Ja kusjuures üle pika aja. Hämmastav, kuid võimalik. 87 panin plaksuga raamatu kinni,

tegevused , oli raamatu pealkiri. Lebasin voodil ja lugesin, kusjuures üle pika aja. Marphy tegevused , oli raamatu pealkiri. Jõudes leheküljele 87 panin plaksuga raamatu kinni, helises telefon. See oli Betty. Betty: Tsau, tahtsin küsida, et Hämmastav, kuid võimalik. Lebasin voodil ja lugesin, kusjuures üle pika aja. Marphy tegevused , oli raamatu pealkiri. Jõudes leheküljele 87 panin plaksuga raamatu kinni, helises telefon. See oli Betty. Betty: Tsau, tahtsin küsida, et kas see ei olnud sinuarust kummaline, mida Kaarel ja Ian omavahel koridoris täna koolis rääkisid?

Hämmastav, kuid võimalik. Kärol :) pühapäeval, 9. dets. 2007., kell 13:48:12 Jutu sisu moodustavad tänapäeva noorte elu, nende tegemised,mõtlemised,lahkarvamused ja kõik sellega kaasnev. Ma tõesti loodan,et sellest ei tule selline jutt, mida igaüks võib rate.ee blogisse kirjutada. Harjutamine teeb meistriks ? Vb. Tegu on siis ühe 14-aastase türukuga(Flora), kelle elus on olnud nii kurbi kui ka õnnelike hetki.Juhtuvad kummalised asjad/teod ja mõtted.. Lebasin voodil ja lugesin, kusjuures üle pika aja. " Marphy tegevused " , oli raamatu pealkiri. Jõudes leheküljele 87 panin plaksuga raamatu kinni, helises telefon. See oli Betty. Betty: Tsau, tahtsin küsida, et kas see ei olnud sinuarust kummaline, mida Kaarel ja Ian omavahel koridoris täna koolis rääkisid? Mina: Tsau jaa. Kusjuures oli küll, ma tahaksin kangesti teada,millest nad rääkisid, sest Kaarel vaatas mind nii terava pilguga. Betty: Vaatas või ? Aga Ian ütles, et ta läheb täna ööseks Kaareli poole, läheks käiks seal, uuriks järgi kuidagimoodi ? Mina: Okei, ma lasen enda isal mind sinu juurde tulla, sealt on lühem maa minna. Mul läheb umbes 15 minutit, tsau ! Betty: Okei, tsau Hakkasin sellepeale üha rohkem ja rohkem mõtlema, seepärast tegin ka ruttu. " Isaaaa, tule sõiduta mind Betty poole, mul on õudsalt kiire " hõikasin isale. " No olgu, tee siis ruttu. " vastas isa. " Jaajaaa, mine aja auto garaažist välja, ma kohe saan " ütlesin poolnärvitsedes. " Kohe . " pomises isa vastu. Kui olin ripsmed koolutanud, riided valinud ja koti võtnud, oli isa ju

Hämmastav, kuid võimalik.

Kärol :) pühapäeval, 9. dets. 2007., kell 13:48:12
Jutu sisu moodustavad tänapäeva noorte elu, nende tegemised,mõtlemised,lahkarvamused ja kõik sellega kaasnev. Ma tõesti loodan,et sellest ei tule selline jutt, mida igaüks võib rate.ee blogisse kirjutada. Harjutamine teeb meistriks ? Vb. Tegu on siis ühe 14-aastase türukuga(Flora), kelle elus on olnud nii kurbi kui ka õnnelike hetki.Juhtuvad kummalised asjad/teod ja mõtted..

Lebasin voodil ja lugesin, kusjuures üle pika aja. " Marphy tegevused " , oli raamatu pealkiri. Jõudes leheküljele 87 panin plaksuga raamatu kinni, helises telefon. See oli Betty.

Betty: Tsau, tahtsin küsida, et kas see ei olnud sinuarust kummaline, mida Kaarel ja Ian omavahel koridoris täna koolis rääkisid?
Mina: Tsau jaa. Kusjuures oli küll, ma tahaksin kangesti teada,millest nad rääkisid, sest Kaarel vaatas mind nii terava pilguga.
Betty: Vaatas või ? Aga Ian ütles, et ta läheb täna ööseks Kaareli poole, läheks käiks seal, uuriks järgi kuidagimoodi ?
Mina: Okei, ma lasen enda isal mind sinu juurde tulla, sealt on lühem maa minna. Mul läheb umbes 15 minutit, tsau !
Betty: Okei, tsau


Hakkasin sellepeale üha rohkem ja rohkem mõtlema, seepärast tegin ka ruttu.

