Nüüd ma saan aru, kuidas Hingeline tasakaal .

teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus Jah . Nüüd ma saan aru, kuidas erinevad teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus ja hingelisus. Kaua aega töötasin ja vabasid päevi justkui polnud , ja nüüd - 3 vaba päeva - ning mu Hingeline tasakaal . Jah . Nüüd ma saan aru, kuidas erinevad teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus ja hingelisus. Kaua aega töötasin ja vabasid päevi justkui polnud , ja nüüd - 3 vaba päeva - ning mu hing on rahul . Lihtsalt .. nii hea on olla! On ju ometigi öö, kell on mingi kolm ju. Peaks ma

Hingeline tasakaal . Looduslaps kolmapäeval, 6. veebr. 2008., kell 03:20:01 Jah . Nüüd ma saan aru, kuidas erinevad teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus ja hingelisus. Kaua aega töötasin ja vabasid päevi justkui polnud , ja nüüd - 3 vaba päeva - ning mu hing on rahul . Lihtsalt .. nii hea on olla! On ju ometigi öö, kell on mingi kolm ju. Peaks magama , aga ei . Vahur läks ka just magama. Nojah, ta peab ju homme siiski varakult tõusma. Mina ei pea :) Tahaks nii palju teha ! Tahaks suvist varahommikut , minna metsa jalutama , lihsalt tunda looduse lõhna , nautida seda loomulikkust ! Eks mul on ka suvel selle jaoks aega ka . Siis ma olen koguaeg vaba !!! Selle asja nimi on dekreet . Oeh :) Uskumatu , mida elu suudab pakkuda . Uskumatu siiamaani , et ma sünnitan uue elu .Ja ma armastan seda elu juba praegu nii palju . See on imeline! Korraga on nagu .. kõik paigas?! Muidu ikka olin tavaline nooruk, elu segamini ja igasuguseid seiklusi täis .. aga nüüd on kõik ok. Mul on pere :) Täiesti enda pere :) Ja see tunne on hea. Kõik on olnud mulle vastukarva - palju sündmusi , mis nõudsid palju pisaraid . Aga et kõik korraga korda saab , see on mulle siiamaani uskumatu . Mul on Vahur , me saame lapse :) Mul on perekonnaga kõik korras (mitte elusees pole olnud). Mul on täiesti omaette elamine :) Mul on paar üksikut inimest ,kes on mulle olulised :) Kõik on perfect! Tahaks laulda ! Kogu hingest . Aga kell on palju, seinad kostavad väga läbi ning Vahur

Hingeline tasakaal .

Looduslaps kolmapäeval, 6. veebr. 2008., kell 03:20:01

Jah .
Nüüd ma saan aru, kuidas erinevad teineteisest ratsionaalne ja intuitiivne mõtlemine, materiaalsus ja hingelisus.

Kaua aega töötasin ja vabasid päevi justkui polnud , ja nüüd -
3 vaba päeva - ning mu hing on rahul .

Lihtsalt .. nii hea on olla! On ju ometigi öö, kell on mingi kolm ju. Peaks magama , aga ei . Vahur läks ka just magama. Nojah, ta peab ju homme siiski varakult tõusma. Mina ei pea :)

Tahaks nii palju teha ! Tahaks suvist varahommikut , minna metsa jalutama , lihsalt tunda looduse lõhna , nautida seda loomulikkust !

Eks mul on ka suvel selle jaoks aega ka .
Siis ma olen koguaeg vaba !!!
Selle asja nimi on dekreet .

Oeh :)
Uskumatu , mida elu suudab pakkuda . Uskumatu siiamaani , et ma sünnitan uue elu .Ja ma armastan seda elu juba praegu nii palju . See on imeline!

Korraga on nagu .. kõik paigas?!
Muidu ikka olin tavaline nooruk, elu segamini ja igasuguseid seiklusi täis .. aga nüüd on kõik ok. Mul on pere :) Täiesti enda pere :) Ja see tunne on hea.

Kõik on olnud mulle vastukarva - palju sündmusi , mis nõudsid palju pisaraid . Aga et kõik korraga korda saab , see on mulle siiamaani uskumatu .

Mul on Vahur , me saame lapse :)
Mul on perekonnaga kõik korras (mitte elusees pole olnud).
Mul on täiesti omaette elamine :)
Mul on paar üksikut inimest ,kes on mulle olulised :)
Kõik on perfect!Tahaks laulda ! Kogu hingest .
Aga kell on palju, seinad kostavad väga läbi ning Vahur magab :)
Võibolla ma ärgates laulan , siis olen üksi kodus.

Natukene imelik on üksinda omaette naeratada, sest kõik on nii hea. Ma olen üle saanud kõigist raskustest , ja ka raskuste ajal suudan siiski naeratada , aga miks ka mitte ?
Kui ma ei naerata , olen kurb ju ,ja kui ma kurb olen, siis tekivad negatiivsed mõtted mis omakorda meelitavad ligi halba .. oeh, keeruline, aga siiski .. mulle väga arusaadav :)

Elu on lihtne ja ilus, kui oskad õigesti mõelda.

Ma nüüd peaksin magama minema, aju veel töötaks , aga keha on väsinud :)

Und! Nüüd ma saan aru, kuidas Hingeline tasakaal .


Kirjatükki on kommenteeritud (3) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
euudised: Parem turvaliselt kui hiljem kahetseda, "Kui suurt seifi ma vajan?""Ku hu on se.. [11] Sisupuu sitemap
euudised: Kuidas kuum suvi üle elada, Temperatuurid püsivad kõrged ka öösel. Mõned nipid, kuidas kuumuse.. [84]
euudised: Inimene vs masin või inimene ja masin, Üks viimaste aastate kõige käega katsutavamaid valdkond.. [143]
Andres: Pakendi kujundus, kas ja kui oluline?, Pakendi kujundusest kirjutasime pikemalt siinlink.. [426]
Andres: Millist messikotti valida?, Osavõtjatele on messid heaks kohaks oma toodete tutvustamiseks ning.. [413]
dispak: Masinaga valmistatud paberkott versus käsitööna valmistatud kott., Põhjaliku kirjelduse kõikide.. [464]
Casinofänn: Teeni raha, aga turvaliselt, Mängupõrgutele ei vaadata küll hästi, kuid paljud suuremad kasi.. [453]
euudised: Mis on e-smaspäev?, E-ostlemise päeva korraldab Eesti-kaubanduse Liit ja kauplevad enamasti se.. [585]
Mati: Kuidas tulla toime pühade-eelse finantsstressiga?, link kirjutab: Kuigi jõule kujutatakse kui per.. (1) [1414]
euudised: Eestis toodetud lasteriided, Ainulaadset võimalus saada kokkuvõtet Eesti lastemoest ja –.. [636]
Kultuuriuudised
Marko Kaldur: Algas Teeliste Kirikute uus hooaeg, "Teeliste kirikud" eesmärk on tutvustada nii.. [128] kodulehe valmistamine Optimist formula
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
euudised: Parem turvaliselt kui hiljem kahetseda, "Kui suurt seifi ma vajan?""Ku hu on se.. [11] Hea kodulehe valmistamine
euudised: Kuidas kuum suvi üle elada, Temperatuurid püsivad kõrged ka öösel. Mõned nipid, kuidas kuumuse.. [84] Korraliku kodulehe tegemine
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 16. august 2018., kell 15:31 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [10473] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0392s