(Seattle on hardcore pungi, thrash metali, Grunge* valitsusaeg jäi 1980-te aastate lõppu

alternatiivse rocki mõjutustega indie rocki žanr. Grunge muusika (Seattle Sound) on hardcore pungi, thrash metali, ja alternatiivse rocki mõjutustega indie rocki žanr. Põhiline grungemuusika valitsusaeg jäi 1980-te aastate lõppu ja 1990-te algusesse, kogudes s Grunge* Grunge muusika (Seattle Sound) on hardcore pungi, thrash metali, ja alternatiivse rocki mõjutustega indie rocki žanr. Põhiline grungemuusika valitsusaeg jäi 1980-te aastate lõppu ja 1990-te algusesse, kogudes suurimat populaarsust 1991-1994 aastatevahelisel perioodil. Grunge tekkis USA loodeosa linnades nagu

Grunge* Tšipsy teisipäeval, 29. mail 2007., kell 12:14:23 Mulle öeldi et ma ei Tea Grungest sõna otseses mõttes Sittagi:) Noo , sorry , ma oskan lugeda, ja aru saan mina kaa:) Grunge muusika (Seattle Sound) on hardcore pungi, thrash metali, ja alternatiivse rocki mõjutustega indie rocki žanr. Põhiline grungemuusika valitsusaeg jäi 1980-te aastate lõppu ja 1990-te algusesse, kogudes suurimat populaarsust 1991-1994 aastatevahelisel perioodil. Grunge tekkis USA loodeosa linnades nagu Seattle, Olympia, Portland. Üks tuntumaid grungebände on Nirvana. Nirvanast siis ka Natukene:) Nirvana oli populaarne ameerika grunge-bänd. See tuli kokku aastal 1987 Aberdeenis Washingtoni osariigis. Tuntuim koosseis oli trummar Dave Grohl, kitarrist, laulja ja lugude kirjutaja Kurt Cobain ning bassist Krist Novoselic. Kuulsaks said nad looga Smells Like Teen Spirit albumilt Nevermind. See pani aluse muusikalisele liikumisele, mida hakati nimetama grunge'iks. Albumid ja kogumikud Aasta Pealkiri Plaadifirma Muu informatsioon 1989 Bleach Sub Pop Esimene stuudio album. 1991 Nevermind Geffen Teine stuudio album. 1992 Incesticide Geffen Kogumik haruldastest stuudio lauludest, B-pooltest, alternatiiv-versioonidest, ja coveritest. 1993 In Utero Geffen Kolmas stuudio album. 1994 MTV Unplugged in New York Geffen Akustiline live-album. 1994 Live! Tonight! Sold Out!! Geffen VHS koduvideo koos live-esinemiste ja intervjuudega. 1995 Singles Geffen Hittlaulud Nevermindilt ja In Uterolt.

Grunge*

Tšipsy teisipäeval, 29. mail 2007., kell 12:14:23
Mulle öeldi et ma ei Tea Grungest sõna otseses mõttes Sittagi:) Noo , sorry , ma oskan lugeda, ja aru saan mina kaa:)

Grunge muusika (Seattle Sound) on hardcore pungi, thrash metali, ja alternatiivse rocki mõjutustega indie rocki žanr. Põhiline grungemuusika valitsusaeg jäi 1980-te aastate lõppu ja 1990-te algusesse, kogudes suurimat populaarsust 1991-1994 aastatevahelisel perioodil. Grunge tekkis USA loodeosa linnades nagu Seattle, Olympia, Portland. Üks tuntumaid grungebände on Nirvana.Nirvanast siis ka Natukene:)

Nirvana oli populaarne ameerika grunge-bänd. See tuli kokku aastal 1987 Aberdeenis Washingtoni osariigis. Tuntuim koosseis oli trummar Dave Grohl, kitarrist, laulja ja lugude kirjutaja Kurt Cobain ning bassist Krist Novoselic.

Kuulsaks said nad looga Smells Like Teen Spirit albumilt Nevermind. See pani aluse muusikalisele liikumisele, mida hakati nimetama grunge'iks.


