Et on vana hea kindla mamsiga: Jaak, maa, kurja.. võime (tegelikult ju selle puudumine)

põhjus mu veebipäevikute sünniloole ja nende   Taaskordne tõestusmaterjal, et tegu on vana hea kindla mamsiga: lihtne põhjus mu veebipäevikute sünniloole ja nende taasavastasmistele on võime (tegelikult ju selle puudumine) endaga mitte hakkama saada. Jaak, maa, kurja..   Taaskordne tõestusmaterjal, et tegu on vana hea kindla mamsiga: lihtne põhjus mu veebipäevikute sünniloole ja nende taasavastasmistele on võime (tegelikult ju selle puudumine) endaga mitte hakkama saada. Rooman praegugi tagasi, mustad randid põskedel ja luban, et enam ei kao..   Usun, et

Jaak, maa, kurja.. lilimarlen esmaspäeval, 20. sept. 2010., kell 20:56:35 Ma olen tagasi; vanade hittidega, õmblesin lihtsalt uue kuue selga.   Taaskordne tõestusmaterjal, et tegu on vana hea kindla mamsiga: lihtne põhjus mu veebipäevikute sünniloole ja nende taasavastasmistele on võime (tegelikult ju selle puudumine) endaga mitte hakkama saada. Rooman praegugi tagasi, mustad randid põskedel ja luban, et enam ei kao..    Usun, et suures õnnemullis elamine ei vaja eriti lisakommentaare, aga raskuste korral võetakse ette blogid ja muljeportaalid. Reeturlik.  Vahva on see, et saan oma vennaga järjest paremini läbi: täna muljetasin pärast kooli kohvitassi taga, et tahaksin endale Ed Hardy mappi, kuhu vahele eesootav muusika ajalugu korjata; vihjasin emmele, et ,, Prismast peaks saama, kuule '', vennaraasu nii armsalt küsis, kas Kristiinest on ka võimalik soetada? Häbinäoga pidin vastama, et mul ei ole raha hetkel ja selle peale ta ütles, et ostab mulle ise, kui ainult temaga kaasa lähen. Hihihi. See oli tegelikult lõbus, aeg jagunes kuidagi nii, et poole ajast ma justkui tegin talle psühhoanalüüsi, et mida ta arvab ühe või teise asja kohta, seda sel lihtsal põhjusel, et ma justkui ei tunneks teda üldse: need neli kipsseina ei seo veel inimesi vaimselt; teise poole ajast rääkisin mida mina arvan nendest samustest.. Tõeliselt vahva oli! Õed-vennad on kingitused, saan sellest üha rohkem aru.. ja ilmselt ka fakt, et mul pole enam kaua kodus jäänud annab lisaplusse. Tõsiselt, tasapisi koidab, et need on mu viimased kuud ja kui väga ma ka v

Jaak, maa, kurja..

lilimarlen esmaspäeval, 20. sept. 2010., kell 20:56:35
Ma olen tagasi; vanade hittidega, õmblesin lihtsalt uue kuue selga.

  Taaskordne tõestusmaterjal, et tegu on vana hea kindla mamsiga: lihtne põhjus mu veebipäevikute sünniloole ja nende taasavastasmistele on võime (tegelikult ju selle puudumine) endaga mitte hakkama saada. Rooman praegugi tagasi, mustad randid põskedel ja luban, et enam ei kao.. 
  Usun, et suures õnnemullis elamine ei vaja eriti lisakommentaare, aga raskuste korral võetakse ette blogid ja muljeportaalid. Reeturlik. 

Vahva on see, et saan oma vennaga järjest paremini läbi: täna muljetasin pärast kooli kohvitassi taga, et tahaksin endale Ed Hardy mappi, kuhu vahele eesootav muusika ajalugu korjata; vihjasin emmele, et ,, Prismast peaks saama, kuule '', vennaraasu nii armsalt küsis, kas Kristiinest on ka võimalik soetada? Häbinäoga pidin vastama, et mul ei ole raha hetkel ja selle peale ta ütles, et ostab mulle ise, kui ainult temaga kaasa lähen. Hihihi. See oli tegelikult lõbus, aeg jagunes kuidagi nii, et poole ajast ma justkui tegin talle psühhoanalüüsi, et mida ta arvab ühe või teise asja kohta, seda sel lihtsal põhjusel, et ma justkui ei tunneks teda üldse: need neli kipsseina ei seo veel inimesi vaimselt; teise poole ajast rääkisin mida mina arvan nendest samustest.. Tõeliselt vahva oli! Õed-vennad on kingitused, saan sellest üha rohkem aru.. ja ilmselt ka fakt, et mul pole enam kaua kodus jäänud annab lisaplusse. Tõsiselt, tasapisi koidab, et need on mu viimased kuud ja kui väga ma ka varem vaimustunult ei mõelnud sellest uuest algusest, omaenda pesakesest, kahju on minna. Pole ühtegi teist sellist kohta nagu kodu, neidsamu tundeid, emme tehtud sooja sööki või sirgeks triigitud särke - kusjuures see on kõik veel pinnapealne. Tean, et räägin tihti oma rändavast südamest stiilis ,, kodu on seal, kus on süda.. '' ja minu ülek on pidevalt kusagile lahti lastud.. kokkuvõtlikult jääb Varese tänava punker mulle niiii tähtsaks, vahemaad ei loe: see maine kest võib viibida kustahes.. hing loeb. 

Teine vahva tegur mu tänase päeva kodust on see remondivaim, mida Vanessa tulek kõigisse süstinud on. Väike turgutus siit ja sealt on ikka väga uuendavalt mõjunud! Eriti vahva on mu stepdaddy tänane päevanael - paigaldas kõlarid elutoa lakke: bass levib lainetena vetsu, koridori.. Kuigi see Cheri-album, millega ta katse 1,2-te tegi, polnud just kõige võimsam variant, sest sõnade ,, Do you believe love after love (?) '' bassiga rikastamine ei mõju just diskobiidilikult.. aga see oli siiski temast vahva, viskasime käppa ja tegime nalja. 

Jõuame semudega taas argumendini, et sügise tulek mõjub rusuvalt.. Olen alati väga tundlik olnud niiske ja külma tulekuga; naeratuste kõrvale ilmuvad mossud ja uni maitseb kogu aeg niii hää, et kisendab kogu aeg tuleku järele.. ERITI paralüseerivalt mõjuvad muud kurvastavad faktorid, mille teavitamiseks valitakse ikka jõledad ajad : i tahaks praegu koti ja korviga aega, võimalusi ja palju armastust.. 

Tahaks kõigile vapralt lõpuni vastu pidanud mulje-sõpradele virtuaalse pai teha ja kõigile neile, kes kavatsevad ( või on sunnitud juba kella kaheksast hommikul, haa ) mulle aega pühendada, palju hellust saata, sest minu semud on ikka vöimsaimad. 
musi 
ja 
pai 

ja kirjutage mulle jätkuvalt, joonistage toredaid pilte, käige ikka metsas seenel, mõelge ilusaid ning siiraid mõtteid ja hoidke inimesi, kelle leidnud olete ( et kõik oleks kindel nagu Hitler idarindel; selle vahega, et teie olemasolu on lõpuni jääv ) 
sau,


liliiiiii
Et on vana hea kindla mamsiga: Jaak, maa, kurja.. võime (tegelikult ju selle puudumine)


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [118]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [539]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [318]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [510]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [661]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [658]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [705]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [951]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1030]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [20] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [118] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [152] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 20. jaan. 2021., kell 08:00 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [9611] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0414s