" Isaaaa, tule sõiduta mind Betty poole, mul on õudsalt kiire " hõikasin isale.
" No olgu, tee siis ruttu. " vastas isa.
" Jaajaaa, mine aja auto garaažist välja, ma kohe saan " ütlesin poolnärvitsedes.
" Kohe . " pomises isa vastu.


Kui olin ripsmed koolutanud, riided valinud ja koti võtnud, oli isa juba mind ootamas. Läksin ruttu, sest ta ei kannata ootamist.

Tee peal küsis isa :
" Mis te teete siis, ja kaua sa ära oled? "
" Ah meil omad asjad, isa. Ma ei tea kaua mul läheb, tule mulle kell üheksa järgi " vastasin.
" Kell üheksa ? Olgu " ütles isa ning me jõudsime Betty maja juurde ja ta juba ootas mind seal.
" Tsau, armastan sind " laususin, ja jooksin Betty juurde.

" Tsauu Bettyyyyy, " ütlesin rutates.
" Tsauu Flooooraa , lähme nüüd, meil pole aega passida " naeris Betty.
" Okei, isale ütlesin,et ta tuleks kell üheksa mulle järgi, õnneks lubas " rääkisin.

*Kõndisime umbes 10 minutit ja jõudsimegi Kaareli maja juurde.*

" Kas sa julged minna? " küsisin Bettylt.
" Mkm, sina ? " vastas ka tema küsimusega.
" Ei julge, see maja on väljast kuidagi hirmus " ütlesin.
" On jah, aga lähme, miks me muidu siia tulime " ütles Betty kindlalt.
" Olgu " vastasin sama kindlalt nagu tema.

Betty avas ukse ja me läksime sisse. Uks läks pauguga kinni nii et vedrud värisesid. Sees oli nii pime, et ma nägin vaevu Bettyt.
" Betty, siin on nii kõhe " sosistasin ma.
" On, mu jaoks ka, aga läheme ülesse, ma kuulen mingit muusikat " sosistas Betty vastu.
" Mina küll midagi ei kuule, aga kui sa just nii ütled, siis olgu pealegi " ütlesin hirmul olles.

* Läksime trepist ülesse, seal oli nii palju uksi. Kuid ma tundsin, et just sealt rohelisest uksest tuleb see kollane valgus, muusika ja hääled.
Liginesime uksele, üks ühele poole, teine teisele, ja jäime kuulama.. *

Mis teema poistel käis? Saate teada järgmises osas . :) Ja kusjuures üle pika aja. Hämmastav, kuid võimalik. 87 panin plaksuga raamatu kinni,
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
veebel: Eesti litsentsiga Online Kasiinod, Meelelahutusena on online kasiinod suurepäraseks ajaviiteks... [289] Sisupuu sitemap
veebel: Parimad spordiennustus leheküljed, Tegelen juba pikemat aega meelelahutusliku panustamisega. spo.. [281]
Katre: Projektide rahastamine ilma investoriteta, Kuna paljud on sõbrad on minu käest küsinud, kuidas ma.. [393]
Jaanus: Kuidas nädalavahetusel aega lõbusalt veeta?, Nädalavahetusel aja veetmiseks on erinevaid viise,.. [301]
euudised: Parem turvaliselt kui hiljem kahetseda, "Kui suurt seifi ma vajan?""Ku hu on se.. [438]
euudised: Kuidas kuum suvi üle elada, Temperatuurid püsivad kõrged ka öösel. Mõned nipid, kuidas kuumuse.. [508]
euudised: Inimene vs masin või inimene ja masin, Üks viimaste aastate kõige käega katsutavamaid valdkond.. [501]
Andres: Pakendi kujundus, kas ja kui oluline?, Pakendi kujundusest kirjutasime pikemalt siinlink.. [728]
Andres: Millist messikotti valida?, Osavõtjatele on messid heaks kohaks oma toodete tutvustamiseks ning.. [713]
dispak: Masinaga valmistatud paberkott versus käsitööna valmistatud kott., Põhjaliku kirjelduse kõikide.. [776]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
veebel: Eesti litsentsiga Online Kasiinod, Meelelahutusena on online kasiinod suurepäraseks ajaviiteks... [289] Hea kodulehe valmistamine
veebel: Parimad spordiennustus leheküljed, Tegelen juba pikemat aega meelelahutusliku panustamisega. spo.. [281] Korraliku kodulehe tegemine
Katre: Projektide rahastamine ilma investoriteta, Kuna paljud on sõbrad on minu käest küsinud, kuidas ma.. [393] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 20. mai 2019., kell 01:37 - parim aeg päevast
või tee uus
[2322] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0427s