Rühkisin üles ning mõtlesin omaette, jälle Esimene Kodus otsisin külmkapist

kõrvatropid üles otsima ning unetu öö kõva jutukõminat. Rühkisin trepist üles ning mõtlesin omaette, jälle pean kõrvatropid üles otsima ning unetu öö veetma. Kodus otsisin külmkapist oma toidutagavara välja ning asusin seda isukalt hävitama. Väljas o Esimene kõva jutukõminat. Rühkisin trepist üles ning mõtlesin omaette, jälle pean kõrvatropid üles otsima ning unetu öö veetma. Kodus otsisin külmkapist oma toidutagavara välja ning asusin seda isukalt hävitama. Väljas oli pilkane pimedus ning vastu aknaklaasi tagusid raevukad vihmapiisad. Äkki kõlas uksekell. Toho!

Esimene Tom pühapäeval, 19. augustil 2007., kell 20:30:17 Reede,20.oktoober, oli vihmane. Õhtuks olin rampväsinud ning mu ainus soov oli koju jõuda ning pikali visata. Astusin trepikotta. Esimesel korrusel elaval Einaril oli jälle mingi pidu. Muusika rõkkas ning ukse tagant kostis... kõva jutukõminat. Rühkisin trepist üles ning mõtlesin omaette, jälle pean kõrvatropid üles otsima ning unetu öö veetma. Kodus otsisin külmkapist oma toidutagavara välja ning asusin seda isukalt hävitama. Väljas oli pilkane pimedus ning vastu aknaklaasi tagusid raevukad vihmapiisad. Äkki kõlas uksekell. Toho! Kes see seal ukse taga võib ola. Ettevaatlikult avasin ukse. Ukse taga seisis silmnähtavalt purjus Einar ning mind märgates ütles: "Tere õhtust naabrimees! Mul on täna sünnipäev. Kas sa tuleksid minu poole ning viskaks paar pitsi viina. Naabrid ikkagi." Kuigi ma temaga eriti läbi ei käinud, oli tema pakkumisest raske keelduda. "Noh paar pitsi sinu terviseks ikka võtan" vastasin talle ning väljusin talle järele. Laud oli kaetud elutoas. Peale viina ja vee midagi erilist laua peal polnud. Laua taga istus terve ümbruskonna joodikute koorekiht. Einar tutvustas mind kõigile, kuigi vaevalt, et keegi oleks minu vastu huvi tundnud. Kõik olid lihtsalt purupurjus. Einar leidis tühja klaasi ning valas sinna viina. "Noh! Võtame siis minu terviseks!" ütles ta ning tõmbas oma klaasisisu kurku. Ega mulgi muud üle jäänud, kui tühjendasin oma klaasi endasse. Peale hammustada, peale oma keele, polnud midagi. Mul tuli meelde ammune tarkus nuusutada särgivarrukat. Toimisin nõnda

Esimene

Tom pühapäeval, 19. augustil 2007., kell 20:30:17
Reede,20.oktoober, oli vihmane. Õhtuks olin rampväsinud ning mu ainus soov oli koju jõuda ning pikali visata. Astusin trepikotta. Esimesel korrusel elaval Einaril oli jälle mingi pidu. Muusika rõkkas ning ukse tagant kostis...

kõva jutukõminat. Rühkisin trepist üles ning mõtlesin omaette, jälle pean kõrvatropid üles otsima ning unetu öö veetma.
Kodus otsisin külmkapist oma toidutagavara välja ning asusin seda isukalt hävitama. Väljas oli pilkane pimedus ning vastu aknaklaasi tagusid raevukad vihmapiisad.
Äkki kõlas uksekell. Toho! Kes see seal ukse taga võib ola. Ettevaatlikult avasin ukse. Ukse taga seisis silmnähtavalt purjus Einar ning mind märgates ütles:
"Tere õhtust naabrimees! Mul on täna sünnipäev. Kas sa tuleksid minu poole ning viskaks paar pitsi viina. Naabrid ikkagi."
Kuigi ma temaga eriti läbi ei käinud, oli tema pakkumisest raske keelduda.
"Noh paar pitsi sinu terviseks ikka võtan" vastasin talle ning väljusin talle järele.
Laud oli kaetud elutoas. Peale viina ja vee midagi erilist laua peal polnud. Laua taga istus terve ümbruskonna joodikute koorekiht. Einar tutvustas mind kõigile, kuigi vaevalt, et keegi oleks minu vastu huvi tundnud. Kõik olid lihtsalt purupurjus. Einar leidis tühja klaasi ning valas sinna viina.
"Noh! Võtame siis minu terviseks!" ütles ta ning tõmbas oma klaasisisu kurku. Ega mulgi muud üle jäänud, kui tühjendasin oma klaasi endasse. Peale hammustada, peale oma keele, polnud midagi. Mul tuli meelde ammune tarkus nuusutada särgivarrukat. Toimisin nõnda ning tõdesin, et vahel on õpetustest kasu. Viin jäi ikka sisse. Paari minuti pärast tundsin, kuidas sees surisema hakkas.
Märkamatult möödus aeg, mulle valati aina juurde ning innustati valatu ära jooma. Tundsin endas uut energiavoogu tõusmas ning asusin aktiivselt vestlustest osa võtma. Varsti oligi käes kesköö, mul pitsitas põis ning päeval kogunenud väsimus hakkas mind uuesti kimbutama. Käisin vetsus ning otsustasin minna magamistuppa, et hetkeks pikali visata. Magamistoas voodil lebas selili Einar.
Rühkisin üles ning mõtlesin omaette, jälle Esimene Kodus otsisin külmkapist


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Novellid
Taiduse Koolivend: Zenoni kirjatahvel, Zenonile meeldis alati kui vanaisa ja vanaema külla tulid. Ta näg.. [3981] Sisupuu sitemap
Erika Azojan: To truly live, you need to die., I've stopped. It's over. No developing, no direction. Ju.. [4024]
CC: LILIAN & KEVIN - And the reason is youu.., Ühel päikselisel kevade hommikul lõpuks see, millest .. [4006]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.11, Istusin klassis ja ei suutnud oodata tunni lõppu. Käes ol.. (2) [19253]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.10, Oli laupäev ja ma vaatasin parasjagu diivanil elutoas tel.. [4115]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.9, Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja.. (4) [21147]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.8, Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda.. [4242]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.7, Viies tund oli lõppenud. Jennifer kutsus mind enda poole... [3864]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.6, Amanda kõndis oma 7 aastase pojaga koolist koju. See oli R.. [4016]
ericita: Muinasjutt., Elu ongi muinasjutt!Muinasjut ud algavad elust enesest ja hetkedest,mis meid lumma.. [4687]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [59] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [153] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [187] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 27. jaan. 2021., kell 11:40 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [13501] Novell
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0328s