Nüüd ma saan aru, kuidas Hingeline tasakaal .

teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus Jah . Nüüd ma saan aru, kuidas erinevad teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus ja hingelisus. Kaua aega töötasin ja vabasid päevi justkui polnud , ja nüüd - 3 vaba päeva - ning mu Hingeline tasakaal . Jah . Nüüd ma saan aru, kuidas erinevad teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus ja hingelisus. Kaua aega töötasin ja vabasid päevi justkui polnud , ja nüüd - 3 vaba päeva - ning mu hing on rahul . Lihtsalt .. nii hea on olla! On ju ometigi öö, kell on mingi kolm ju. Peaks ma

Hingeline tasakaal . Looduslaps kolmapäeval, 6. veebr. 2008., kell 03:20:01 Jah . Nüüd ma saan aru, kuidas erinevad teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus ja hingelisus. Kaua aega töötasin ja vabasid päevi justkui polnud , ja nüüd - 3 vaba päeva - ning mu hing on rahul . Lihtsalt .. nii hea on olla! On ju ometigi öö, kell on mingi kolm ju. Peaks magama , aga ei . Vahur läks ka just magama. Nojah, ta peab ju homme siiski varakult tõusma. Mina ei pea :) Tahaks nii palju teha ! Tahaks suvist varahommikut , minna metsa jalutama , lihsalt tunda looduse lõhna , nautida seda loomulikkust ! Eks mul on ka suvel selle jaoks aega ka . Siis ma olen koguaeg vaba !!! Selle asja nimi on dekreet . Oeh :) Uskumatu , mida elu suudab pakkuda . Uskumatu siiamaani , et ma sünnitan uue elu .Ja ma armastan seda elu juba praegu nii palju . See on imeline! Korraga on nagu .. kõik paigas?! Muidu ikka olin tavaline nooruk, elu segamini ja igasuguseid seiklusi täis .. aga nüüd on kõik ok. Mul on pere :) Täiesti enda pere :) Ja see tunne on hea. Kõik on olnud mulle vastukarva - palju sündmusi , mis nõudsid palju pisaraid . Aga et kõik korraga korda saab , see on mulle siiamaani uskumatu . Mul on Vahur , me saame lapse :) Mul on perekonnaga kõik korras (mitte elusees pole olnud). Mul on täiesti omaette elamine :) Mul on paar üksikut inimest ,kes on mulle olulised :) Kõik on perfect! Tahaks laulda ! Kogu hingest . Aga kell on palju, seinad kostavad väga läbi ning Vahur

Hingeline tasakaal .

Looduslaps kolmapäeval, 6. veebr. 2008., kell 03:20:01

Jah .
Nüüd ma saan aru, kuidas erinevad teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus ja hingelisus.

Kaua aega töötasin ja vabasid päevi justkui polnud , ja nüüd -
3 vaba päeva - ning mu hing on rahul .

Lihtsalt .. nii hea on olla! On ju ometigi öö, kell on mingi kolm ju. Peaks magama , aga ei . Vahur läks ka just magama. Nojah, ta peab ju homme siiski varakult tõusma. Mina ei pea :)

Tahaks nii palju teha ! Tahaks suvist varahommikut , minna metsa jalutama , lihsalt tunda looduse lõhna , nautida seda loomulikkust !

Eks mul on ka suvel selle jaoks aega ka .
Siis ma olen koguaeg vaba !!!
Selle asja nimi on dekreet .

Oeh :)
Uskumatu , mida elu suudab pakkuda . Uskumatu siiamaani , et ma sünnitan uue elu .Ja ma armastan seda elu juba praegu nii palju . See on imeline!

Korraga on nagu .. kõik paigas?!
Muidu ikka olin tavaline nooruk, elu segamini ja igasuguseid seiklusi täis .. aga nüüd on kõik ok. Mul on pere :) Täiesti enda pere :) Ja see tunne on hea.

Kõik on olnud mulle vastukarva - palju sündmusi , mis nõudsid palju pisaraid . Aga et kõik korraga korda saab , see on mulle siiamaani uskumatu .

Mul on Vahur , me saame lapse :)
Mul on perekonnaga kõik korras (mitte elusees pole olnud).
Mul on täiesti omaette elamine :)
Mul on paar üksikut inimest ,kes on mulle olulised :)
Kõik on perfect!Tahaks laulda ! Kogu hingest .
Aga kell on palju, seinad kostavad väga läbi ning Vahur magab :)
Võibolla ma ärgates laulan , siis olen üksi kodus.

Natukene imelik on üksinda omaette naeratada, sest kõik on nii hea. Ma olen üle saanud kõigist raskustest , ja ka raskuste ajal suudan siiski naeratada , aga miks ka mitte ?
Kui ma ei naerata , olen kurb ju ,ja kui ma kurb olen, siis tekivad negatiivsed mõtted mis omakorda meelitavad ligi halba .. oeh, keeruline, aga siiski .. mulle väga arusaadav :)

Elu on lihtne ja ilus, kui oskad õigesti mõelda.

Ma nüüd peaksin magama minema, aju veel töötaks , aga keha on väsinud :)

Und! Nüüd ma saan aru, kuidas Hingeline tasakaal .


Kirjatükki on kommenteeritud (3) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [11] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [107]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [516]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [304]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [509]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [659]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [657]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [700]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [948]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1029]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [11] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [107] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [138] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 18. jaan. 2021., kell 19:25 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [15225] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0331s