Röövib teadmatus, mis oma haardest Igatsus... Igatsust ei

vabasta, vangla, mis on hetkeline tunne, mis röövib meelerahu, teadmatus, mis oma haardest ei vabasta, vangla, mis on hetkeline või igavene. Igatsust ei saa sundida ega minema tõugata. Ta tuleb ja läheb siis, kui ise tahab. Ta ei hooli sinust e Igatsus... tunne, mis röövib meelerahu, teadmatus, mis oma haardest ei vabasta, vangla, mis on hetkeline või igavene. Igatsust ei saa sundida ega minema tõugata. Ta tuleb ja läheb siis, kui ise tahab. Ta ei hooli sinust ega su tunnetest ega sellest, kui su süda murdub meenutades kedagi, kelleni sa ei ulatunud. Vabastad

Igatsus... rabapüü neljapäeval, 6. sept. 2007., kell 21:57:27 tunne, mis röövib meelerahu, teadmatus, mis oma haardest ei vabasta, vangla, mis on hetkeline või igavene. Igatsust ei saa sundida ega minema tõugata. Ta tuleb ja läheb siis, kui ise tahab. Ta ei hooli sinust ega su tunnetest ega sellest, kui su süda murdub meenutades kedagi, kelleni sa ei ulatunud. Vabastada end temast on võimatu, sest ta surub oma küünised niivõrd sügavale hinge, et rinnus on tunda tõmblevat pakitsust. Ta on ühtaegu kurat ja ingel, kes töötavad närvilõpmete kallal käsikäes, tagudes neid vaiksete summutatud löökidega, et jõuda südameni, mille purustamine või millele halastamine sõltub täielikult neist endist. Sinust saab torm, kes püüdleb vabaduse poole, oled justkui kanaarilind, kes püüab end pigistada läbi kitsaste puurivõrede, teadmata, et nende vahed on liialt kitsad, et neist läbi tungida. Oled lõksus, ega saa end vabaks. Peksled tiibadega, püüdes purustada takistavaid metallvõrusid enda ees, ent seegi on tagajärjetu. Oled surutud ruumi, mille labürindil puuduvad väljapääsud. Ent kui tegutsed enda päästmise nimel, hakkab kustuma mälestus kellegi näojoontest, siluetist, kuni lõpuks hajub terav valugi hingest. Mõistad, et oled vaba, ning igatsuse kütkedki on lõdvendanud oma haaret, kuid seda ainult järgmise korrani, kui kuuled viisi, mis meenutab Teda, kes sinuni ei jõudnudki. Ja kõik kordub uuesti... Röövib teadmatus, mis oma haardest Igatsus... Igatsust ei Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt Samast žanrist

Igatsus...

rabapüü neljapäeval, 6. sept. 2007., kell 21:57:27

tunne, mis röövib meelerahu,
teadmatus, mis oma haardest ei vabasta,
vangla, mis on hetkeline või igavene.


Igatsust ei saa sundida ega minema tõugata. Ta tuleb ja läheb siis, kui ise tahab. Ta ei hooli sinust ega su tunnetest ega sellest, kui su süda murdub meenutades kedagi, kelleni sa ei ulatunud.
Vabastada end temast on võimatu, sest ta surub oma küünised niivõrd sügavale hinge, et rinnus on tunda tõmblevat pakitsust.
Ta on ühtaegu kurat ja ingel, kes töötavad närvilõpmete kallal käsikäes, tagudes neid vaiksete summutatud löökidega, et jõuda südameni, mille purustamine või millele halastamine sõltub täielikult neist endist.
Sinust saab torm, kes püüdleb vabaduse poole, oled justkui kanaarilind, kes püüab end pigistada läbi kitsaste puurivõrede, teadmata, et nende vahed on liialt kitsad, et neist läbi tungida.
Oled lõksus, ega saa end vabaks. Peksled tiibadega, püüdes purustada takistavaid metallvõrusid enda ees, ent seegi on tagajärjetu. Oled surutud ruumi, mille labürindil puuduvad väljapääsud.
Ent kui tegutsed enda päästmise nimel, hakkab kustuma mälestus kellegi näojoontest, siluetist, kuni lõpuks hajub terav valugi hingest. Mõistad, et oled vaba, ning igatsuse kütkedki on lõdvendanud oma haaret, kuid seda ainult järgmise korrani, kui kuuled viisi, mis meenutab Teda, kes sinuni ei jõudnudki.
Ja kõik kordub uuesti... Röövib teadmatus, mis oma haardest Igatsus... Igatsust ei


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Novellid
Taiduse Koolivend: Zenoni kirjatahvel, Zenonile meeldis alati kui vanaisa ja vanaema külla tulid. Ta näg.. [3962] Sisupuu sitemap
Erika Azojan: To truly live, you need to die., I've stopped. It's over. No developing, no direction. Ju.. [4007]
CC: LILIAN & KEVIN - And the reason is youu.., Ühel päikselisel kevade hommikul lõpuks see, millest .. [3991]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.11, Istusin klassis ja ei suutnud oodata tunni lõppu. Käes ol.. (2) [18925]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.10, Oli laupäev ja ma vaatasin parasjagu diivanil elutoas tel.. [4104]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.9, Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja.. (4) [20785]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.8, Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda.. [4232]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.7, Viies tund oli lõppenud. Jennifer kutsus mind enda poole... [3839]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.6, Amanda kõndis oma 7 aastase pojaga koolist koju. See oli R.. [4006]
ericita: Muinasjutt., Elu ongi muinasjutt!Muinasjut ud algavad elust enesest ja hetkedest,mis meid lumma.. [4674]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [102] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [114] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 17. jaan. 2021., kell 13:58 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [10691] Novell
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0313s