Ja kusjuures üle pika aja. Hämmastav, kuid võimalik. 87 panin plaksuga raamatu kinni,

tegevused , oli raamatu pealkiri. Lebasin voodil ja lugesin, kusjuures üle pika aja. Marphy tegevused , oli raamatu pealkiri. Jõudes leheküljele 87 panin plaksuga raamatu kinni, helises telefon. See oli Betty. Betty: Tsau, tahtsin küsida, et Hämmastav, kuid võimalik. Lebasin voodil ja lugesin, kusjuures üle pika aja. Marphy tegevused , oli raamatu pealkiri. Jõudes leheküljele 87 panin plaksuga raamatu kinni, helises telefon. See oli Betty. Betty: Tsau, tahtsin küsida, et kas see ei olnud sinuarust kummaline, mida Kaarel ja Ian omavahel koridoris täna koolis rääkisid?

Hämmastav, kuid võimalik. Kärol :) pühapäeval, 9. dets. 2007., kell 13:48:12 Jutu sisu moodustavad tänapäeva noorte elu, nende tegemised,mõtlemised,lahkarvamused ja kõik sellega kaasnev. Ma tõesti loodan,et sellest ei tule selline jutt, mida igaüks võib rate.ee blogisse kirjutada. Harjutamine teeb meistriks ? Vb. Tegu on siis ühe 14-aastase türukuga(Flora), kelle elus on olnud nii kurbi kui ka õnnelike hetki.Juhtuvad kummalised asjad/teod ja mõtted.. Lebasin voodil ja lugesin, kusjuures üle pika aja. " Marphy tegevused " , oli raamatu pealkiri. Jõudes leheküljele 87 panin plaksuga raamatu kinni, helises telefon. See oli Betty. Betty: Tsau, tahtsin küsida, et kas see ei olnud sinuarust kummaline, mida Kaarel ja Ian omavahel koridoris täna koolis rääkisid? Mina: Tsau jaa. Kusjuures oli küll, ma tahaksin kangesti teada,millest nad rääkisid, sest Kaarel vaatas mind nii terava pilguga. Betty: Vaatas või ? Aga Ian ütles, et ta läheb täna ööseks Kaareli poole, läheks käiks seal, uuriks järgi kuidagimoodi ? Mina: Okei, ma lasen enda isal mind sinu juurde tulla, sealt on lühem maa minna. Mul läheb umbes 15 minutit, tsau ! Betty: Okei, tsau Hakkasin sellepeale üha rohkem ja rohkem mõtlema, seepärast tegin ka ruttu. " Isaaaa, tule sõiduta mind Betty poole, mul on õudsalt kiire " hõikasin isale. " No olgu, tee siis ruttu. " vastas isa. " Jaajaaa, mine aja auto garaažist välja, ma kohe saan " ütlesin poolnärvitsedes. " Kohe . " pomises isa vastu. Kui olin ripsmed koolutanud, riided valinud ja koti võtnud, oli isa ju

Hämmastav, kuid võimalik.

Kärol :) pühapäeval, 9. dets. 2007., kell 13:48:12
Jutu sisu moodustavad tänapäeva noorte elu, nende tegemised,mõtlemised,lahkarvamused ja kõik sellega kaasnev. Ma tõesti loodan,et sellest ei tule selline jutt, mida igaüks võib rate.ee blogisse kirjutada. Harjutamine teeb meistriks ? Vb. Tegu on siis ühe 14-aastase türukuga(Flora), kelle elus on olnud nii kurbi kui ka õnnelike hetki.Juhtuvad kummalised asjad/teod ja mõtted..

Lebasin voodil ja lugesin, kusjuures üle pika aja. " Marphy tegevused " , oli raamatu pealkiri. Jõudes leheküljele 87 panin plaksuga raamatu kinni, helises telefon. See oli Betty.

Betty: Tsau, tahtsin küsida, et kas see ei olnud sinuarust kummaline, mida Kaarel ja Ian omavahel koridoris täna koolis rääkisid?
Mina: Tsau jaa. Kusjuures oli küll, ma tahaksin kangesti teada,millest nad rääkisid, sest Kaarel vaatas mind nii terava pilguga.
Betty: Vaatas või ? Aga Ian ütles, et ta läheb täna ööseks Kaareli poole, läheks käiks seal, uuriks järgi kuidagimoodi ?
Mina: Okei, ma lasen enda isal mind sinu juurde tulla, sealt on lühem maa minna. Mul läheb umbes 15 minutit, tsau !
Betty: Okei, tsau


Hakkasin sellepeale üha rohkem ja rohkem mõtlema, seepärast tegin ka ruttu.

" Isaaaa, tule sõiduta mind Betty poole, mul on õudsalt kiire " hõikasin isale.
" No olgu, tee siis ruttu. " vastas isa.
" Jaajaaa, mine aja auto garaažist välja, ma kohe saan " ütlesin poolnärvitsedes.
" Kohe . " pomises isa vastu.


Kui olin ripsmed koolutanud, riided valinud ja koti võtnud, oli isa juba mind ootamas. Läksin ruttu, sest ta ei kannata ootamist.

Tee peal küsis isa :
" Mis te teete siis, ja kaua sa ära oled? "
" Ah meil omad asjad, isa. Ma ei tea kaua mul läheb, tule mulle kell üheksa järgi " vastasin.
" Kell üheksa ? Olgu " ütles isa ning me jõudsime Betty maja juurde ja ta juba ootas mind seal.
" Tsau, armastan sind " laususin, ja jooksin Betty juurde.

" Tsauu Bettyyyyy, " ütlesin rutates.
" Tsauu Flooooraa , lähme nüüd, meil pole aega passida " naeris Betty.
" Okei, isale ütlesin,et ta tuleks kell üheksa mulle järgi, õnneks lubas " rääkisin.

*Kõndisime umbes 10 minutit ja jõudsimegi Kaareli maja juurde.*

" Kas sa julged minna? " küsisin Bettylt.
" Mkm, sina ? " vastas ka tema küsimusega.
" Ei julge, see maja on väljast kuidagi hirmus " ütlesin.
" On jah, aga lähme, miks me muidu siia tulime " ütles Betty kindlalt.
" Olgu " vastasin sama kindlalt nagu tema.

Betty avas ukse ja me läksime sisse. Uks läks pauguga kinni nii et vedrud värisesid. Sees oli nii pime, et ma nägin vaevu Bettyt.
" Betty, siin on nii kõhe " sosistasin ma.
" On, mu jaoks ka, aga läheme ülesse, ma kuulen mingit muusikat " sosistas Betty vastu.
" Mina küll midagi ei kuule, aga kui sa just nii ütled, siis olgu pealegi " ütlesin hirmul olles.

* Läksime trepist ülesse, seal oli nii palju uksi. Kuid ma tundsin, et just sealt rohelisest uksest tuleb see kollane valgus, muusika ja hääled.
Liginesime uksele, üks ühele poole, teine teisele, ja jäime kuulama.. *

Mis teema poistel käis? Saate teada järgmises osas . :) Ja kusjuures üle pika aja. Hämmastav, kuid võimalik. 87 panin plaksuga raamatu kinni,
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [11] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [106]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [515]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [303]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [509]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [659]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [657]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [698]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [948]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1029]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [11] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [106] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [136] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 18. jaan. 2021., kell 18:13 - parim aeg päevast
või tee uus
[2744] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0359s