Dorpat avamisjärgsel päeval Tartu turult kurke Dorpat Spa - kontrastide linnas päriselt endine. Turu kõrval olevalt

kui panin tähele, et ümbrus ei Käisin just Dorpat Spa avamisjärgsel päeval Tartu turult kurke ostmas, kui panin tähele, et ümbrus ei olnud enam päriselt endine. Turu kõrval olevalt kastanitega ääristatud platsilt olid juba aastaid seal seisnud pi Dorpat Spa - kontrastide linnas Käisin just Dorpat Spa avamisjärgsel päeval Tartu turult kurke ostmas, kui panin tähele, et ümbrus ei olnud enam päriselt endine. Turu kõrval olevalt kastanitega ääristatud platsilt olid juba aastaid seal seisnud pingid minema viidud. Pingid ei olnud mitte niisama vandaalide poolt lõhutud või ümber läinud, v

Dorpat Spa - kontrastide linnas Herman Haak reedel, 28. sept. 2007., kell 12:19:58 Pinkide mahasaagimiseks kasutatud metallilõikuri jäljed ei viita mitte niivõrd vandaalide spontaansele vandaalitsemisele, vaid pigem professionaalselt plaaneeritud ja tellitud eemaldustööle. Käisin just Dorpat Spa avamisjärgsel päeval Tartu turult kurke ostmas, kui panin tähele, et ümbrus ei olnud enam päriselt endine. Turu kõrval olevalt kastanitega ääristatud platsilt olid juba aastaid seal seisnud pingid minema viidud. Pingid ei olnud mitte niisama vandaalide poolt lõhutud või ümber läinud, vaid väga sirgjooneliselt metallilõikuriga jalalt maha saetud. Veel mõned nädalad tagasi oli turult raskete turukottidega tulijatel, või lihtsalt Emajõe ääres jalutamisest väsinud inimestel suurepärane võimalus korraks pinkidele maha istuda ja jalgu puhata. Eks mõnikord juhtus sedagi, et mõni päevatööst väsinud töömees viskas pingile pikali ja tukastas pisut aga või see siis kedagi segas! Lihtsa linnakodanikuna tüürib mu mõte pinkide Dorpat Spa piduliku avamispäeva aegse eemaldamise ajastuse tõttu ühele paari aasta tagusele uudisnupule, mis kirjeldas Moskvas toimunud linna aastapäevapidustuste eel viledamalt riietatud inimeste paariks päevaks linnast välja deporteerimist — siis ei hakanud need kõrgetele välismaa külalistele nii teravalt silma. Dorpat avamisjärgsel päeval Tartu turult kurke Dorpat Spa - kontrastide linnas päriselt endine. Turu kõrval olevalt Kirjatükki on kommenteeritud (3) korda — loe lähemalt Samas

Dorpat Spa - kontrastide linnas

Herman Haak reedel, 28. sept. 2007., kell 12:19:58

Pinkide mahasaagimiseks kasutatud metallilõikuri jäljed ei viita mitte niivõrd vandaalide spontaansele vandaalitsemisele, vaid pigem professionaalselt plaaneeritud ja tellitud eemaldustööle.
Käisin just Dorpat Spa avamisjärgsel päeval Tartu turult kurke ostmas, kui panin tähele, et ümbrus ei olnud enam päriselt endine. Turu kõrval olevalt kastanitega ääristatud platsilt olid juba aastaid seal seisnud pingid minema viidud.

Pingid ei olnud mitte niisama vandaalide poolt lõhutud või ümber läinud, vaid väga sirgjooneliselt metallilõikuriga jalalt maha saetud.

Veel mõned nädalad tagasi oli turult raskete turukottidega tulijatel, või lihtsalt Emajõe ääres jalutamisest väsinud inimestel suurepärane võimalus korraks pinkidele maha istuda ja jalgu puhata. Eks mõnikord juhtus sedagi, et mõni päevatööst väsinud töömees viskas pingile pikali ja tukastas pisut aga või see siis kedagi segas!

Lihtsa linnakodanikuna tüürib mu mõte pinkide Dorpat Spa piduliku avamispäeva aegse eemaldamise ajastuse tõttu ühele paari aasta tagusele uudisnupule, mis kirjeldas Moskvas toimunud linna aastapäevapidustuste eel viledamalt riietatud inimeste paariks päevaks linnast välja deporteerimist — siis ei hakanud need kõrgetele välismaa külalistele nii teravalt silma.

Dorpat avamisjärgsel päeval Tartu turult kurke Dorpat Spa - kontrastide linnas päriselt endine. Turu kõrval olevalt


Kirjatükki on kommenteeritud (3) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [413] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [16057]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3707]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5802]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4456]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3713]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4175]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [21382]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5531]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [24974]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [125] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 02:43 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [51073] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0319s