle enam ammu ei paku ja tema samamoodi.See ei ole kindlasti veel läbi kõik ja ma ei tahagi et saaks. Me mängime tulega.Varsti saame nii v naa kõrvetada.AGA SEE ON SEDA KÕIKE VÄÄRT!

Autoriveerg
Blogi: Jõulud, Nonii.... Reede..24.jõulud Totaalne masekas:S Läksime elukaaslasega niisama autoga sõitma,,võtsime kaks pudelit rummi ja hiljem läksime sõbra ja sõbranna j.. 20:48 (2) [9486]
Blogi: Uhh.Rõve esmaspäev jälle.Ainus mis teha on ,on mõelda tegudest ja toimunust nädalavahetusel.Ma siis jutustan veits:  Reede-Siis polnudki midagi suurt huvitavat.. 15:19 (2) [11844]
1-2/2


Selle autoriveeru
allikas
kirjuta, avalda blogi uuemad kirjutised eespool.. Silmapaistvamad kirjatükid on lugemiseks esit Loomingulise kirjanduse ehedad pärlid ja mõttearendused enda eheduses luuletused esitatud

Kommentaarid
Kooliskäimist piisavalt.Kohe saab ülikoolgi läbi,aga nagu näha ei aita see kool ka :P..
1-1/1
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [132] Hea kodulehe valmistamine
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [242] Korraliku kodulehe tegemine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [314] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 5. juuli 2020., kell 23:11 - parim aeg päevast
või tee uus
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.029s