Iroonia-aroonia

Iroonia-aroonia

Iroonia-aroonia Absolutely Flawless kolmapäeval, 11. jaan. 2006., kell 09:45:21 Kes oskab just "õigel ajal" välja ilmuda? Eksid, ikka eksid :D Mul pole rohkem midagi öelda, asi kisub hulluks kätte vist varsti. Või siis mitte. Miks just täna hommikul?!.. Loe lähemalt neljap., 12. jaan. 06., kell 04:40 mikk Kes see sul välja ilmus täna hommikul ja just täna? Ajab sind siis hulluks? Selle teisega enam siis ei suhtlegi. Keeruline on su elu vist. Ei tea ise ka mis tahad ja muudkui unistad kellestki Temast. neljap., 12. jaan. 06., kell 15:13 Absolutely Flawless Mul ongi keeruline elu, aga vähemalt on huvitav. Ja põhimõtteliselt on asjad nii, et ma kirjutan siia enda jaoks. See aitab mul paremini aru saada, mida ma tahan. Nii et sry, kui liiga segane jutt on ;) Välja ilmus ex-boyfriend. neljap., 12. jaan. 06., kell 15:30 mikk ega see jutt nii segane pole. Mul oli sama olukord. Sabas jooksev ja nuttev tüdruk, ise ajasin aga üht teist taga. Nüüd olen puntras. Seepärast nõu küsingi. Mis ette kavetsed võtta ex-boyfriendiga. Ja siis mis sellega ette võtad kes sulle pinda käib. Ma olen mees, aga ikka huvitav kuulata kuidas naised samas olukorras teeks. neljap., 12. jaan. 06., kell 18:29 Absolutely Flawless Exiga lähen ma ükspäev lõunale ja uurin välja, miks ta ühendust võttis. Sellega, kes nö pinda käib, on tegelikult nii, et ta on neist ainus, kelle vastu mul tunded on, nii et kõige õigem variant oleks teistega asju teatud piirini ohjes hoida. Siiamaani pole probleemi olnud. neljap., 12. jaan. 06., kell 18:46 mikk See siis kelle

Iroonia-aroonia

Absolutely Flawless kolmapäeval, 11. jaan. 2006., kell 09:45:21

Kes oskab just "õigel ajal" välja ilmuda? Eksid, ikka eksid :D Mul pole rohkem midagi öelda, asi kisub hulluks kätte vist varsti. Või siis mitte. Miks just täna hommikul?!.. Loe lähemalt


neljap., 12. jaan. 06., kell 04:40
mikk
Kes see sul välja ilmus täna hommikul ja just täna? Ajab sind siis hulluks? Selle teisega enam siis ei suhtlegi. Keeruline on su elu vist. Ei tea ise ka mis tahad ja muudkui unistad kellestki Temast.
neljap., 12. jaan. 06., kell 15:13
Mul ongi keeruline elu, aga vähemalt on huvitav. Ja põhimõtteliselt on asjad nii, et ma kirjutan siia enda jaoks. See aitab mul paremini aru saada, mida ma tahan. Nii et sry, kui liiga segane jutt on ;)
Välja ilmus ex-boyfriend.
neljap., 12. jaan. 06., kell 15:30
mikk
ega see jutt nii segane pole. Mul oli sama olukord. Sabas jooksev ja nuttev tüdruk, ise ajasin aga üht teist taga. Nüüd olen puntras. Seepärast nõu küsingi. Mis ette kavetsed võtta ex-boyfriendiga. Ja siis mis sellega ette võtad kes sulle pinda käib. Ma olen mees, aga ikka huvitav kuulata kuidas naised samas olukorras teeks.
neljap., 12. jaan. 06., kell 18:29
Exiga lähen ma ükspäev lõunale ja uurin välja, miks ta ühendust võttis.
Sellega, kes nö pinda käib, on tegelikult nii, et ta on neist ainus, kelle vastu mul tunded on, nii et kõige õigem variant oleks teistega asju teatud piirini ohjes hoida. Siiamaani pole probleemi olnud.
neljap., 12. jaan. 06., kell 18:46
mikk
See siis kelle vastu tunded on käib pinda ;) miks siis just see. Mul käib ka üks niimoodi pinda ja ei saa aru, mis teha ise. Tean et ta mind armastab, aga ei tea kas seda välja kannataksin. Kõik teised on jälle niisama puru. Mis siis ette kavatsed võtta. eesti ju väke ja ei saa lõpuks kümmet meest ega naist ka pidada
neljap., 12. jaan. 06., kell 23:41
Olen proovinud enam vähem 3 korraga, nii et usu mind, ma tean, kui raske see on ja lõppeb ikka krahhiga. Praegu ma arvan, et jätan asjad nii nagu on. St, et suhtlen rohkem oma jobuga (ta ei käi mulle üldiselt pinda, lihtsalt see üks kord oli.. kõik inimesed käivad vahetevahel pinda ju) ja teistega jätan asjad sõpruse piirimaile :)
reedel, 13. jaan. 06., kell 00:20
mikk
Kuidas sa oma jobuga suhelda mõtled? Ma ise arvan ka et enda jobuga peaks ikkagi suhtlema, aga raske on. Ja kas naised annavad üldse andeks , kui mees ise ka mitme naisega nö suhtleb. Ma eriti ei usu.
reedel, 13. jaan. 06., kell 00:53
Oleneb naisest. Mina annan, kui mulle antakse. Kõik on kokkuleppe küsimus ;)
Kuidas ma suhelda mõtlen? Hah. No ma loodan teda näha ikka varsti..
reedel, 13. jaan. 06., kell 01:05
mikk
mis tasandil sa nö oma jobuga siis suhtled. Minu oma elab suht teises linnas ikkagi ja mul jääb liiga palju vaba aega ja sellest tulevad muudkui jamad ja jamad. Aga ei taha neid.
reedel, 13. jaan. 06., kell 11:21
No ta elab naaberlinnas, nii et mitte eriti kaugel. Aga teie vist elate kaugemal? Sellega on nii, et suhe püsib ainult siis, kui te tõesti mõlemad väga tahate koos olla. Mul on 2 head sõpra, üks Tartus, teine Tallinnas ja neil on väga hästi töötav suhe.


Blogid
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [3] Sisupuu sitemap
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [176]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [222]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [367]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [767]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [841]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [939]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [901]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1343]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1403]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [3] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [176] Korraliku kodulehe tegemine
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [222] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 19. okt. 2020., kell 18:28 - parim aeg päevast
või tee uus
(10) [20573] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0306s