on kui armastus filmis. Sa Elu Kui Armastus Fimis sa ei sa eridi temaga

keedagi ja ta on sinust nii Elu on kui armastus filmis. Sa armastad keedagi ja ta on sinust nii kaugel ja sa ei sa eridi temaga koos olla. Sa tahaks koos temaga olla aga see ei ole kahjuks võimalik. Te olete teine teisest nii kaugel. Aga Elu Kui Armastus Fimis Elu on kui armastus filmis. Sa armastad keedagi ja ta on sinust nii kaugel ja sa ei sa eridi temaga koos olla. Sa tahaks koos temaga olla aga see ei ole kahjuks võimalik. Te olete teine teisest nii kaugel. Aga ühel päeval ärgat ülese ja ta on sinu kõrval... Aga kahjuks sa nägid seda vaid unes. Ja sa hakkad nu

Elu Kui Armastus Fimis mmmmm pühapäeval, 22. nov. 2009., kell 09:48:30 Minu Kirjutatud Elu on kui armastus filmis. Sa armastad keedagi ja ta on sinust nii kaugel ja sa ei sa eridi temaga koos olla. Sa tahaks koos temaga olla aga see ei ole kahjuks võimalik. Te olete teine teisest nii kaugel. Aga ühel päeval ärgat ülese ja ta on sinu kõrval... Aga kahjuks sa nägid seda vaid unes. Ja sa hakkad nutma. Sa tahaks temaga olla aga see ei ole võimalik ta ei taha sinust midagi kulda ja ta ei tea kui palju ta on sulle haiget teinud. Sa mõtled talle iga minut ja sekund. Ta ei mõtle sulle ültse ta ei sa sellest aru et ta tegi sulle haiget. Sul on väga valus. Sa tahaks väga kaugele ära kus keedagi ei ole ja keegi ei saaks sulle haiget teha. Vahel mõtleb kas talle on ültse mõtled edasi elada kui keegi ei taha teda. Aga samas ta kardab surma. Ta elus on keegi kelle pärast annaks ta kas või oma elu et temaga oleks kõik korras. Aga poisil on sellest üks kõik poiss vaid mängib vaid tema tunnedega. Ja tüdruk ei sa sellest enne aru kui poiss jäätab ta maha. Tüdruk jookseb väga kaugele ära ja hakkab nutma ja tapab ennast ära. Ja kui poiss mõistab et ta armastab teegeld tüdrukud väga on juba hilja kuna tüdrukud ei ole enam. Poiss jooksis tüdruku ju juurde ja võõdis oma kätele ja ütles MA ARMASTAN SIND. Aga tüdruk ütles ma armastan sind ka Kallis. Ma ei taha ilma sinuda edasi eltad sa pead elama jäema. Sina oled see kellega ma tahan igavesti koos olla kui sind ei ole siis ei ole minu elul mõtted. Ma ei süüdaks kedagi sedasi armastada nagu sind Musi

Elu Kui Armastus Fimis

mmmmm pühapäeval, 22. nov. 2009., kell 09:48:30
Minu Kirjutatud

Elu on kui armastus filmis. Sa armastad keedagi ja ta on sinust nii kaugel ja sa ei sa eridi temaga koos olla.

Sa tahaks koos temaga olla aga see ei ole kahjuks võimalik. Te olete teine teisest nii kaugel.

Aga ühel päeval ärgat ülese ja ta on sinu kõrval... Aga kahjuks sa nägid seda vaid unes. Ja sa hakkad nutma. Sa tahaks temaga olla aga see ei ole võimalik ta ei taha sinust midagi kulda ja ta ei tea kui palju ta on sulle haiget teinud. Sa mõtled talle iga minut ja sekund. Ta ei mõtle sulle ültse ta ei sa sellest aru et ta tegi sulle haiget. Sul on väga valus. Sa tahaks väga kaugele ära kus keedagi ei ole ja keegi ei saaks sulle haiget teha.

Vahel mõtleb kas talle on ültse mõtled edasi elada kui keegi ei taha teda. Aga samas ta kardab surma. Ta elus on keegi kelle pärast annaks ta kas või oma elu et temaga oleks kõik korras. Aga poisil on sellest üks kõik poiss vaid mängib vaid tema tunnedega. Ja tüdruk ei sa sellest enne aru kui poiss jäätab ta maha.

Tüdruk jookseb väga kaugele ära ja hakkab nutma ja tapab ennast ära. Ja kui poiss mõistab et ta armastab teegeld tüdrukud väga on juba hilja kuna tüdrukud ei ole enam. Poiss jooksis tüdruku ju juurde ja võõdis oma kätele ja ütles MA ARMASTAN SIND. Aga tüdruk ütles ma armastan sind ka Kallis.

Ma ei taha ilma sinuda edasi eltad sa pead elama jäema. Sina oled see kellega ma tahan igavesti koos olla kui sind ei ole siis ei ole minu elul mõtted. Ma ei süüdaks kedagi sedasi armastada nagu sind Musi.

Tüdruk jäi elama. Nad on väga õnnelikud koos. Nad ei varja teine teise eest midagi nad räägivad teinu teisele kõigest. Kõik kadestavad neid kuna nad on väga õnnelikud.

Tüdruk läheb oma sõpradega välja neil juhtub autoavari. Temaga juhtud ainukesena midagi sellist mis mõjutab tema elu väga. Ta jäeb voodi peale ja ei sa enam kunagi käia ja kedagi näha. Tema elu muutub väga palju. Ta ei taha et keegi näeks teda sellisena. Ta muutub väga kurvaks ja hoiab oma ette. Poiss tahaks koos temaga olla aga tüdruk ei soovi seda. Tüdrukul on elu isu otsa saamas te ei taha enam edasi elada ta tahab et ta oleks selles õnnetuses hoobis ära surnud.

Keegi ei mõista kui raske võib olla tüdrukul. Kui ta ei sa enam kunagi käia ega näe kedagi. Tüdruk on kogu aeg oma toas ja nutab ja karjub...

Aga ühel hommikul ta ärkab ja ta näeb jälle. Ta hakkab karjuba täiest kõrist ma näen jälle. Kõik jooksevad kohe tema juurde ja on õnnelikud et ta näeb jälle. Mõne aja pärast tuli teda arst vaatama. Ta viidi haiglase ja ta pidi seal mõne päeva olema. Poiss tulli teda sina vaatama ja nad lebisid jälle ära.

Tüdruk hakkas taastusravi tegema palju kuid läks kui ta hakkas jälle käima. Poiss oli tal kogu aeg kõrval ja toedas teda nii palju kui võimalik. Ta ei lähkunud tema kõrvalt mide kunagi.

Aga nad on õnnelikud et nad on teine teisel olemas. Nad armastavad teine teist väga.

Neid ei lahuta mitte keegi nii lihtsalt. Nad ületavad kõik takistused ja nad on kõige õnnelikum paar üldse.

Sellis armastus saavad vaid vähesed tunda ja mina sina hulga ei kulu.

See on armastus mida tahaks iga üks tunda saada siin maailmas.

on kui armastus filmis. Sa Elu Kui Armastus Fimis sa ei sa eridi temaga
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [59] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [153]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [596]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [349]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [522]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [669]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [668]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [715]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [962]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1041]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [59] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [153] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [187] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 27. jaan. 2021., kell 11:30 - parim aeg päevast
või tee uus
[3922] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0354s