30 oli siis mu esimene täispikk Esimene täispikk tööpäev osutus see k6ik natuke lebomaks.

Kui algul oli juttu 6-st tunnist Nonii. Täna, 30 juuni oli siis mu esimene täispikk tööpäev. Kui algul oli juttu 6-st tunnist päevas, siis osutus see k6ik natuke lebomaks. Kell pool kaksteist pean olema üleval korteris, aga pisike juba magab see ae Esimene täispikk tööpäev Nonii. Täna, 30 juuni oli siis mu esimene täispikk tööpäev. Kui algul oli juttu 6-st tunnist päevas, siis osutus see k6ik natuke lebomaks. Kell pool kaksteist pean olema üleval korteris, aga pisike juba magab see aeg s.t, et kuni ta üles ärkab kella kaheni v6i isegi kauem on mul siiski veel vaba aeg. Ainuke tingim

Esimene täispikk tööpäev ake kolmapäeval, 30. juunil 2010., kell 20:31:17 Nonii. Täna, 30 juuni oli siis mu esimene täispikk tööpäev. Kui algul oli juttu 6-st tunnist päevas, siis osutus see k6ik natuke lebomaks. Kell pool kaksteist pean olema üleval korteris, aga pisike juba magab see aeg s.t, et kuni ta üles ärkab kella kaheni v6i isegi kauem on mul siiski veel vaba aeg. Ainuke tingimus: pean olema samas korteris kus pisikegi. P6him6tteliselt v6in ma päevitada v6i siis täna ma nt lugesin, sest päikesepunnid ei taha ikka veel ära minna. (muide käisin eile raamatukogus ja laenutasin endale hunniku saksa keelseid raamatuid). Kui ta üles ärkab natuke l6bustan teda, pistan paar puuvilja suhu ning me lähme 6ue. Mänguplatsil viibime kuskil kella viieni ning suundumegi kodu poole. Ja ongi mu tööpäev läbi. Täna lähen ka m6ne kohalikuga välja linnaeluga tutvuma, loodan, et inimesed on normaalsed. Jah, ma leidsin selle inimese faceboogist, sest muidu ma pole vist eriti v6imeline tänaval suvalisi inimesi k6netama:). Küsisin hommikul isa käest, et kas nad on minuga rahul ning vastuseks sain pika loetelu sellest, miks nad väga r66msad on, et just mina neile lapsehoidjaks sattusin. Kahe viimase lapsehoidjaga neil ei vedanud ning nad olid juba lootust kaotamas, kuni ilmusin välja Minaaaaaaaaaaaaa. Pere ise on sellline natuke igavav6itu. Lähevad magama kuskil 9 paiku kui mitte varem ning töölt koju tulles nad midagi erilist ei tee, kuulavad raadiot v6i siis v6tavad ette m6ne jalutuskäigu mööda sadamaäärset ala. Üllatusena tuli ema üks päev koju andes mulle kätte prinditud lehe