Albumid ja kogumikudAasta Pealkiri Plaadifirma Muu informatsioon
1989 Bleach Sub Pop Esimene stuudio album.
1991 Nevermind Geffen Teine stuudio album.
1992 Incesticide Geffen Kogumik haruldastest stuudio lauludest, B-pooltest, alternatiiv-versioonidest, ja coveritest.
1993 In Utero Geffen Kolmas stuudio album.
1994 MTV Unplugged in New York Geffen Akustiline live-album.
1994 Live! Tonight! Sold Out!! Geffen VHS koduvideo koos live-esinemiste ja intervjuudega.
1995 Singles Geffen Hittlaulud Nevermindilt ja In Uterolt.
1996 From the Muddy Banks of the Wishkah Geffen Elektriline live-album.
2002 Nirvana Universal Teiste nimedega Best of ja/või Greatest Hits. Sisaldab varasemalt avaldamata "You Know You're Right"'i.
2004 With the Lights Out Geffen Kogumik, mis koosneb kolmest CD'st ja ühest DVD'st. Sisaldab haruldas´i ja varasemalt avaldamata materjale.
2005 Sliver - The Best of the Box Geffen 19 lugu kogumikult With The Lights Out, lisaks kolm varasemalt avaldamata salvestust.


Singlid ja EP'd.

Aasta Pealkiri Plaadifirma Muu informatsioon
1988 Love Buzz Sub Pop (Bleach) Piiratud 1000 koopiaga.
1989 Blew (EP) Tupelo (Bleach) EP avaldatud ainult Prantsusmaal ja Suurbritannias.
1990 Sliver/Dive Sub Pop
1991 Candy/Molly's Lips Sub Pop Koos Fluid'iga; Live esimene väljalase mustal vinüülil (2500 koopiat) ja teine väljalase sinisel vinüülil (3500 koopiat)
1991 Here She Comes Now/Venus in Furs Communion Velvet Underground'i coverid, koos The Melvins'iga (1000 koopiat kaheksas erinevas värvis)
1991 Smells Like Teen Spirit Geffen (Nevermind)
1992 Come As You Are Geffen (Nevermind)
1992 Lithium Geffen (Nevermind)
1992 In Bloom Geffen (Nevermind)
1992 Hormoaning (EP) Geffen Turnee EP avaldatud vaid Austraalias ja Jaapanis.
1993 Puss/Oh, the Guilt Touch and Go Koos The Jesus Lizard'iga (100000 koopiat üle maailma)
1993 Heart-Shaped Box Geffen (In Utero)
1993 All Apologies/Rape Me Geffen (In Utero)
1994 Pennyroyal Tea Geffen (In Utero) Taastatud peale Cobain'i surma. Arvatakse säilinud olevat vaid mõnisada CD'd ning ühtki vinüülkoopiat.
1994 About a Girl Geffen (MTV Unplugged in New York) Peamiselt avaldatud Euroopas, koos 5000-koopialise piiratud koguses väljalaskega Australias.
1996 Aneurysm Geffen (From The Muddy Banks of The Wishkah) Ainult promo, avaldatud albumi promomiseks raadios.
2002 You Know You're Right Geffen (Nirvana) Ainult promo, avaldatud albumi promomiseks raadios.


See nüüd siis selleks:).

(Seattle on hardcore pungi, thrash metali, Grunge* valitsusaeg jäi 1980-te aastate lõppu


Kirjatükki on kommenteeritud (3) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Muusikaelamus
Freddie Mercury: "John & Elvis Are Dead", Close friend of mine as a child fell into a slumberNo sign of.. [3347] Sisupuu sitemap
Freddie Mercury: "N.M.K.Ü.", "N.M.K.Ü." (orig. Village People Y.M.C.A) Noorte Meeste Kristlik.. [3466]
Freddie Mercury: "Valvejoodik", Valvejoodik"(or ig. J.Steinfeldt Tiigrikutsu) Mul juba sünnist saat.. [3125]
Säde: Tänan Sind Marek Sadam!!,  Minu kodukülas esine s Marek Sadam ja Toomas Laur. Mul oli ko.. [4814]
bangeman: Homme Plink Plonk, Homme siis üle kahe aasta jälle plaanis Plink Plonkile minna. Selle aasta e.. [5307]
Moonily: Vesiroosivisioon Raplas!, 27. veebruaril asub Raplas noorte ansamblite konkursil Vesiroosivisi.. [5098]
Katrin: Urban Symphony läheb võitma, 2009 Eesti esindajad Eurovisioonil - Urban Symphony on välja lasknu.. [5511]
Mooni: VESIROOSIVISIOOON, 28.veebruaril toimub 13 aastat järjest suurepärane muusikasündmus: Vesiroosivi.. (2) [27256]
musika: Ma kuulan, Kuulan muusikat mis on võimeline mind kuulama panema ,,Hiljuti kuulasin Kellegipool.. [5273]
Kokk: Äike Päike - NIKI (MCO REMIX), ... Äike päike suvi ja kaunid ilmad.... äike päike sügis ja talvekü.. (1) [296247]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [54] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [150] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [184] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 26. jaan. 2021., kell 11:57 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [122684] Muusikaelamus
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.032s