Egyptrip vol.3

Egyptrip vol.3

Egyptrip vol.3 Alar reedel, 2. aprillil 2010., kell 15:39:03 Prooviks siis jälle hakata üles kirjutama tegemisi,mis meid seekordsel reisil Egiptuse kuurordi saadavad. Reede 2.04 kell15:06:08Niisiis nädala alguses lõime lukku otsuse külastada ka see kevad Egiptust täpsemalt Sharm el Sheik`i.Annel puhkus enne juba sebitud ja minul ka eelküsimine.. Loe lähemalt reedel, 2. aprillil 10., kell 17:35 peeter vaffa lugemine jälle! jah, hakkan varsti sauna tulema, siis viin noored lennujaama - 0.00 start.(kel aega ja tahtmist võivad lehvitama tulla) tegelt ma võiks nad egiptusesse ära kah viia, aga ma pole kindel kas bar il kont töötab, ah küll nad lennukiga kah kuidagi saavad! Ja Alar, kas sa ikka vaatasid Kairo temperatuuri õigesti - äkki oli -41 kraadi - igaks juhuks võiks ikka pika pesu kaasavõtta....aga tuult tiibadesse ja jääge moodsaks! Anne, võta see kollane trikoo ikka kah kaasa! reedel, 2. aprillil 10., kell 18:02 peeter ps. Märten arvas kah et ma võiksin reisisellid Estiptusesse ära viia!:) Eks ta arvab, et see Egiptus asub kuskil Kodila lähistel... reedel, 2. aprillil 10., kell 18:58 peeter aa, unustasin oma pere poolt soovida HEAD REISI! Peeter, Viivika, Kärt, Märten ja üks kass ühineb ka meie soovidega. reedel, 2. aprillil 10., kell 21:24 magnus Minugi poolt teile head reisi . Jään huviga ootama kõrbe offroad-i pilte ja üldisi muljeid. Olge tublid laup., 3. aprillil 10., kell 01:22 peeter nii, nüüd ka saraan oma kohapeal ja võtmed s___e otsas. ulakas reisiseltskond lennujaamas möllamas.

Egyptrip vol.3

Alar reedel, 2. aprillil 2010., kell 15:39:03
Prooviks siis jälle hakata üles kirjutama tegemisi,mis meid seekordsel reisil Egiptuse kuurordi saadavad.

Reede 2.04 kell15:06:08Niisiis nädala alguses lõime lukku otsuse külastada ka see kevad Egiptust täpsemalt Sharm el Sheik`i.Annel puhkus enne juba sebitud ja minul ka eelküsimine.. Loe lähemalt