Esimene täispikk tööpäev

ake kolmapäeval, 30. juunil 2010., kell 20:31:17

Nonii. Täna, 30 juuni oli siis mu esimene täispikk tööpäev. Kui algul oli juttu 6-st tunnist päevas, siis osutus see k6ik natuke lebomaks. Kell pool kaksteist pean olema üleval korteris, aga pisike juba magab see aeg s.t, et kuni ta üles ärkab kella kaheni v6i isegi kauem on mul siiski veel vaba aeg. Ainuke tingimus: pean olema samas korteris kus pisikegi. P6him6tteliselt v6in ma päevitada v6i siis täna ma nt lugesin, sest päikesepunnid ei taha ikka veel ära minna. (muide käisin eile raamatukogus ja laenutasin endale hunniku saksa keelseid raamatuid). Kui ta üles ärkab natuke l6bustan teda, pistan paar puuvilja suhu ning me lähme 6ue. Mänguplatsil viibime kuskil kella viieni ning suundumegi kodu poole. Ja ongi mu tööpäev läbi.
Täna lähen ka m6ne kohalikuga välja linnaeluga tutvuma, loodan, et inimesed on normaalsed. Jah, ma leidsin selle inimese faceboogist, sest muidu ma pole vist eriti v6imeline tänaval suvalisi inimesi k6netama:).
Küsisin hommikul isa käest, et kas nad on minuga rahul ning vastuseks sain pika loetelu sellest, miks nad väga r66msad on, et just mina neile lapsehoidjaks sattusin. Kahe viimase lapsehoidjaga neil ei vedanud ning nad olid juba lootust kaotamas, kuni ilmusin välja Minaaaaaaaaaaaaa.
Pere ise on sellline natuke igavav6itu. Lähevad magama kuskil 9 paiku kui mitte varem ning töölt koju tulles nad midagi erilist ei tee, kuulavad raadiot v6i siis v6tavad ette m6ne jalutuskäigu mööda sadamaäärset ala. Üllatusena tuli ema üks päev koju andes mulle kätte prinditud lehe nende maakonnas asuvast ülikooli sisseastumisest, sest seal saab nimelt 6ppida psühholoogiat. Teine päev hakkas isa minuga rääkima:> nad olevat oma naisega arutanud, kuidas ma saan töötada kooli k6rvalt, et selleks on ju luba vaja. Igastahes nagu meie hommikusest vestlusest selgus, on nad r66msad kui ma astun nende maakonnas asuvasse Greifswaldi ülikooli ja me saae oma koostööd jätkata. Kohe t6esti meeldiv.
Aga natuke siis siinsetest inimestest: tänaval v6ivad v66rad inimesed mulle naeratada ja see on nende jaoks täiesti normaalne, kui me ka teretame, mis sest et me isegi ei tea üksteist. Meiega samas majas elavad elanikud k6netavad väikest pisikest jutuga, tahad ma näitan sulle oma kutsat ning paari minuti pärast tulevadki oma koeraga meie juurde. Vot see mulle meeldib:)
Reedeks lubati muide 29 kraadi, ma loodan, et selleks ajaks olen ma leidnud endale koha, kus saab päevitada, et oma neegristumiseprotsessi jätkata.
Ja nüüdseks saab Faceboogist vaadata ka minu pilte:)
Aga nüüd ma lähen end ilusaks tegema.
tsauuu.
Ake 30 oli siis mu esimene täispikk Esimene täispikk tööpäev osutus see k6ik natuke lebomaks.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Reisikirjad
egne: Seiklused Krimmis, Meie reis sai alguse 6.septembri varahommikul, mil startisime Tartust Poola poo.. (1) [15943] Sisupuu sitemap
ake: Viimane suvepäev Saksamaal, Niisiis käes ongi minu viimane päev siin. See j6udis mulle kohale päevi.. [4026]
ake: Hamburg, Ma pole j6udnud siia pikemat aega kirjutada, juhtunud on päris palju, et ma teen liiga lüh.. (2) [15134]
ake: Viimased päevad Stralsundis, Paraku on see 15-s august lähenemas ning ma pean siit linnast lahkuma... (2) [14391]
ake: Veel 7 päeva, Noniii. Nüüdseks on siis jäänud 7 päeva siit lahkumiseni, mis aga ei tähenda, et ma s.. [3905]
ake: 01.08 Autos6it, grill, vein, Rasvav6ileiva söömisest on juba palju aega möödas ning mul tekkis isu.. [4019]
ake: 29.07 Mu armas elu, Nüüdseks ma v6in täiesti kindlalt öelda, et ma naudin oma praegust olukorda ja.. [4089]
ake: 25.07 Areng, Nüüdseks siis olen juba sisse elanud ja harjunud nii m6negi asjaga. Nt k6ik sakslased.. (3) [15849]
ake: 17.07 Toit,   Alustan sellesma kirjatüki kirjutamist nüüdseks siis juba neljandat korda. Kirju.. [3881]
ake: 21.08. Taani viimane päev, Niisiis. Olen oma paar viimast päeva veetnud Taanis, kuskil saarel asuva.. [3856]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [112] Hea kodulehe valmistamine
Jan12: 1, .. [170] Korraliku kodulehe tegemine
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Algirdas: .. [187] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 30. nov. 2020., kell 23:04 - parim aeg päevast
või tee uus
[3313] Reisikiri
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0323s