Ei huvita pole sama mis huvita.

Ei huvita pole sama mis huvita.

Ei huvita pole sama mis huvita. Keeni neljapäeval, 2. dets. 2004., kell 19:49:40 Selle küsimuse all on liiga palju väärsust. Keegi võib ju kuulutada midagi, kuid enamasti on vastukajad hõredad... Loe lähemalt reedel, 3. dets. 04., kell 10:09 Sally Ma olen enda jaoks mõnikord mõelnud, et kuidas inimestel tekib põletav huvi ühe või teise elunähtuse vastu. Et kas see on spontaanne ja sõltumatu või pigem mingite väliste tegurite poolt suunatud. Ehk huvituvad äärmiselt paljud tarbimisorgias osalemisest, ilma enda rolli tegelikult tõsisemalt teadvustamata või muudele tähelepanu väärivatele elunähtustele pilku pööramata. esmasp., 6. dets. 04., kell 14:42 Vallo Sinisalu Mõtlesin just ühe põneva paradoksi üle, et rumalad kõnelevad asjadest millest nad midagi ei tea ja targad ei ole enda teadmiste jagamisest huvitatud. Nii jäävadki rumalad rumalateks ning keegi ei saa teada, et targad on niivõrd targad kui nad just parasjagu on. Ei teagi kohe, kas sellele vastuolule on üleüldse mingisugust leevendust. Samas, võibolla on see ainult näiline, et need, kes vaikivad on tarkust täis. See illusioon võib vabalt ka kohe hajuda, kui nad suu lahti teevad. reedel, 10. dets. 04., kell 17:47 Marta Olen tähele pannud, et targad ei viitsi asjatundmatute ja pealiskaudsete inimestega rääkida. Tegelikult olekski see nende, st tarkade ajaraiskamine. Kui targad aga tunnetavad kelleltki sisulist huvi, siis jagavad nad oma teamisi meeleldi. Pahatihti on targad inimesed keskpäraste tuulepeade suhtes ka üleolevad, sest nad ei mõista, kuis viimastel puudub

Ei huvita pole sama mis huvita.

Keeni neljapäeval, 2. dets. 2004., kell 19:49:40

Selle küsimuse all on liiga palju väärsust. Keegi võib ju kuulutada midagi, kuid enamasti on vastukajad hõredad... Loe lähemalt


reedel, 3. dets. 04., kell 10:09
Ma olen enda jaoks mõnikord mõelnud, et kuidas inimestel tekib põletav huvi ühe või teise elunähtuse vastu. Et kas see on spontaanne ja sõltumatu või pigem mingite väliste tegurite poolt suunatud.

Ehk huvituvad äärmiselt paljud tarbimisorgias osalemisest, ilma enda rolli tegelikult tõsisemalt teadvustamata või muudele tähelepanu väärivatele elunähtustele pilku pööramata.
esmasp., 6. dets. 04., kell 14:42
Mõtlesin just ühe põneva paradoksi üle, et rumalad kõnelevad asjadest millest nad midagi ei tea ja targad ei ole enda teadmiste jagamisest huvitatud. Nii jäävadki rumalad rumalateks ning keegi ei saa teada, et targad on niivõrd targad kui nad just parasjagu on.

Ei teagi kohe, kas sellele vastuolule on üleüldse mingisugust leevendust. Samas, võibolla on see ainult näiline, et need, kes vaikivad on tarkust täis. See illusioon võib vabalt ka kohe hajuda, kui nad suu lahti teevad.
reedel, 10. dets. 04., kell 17:47
Marta
Olen tähele pannud, et targad ei viitsi asjatundmatute ja pealiskaudsete inimestega rääkida. Tegelikult olekski see nende, st tarkade ajaraiskamine. Kui targad aga tunnetavad kelleltki sisulist huvi, siis jagavad nad oma teamisi meeleldi.
Pahatihti on targad inimesed keskpäraste tuulepeade suhtes ka üleolevad, sest nad ei mõista, kuis viimastel puudub süvenemishuvi, tahtmine olla ja saavutada teadmistes ja tunnetuses midagi enamat. Nii on: tark ei mõista rumalat ja keskpärasusega leppijat.

reedel, 14. jaan. 05., kell 17:58
Suure tormi järel kahjusid kokku liites ja lahutades ei ole tegemist mitte ainult varaliste hoopidega. Torm võib kahjustada ka mainet. Kriitilistes olukordades oodatakse institutsioonidelt, kes riskide maandamise eest rahulikel päevil raha sisse kasseerivad, raskete päevade saabudes kindlameelset ja otsusekindlet kohustuste täitmist.

Vastuolulisi ütlusi andvad ja muudmoodi libedal moel käituvad ametimehed, kes tahavad katastroofipäevil hädalistele kotijooksu teha ei jäta küll eriti positiivset muljet.

Teisalt need, kes raskeil päevil sirgeselgselt kindlaid tegusid teevad, pälvivad avalikkuse lugupidamise ja usalduse.

Huvitav, et just kriitilistes olukordades võib hämmastava selgusega valet vajumas ja tõde tõusmas näha.
kolmap., 23. märtsil 05., kell 08:54
Esmamulje poolt
Lugesin kusagilt, et enamasti paigutame esmakohtumisel inimese juba esimese 6 sekundi jooksul kusagile lahtrisse: parm või snoob, intellektuaal või rullnox - hiljem ei vaevu me kedagi väga varmalt ühest kastist teise ümber tõstma. Just nimelt, kastisüsteem nagu Indias.

teisip., 29. märtsil 05., kell 15:53
Johannes
Mõtlesin selles threadis õhku visatud mõtte peale, et mida nendega teha, kes kuhugilegisse olemasolevasse kasti ei mahu. Välja mõtlesin - nende jaoks tuleks teha eraldi kast. Sest väljaspool kaste ei saa elu eksisteerida.
neljap., 31. märtsil 05., kell 16:49
timbulimbu
Ilma nähtavate staatusetunnusteta oleme tõepoolest võõrastest inimestest mulje kujundamisega tõsises hädas. Ma arvan, et see mingitest stereotüüpidest lähtuv inimeste lahtritesse paigutamine on pigem mõttelaiskuse ja ajanappuse vili.

Mõtlesin veel, et ehk on see paari sekundi jooksul alateadlikult tekkiv "teadmine" võõraste inimesete tegelikust olemusest kuidagi evolutsiooniprotsessis ellujäämiseks hädavajalik olnud. Et siis kurjus ja saagiiha kiirgavad kilavatest silmadest varjamatult välja või umbes nii.


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [665] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [16514]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3779]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5880]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4537]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3780]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4245]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [22868]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5620]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [25560]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [255] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [319] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [456] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 7. märts 2021., kell 19:26 - parim aeg päevast
või tee uus
(7) [29497] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0329s