reedel, 2. aprillil 10., kell 17:35
peeter
vaffa lugemine jälle! jah, hakkan varsti sauna tulema, siis viin noored lennujaama - 0.00 start.(kel aega ja tahtmist võivad lehvitama tulla) tegelt ma võiks nad egiptusesse ära kah viia, aga ma pole kindel kas bar il kont töötab, ah küll nad lennukiga kah kuidagi saavad! Ja Alar, kas sa ikka vaatasid Kairo temperatuuri õigesti - äkki oli -41 kraadi - igaks juhuks võiks ikka pika pesu kaasavõtta....aga tuult tiibadesse ja jääge moodsaks! Anne, võta see kollane trikoo ikka kah kaasa!
reedel, 2. aprillil 10., kell 18:02
peeter
ps. Märten arvas kah et ma võiksin reisisellid Estiptusesse ära viia!:) Eks ta arvab, et see Egiptus asub kuskil Kodila lähistel...
reedel, 2. aprillil 10., kell 18:58
peeter
aa, unustasin oma pere poolt soovida HEAD REISI! Peeter, Viivika, Kärt, Märten ja üks kass ühineb ka meie soovidega.
reedel, 2. aprillil 10., kell 21:24
magnus
Minugi poolt teile head reisi . Jään huviga ootama kõrbe offroad-i pilte ja üldisi muljeid. Olge tublid
laup., 3. aprillil 10., kell 01:22
peeter
nii, nüüd ka saraan oma kohapeal ja võtmed s___e otsas. ulakas reisiseltskond lennujaamas möllamas. kui ma eelmine kord nurisesin saraani talverehvide üle, siis seekord pole mul midagi kritiseerida - auto on väga heaperemehelikult hoitud! ALLAHH ÕNNISTAGU TEIE ÕHUAUKE! ja häid pühi, ja kellel täna sünnipäev, siis palju õnne! ps. zelee pesin kah maha - pehmelt öeldes harjumatu...
laup., 3. aprillil 10., kell 19:49
peeter
Aga mul käisid Allikal külas Urmas, Leeni, Eeva, Albiina! Vaffa üllatus oli! Eeva möllas pendliga allikas! kas siis tõesti on Teil seal 41 kraadi sooja??? siin sombuses eestis ei suuda kohe kuidagi seda ettekujutada.... siin ikka sajab ja pluss 2. Kas kõhuprobleemid hakkavad järgi andma? või nüüd peale kohalikku õhtusööki kõigil teil soolikas kergelt toriseb? Tervisi teile kõigile!
laup., 3. aprillil 10., kell 21:05
anne
oi Peeter sa oleksid pidanud seda õhtusööki kogema.Kohalikud murjamid ajasid Alar harja punaseks.nad lihtsalt ei söö vaid nad on tõelised sead-.
laup., 3. aprillil 10., kell 21:14
peeter
eks mätsutamine ja mulistamine ja ninast kolli otsimine on ka ju omaette eksootika teile seal ja eriti Alarile - ta ju lõunatab siinmail väga intelligentses ja kombekas seltskonnas...!
laup., 3. aprillil 10., kell 21:43
albiina
Oh oleks juba meil kasvõi 15 kraadigi sooja.Aga jah olge mõnusad ja tooge meitele ka päikest :)kui ükskord tagasiteel olete.
laup., 3. aprillil 10., kell 21:54
magnus
toredalt soe teil seal -meil hakkas ka siin suur sula terve tänav on üle ujutatud :olge tublid ..........
laup., 3. aprillil 10., kell 21:54
Leeni
Peetril metsa veeres maja,
kus ta veedab vaba aja.
Vanad puud kui hallid Pokud,
metsa servas käivad sokud.
Allikas, mis pühitsetud,
saun, kus ihu nühitsetud.
Kelder ootab lastetuba,
selleks Viivikalt on luba.
Äitähh sisse lubamast,
ja meile infi jagamast.
laup., 3. aprillil 10., kell 22:05
peeter
vau, kui vinge luuletus!!!! nüüd ma tean, kellelt Alar on saanud oma kirjanikusoone!! ja Albiina, mis päikest???? toogu pasteeti!!
pühap., 4. aprillil 10., kell 15:32
peeter
loodan, et müristas soojaks! ja ma ju ütlesin et võta oma vifi kaasa...muidugi võiks ka siin juba soojaks müristada!
pühap., 4. aprillil 10., kell 17:05
Annika
Loodetavasti oli see ainus vihm teie reisi jooksul ja edaspidi on piisavalt päikest ninnukeste kõrvetamiseks. Logelege siis meie eest ka. Kas Reeda ja Mariliisiga olete juba kokku saanud? Ja mis värvi kalad ning korallid juba nähtud on?
esmasp., 5. aprillil 10., kell 08:50
Peeter
...aga meil siin sai täna omik jälle autoakendelt jääd kraapida! -3 kraadi näitas emanuell! sihuke tegevus vist seal eksootika. Siit võiks ju meeneteks kaasa võtta auto jääkraabitsaid. Saaksite presidendi sviidi seal elamiseks.
esmasp., 5. aprillil 10., kell 21:43
issi Umma
Alari punase katusega majas oli külaline .Ei tea kas kolib sisse.Tappev vaikusjuba kaua,kas papa peab pappi pritsima?Meil ilm väga soe +12,õhtul hakkas sadama.
teisip., 6. aprillil 10., kell 16:53
Len
Uputus käes,viin Urmasele kummikud üle silla muidu ei saa enam koju.Võrgu plats täielikult vee all. Tee pealt vägev vaadata nagu Veneetsia kõik see pargi ala poe poolt.ootame teilt infi oma tegemistest.
teisip., 6. aprillil 10., kell 17:45
Albiina
No pole teist ammu kuulda midagist,meil siin täielik Veneetsia,vesi igal pool ja soojaks ka ei lähe,ikka ainult +5 ja ei rohkemat miskit.0lge mõnusad:)
teisip., 6. aprillil 10., kell 22:10
olime jah pikalt eemal sest wifit enam hotell ei paku ja paljud küsimused saavad nüüd vastuse ma loodan.ja tundub et peame vist paadi siit kaasa koju võtma :)
kolmap., 7. aprillil 10., kell 10:57
Len
Lõpuks ometi teated teist.Olete kirjelduse järgi kamp väsinud õnnelikke punanahku. Jõudu jaksu igal sammul, eesmärk ees ja ise kannul... Need linnud voodis...Teeme teile ka koju,ilma suurema vaevata,võtame laudast valge kuke panema teatud avausele teibi,et üllatusi ei tule ning laulab ja lehvitab tiibugi.Teil seal vaikib ju.Edu teile.
kolmap., 7. aprillil 10., kell 15:48
Len
Ps.Esmapilgul luige pilti vaadates ,,et peate Tarmot silmas.Käsi nii kraatsiliselt kui luige kael,alles hiljem nägin näpunukkuTarmo kaisus.
reedel, 9. aprillil 10., kell 11:55
peeter
no nii, ja ongi Teil ju kätte jõudnud viimane päev egiptimaal! kas pole tore - kellele on ja kellele mitte... eks esmaspäeval ootab jälle tööpost(muide Lenna ka helistas ja küsis et millal tagasi olete). Tahtsin veel tähelepanu juhtida sellele, et Te kingituste ostmisega kiirustaksite, kuna homme võib juba minna kiireks! Tore on ju saada kingitust kaugelt maalt siin pupust räsitud eestis! No ega ma ainuüksi küll ennast silmas ei pea, vaid võtan julguse ja räägin kõigi eest. Ja pean ikka kiitma Su kirjaoskust! vantastiline ja põhjalik ülevaade asjast! Eriti vinge võis olla 6-e rattalisega mürada!! aga mis siin ikka pikalt lobiseda. Soovin Teile rahulikku lendu tagasi! ps. Teil on kulunud näkku 9,375L vett!! nädalaga 10L vett ära juua mõjub organismile hästi!
reedel, 9. aprillil 10., kell 12:01
KARMANI
järgmine nädal karmanis sealiha kondiga eesti kliendikaardiga 39.90 kr/kg, burscetta (kuivikud) 2 sorti 150g 4,90 ,hiirte juust viilut.150g 9,90! olete oodatud! KAUPLUSES VEEL PALJU HÄID PAKKUMISI! OLETE OODATUD!
reedel, 9. aprillil 10., kell 15:59
peeter
ahjaa, unustasin veel öelda ja Teile südamele panna, et kingituste valimistel kodustele järgige põhimõetet, et KOONERDAMINE EI OLE KOKKUHOID!!!!
kolmap., 20. okt. 10., kell 21:50
Laura
Lugesin kõik läbi, niiiniii lahe ikka oli.:D Eriti naljakas oli see kus Anne kaasa läks selle mehega:D ja kui 6x6 masinatega hüppese läksime, siis oli ikka täiega lahe:D
neljap., 16. dets. 10., kell 23:49
Alar
On jah päris lahe üle pika aja lugeda ja tuleb kohe tahtmine uuesti startida.Aga kahjuks tundub et meie reis´idel on paariks aastaks kriips peal ;)


Reisikirjad
egne: Seiklused Krimmis, Meie reis sai alguse 6.septembri varahommikul, mil startisime Tartust Poola poo.. (1) [16579] Sisupuu sitemap
ake: Viimane suvepäev Saksamaal, Niisiis käes ongi minu viimane päev siin. See j6udis mulle kohale päevi.. [4170]
ake: Hamburg, Ma pole j6udnud siia pikemat aega kirjutada, juhtunud on päris palju, et ma teen liiga lüh.. (2) [15929]
ake: Viimased päevad Stralsundis, Paraku on see 15-s august lähenemas ning ma pean siit linnast lahkuma... (2) [16870]
ake: Veel 7 päeva, Noniii. Nüüdseks on siis jäänud 7 päeva siit lahkumiseni, mis aga ei tähenda, et ma s.. [4049]
ake: 01.08 Autos6it, grill, vein, Rasvav6ileiva söömisest on juba palju aega möödas ning mul tekkis isu.. [4180]
ake: 29.07 Mu armas elu, Nüüdseks ma v6in täiesti kindlalt öelda, et ma naudin oma praegust olukorda ja.. [4232]
ake: 25.07 Areng, Nüüdseks siis olen juba sisse elanud ja harjunud nii m6negi asjaga. Nt k6ik sakslased.. (3) [16987]
ake: 17.07 Toit,   Alustan sellesma kirjatüki kirjutamist nüüdseks siis juba neljandat korda. Kirju.. [4014]
ake: 21.08. Taani viimane päev, Niisiis. Olen oma paar viimast päeva veetnud Taanis, kuskil saarel asuva.. [4002]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kodustaar.ee: Patsikummi ajalugu, Scrunchie on kerge ja lõbus aksessuaar, mis kannab endas kahte funktsi.. [73] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Aiakujundamine - ideed ja mõtted, Millist aiatüüpi valida?Aiatüüpe on mitmeid erinevaid aga toon.. [107] Korraliku kodulehe tegemine
Sergei: Parimad majutusasutused Eestis?, Kuidas siis valida parimaid majutusasutusi Eestis? Üks võimalus.. [184] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 13. aprill 2021., kell 06:38 - parim aeg päevast
või tee uus
(27) [14071] Reisikiri
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0294s