KAUGED TUNDED.

KAUGED TUNDED.

KAUGED TUNDED. Liisi reedel, 19. jaan. 2007., kell 15:48:53 Raske on kirjutada tunnetest, kui need teevad haiget. Raske on olla, kui sind ma ei näe. Suurt igatsust tunnen oma sügaval südames. Nüüd kui kaugemal olen sinust veelgi. Su järgi igatsust tunnen.. Loe lähemalt reedel, 19. jaan. 07., kell 15:51 BimBum OOt mis see on mingi uut sorti Haiku ve? Mis see haiket tegema tähendab? Kas seda et hakkad luuletama juba enne kui elementaarne õigekiri selge? Või olen ma lihtsalt võhik luule alal? reedel, 19. jaan. 07., kell 16:09 Skingirl äkki on ta Tatjana Mihhailova ehk JZ Belle ja ei oska eriti eesti keelt puhuda, sa proovi seda lugeda "kõvasti see haiket , ei tee" sa pole ennem vene eitesid pannud vää? reedel, 19. jaan. 07., kell 16:50 kõuts Ma pole ammu vene naisi pannud tõesti. Eelistan eesti omi.Vene naistega pole ju mingit jahipidamise võlu. Teise küsimise peale saab juba keppi. reedel, 19. jaan. 07., kell 18:36 Skingirl Vene litsid pidid kõik aidsis olema, ma pole ka enam ammu pand seepärast. Aga vene kutid on nagu ponksid ajavad ila jooksma.

KAUGED TUNDED.

Liisi reedel, 19. jaan. 2007., kell 15:48:53

Raske on kirjutada tunnetest, kui need teevad haiget. Raske on olla, kui sind ma ei näe. Suurt igatsust tunnen oma sügaval südames. Nüüd kui kaugemal olen sinust veelgi. Su järgi igatsust tunnen.. Loe lähemalt


reedel, 19. jaan. 07., kell 15:51
OOt mis see on mingi uut sorti Haiku ve? Mis see haiket tegema tähendab? Kas seda et hakkad luuletama juba enne kui elementaarne õigekiri selge? Või olen ma lihtsalt võhik luule alal?
reedel, 19. jaan. 07., kell 16:09
Skingirl
äkki on ta Tatjana Mihhailova ehk JZ Belle ja ei oska eriti eesti keelt puhuda, sa proovi seda lugeda "kõvasti see haiket , ei tee"
sa pole ennem vene eitesid pannud vää?
reedel, 19. jaan. 07., kell 16:50
kõuts
Ma pole ammu vene naisi pannud tõesti. Eelistan eesti omi.Vene naistega pole ju mingit jahipidamise võlu. Teise küsimise peale saab juba keppi.
reedel, 19. jaan. 07., kell 18:36
Skingirl
Vene litsid pidid kõik aidsis olema, ma pole ka enam ammu pand seepärast. Aga vene kutid on nagu ponksid ajavad ila jooksma.


Luuletused
Kokk: ...segadus, Ei viitsi lihtsalt süüvida,sest nii on kerge hiilida....Sa võiksid kordki proovidaja m.. [3501] Sisupuu sitemap
Kokk: Ärka üles..., On hädaldamist, kadedust,nii palju kui on kannatust....Sa kuulad, hingest vihast.. [3375]
Kokk: ...kadedus see närib-närib, Ma vihkan valet, kadedustja ülekohut, kannatust,kuid üsna tihti varjat.. [3366]
Kokk: ...kaikaid kodaratesse...., Tekkis mõte teha firma, rahaga või täitsa ilma... Rumal olen nagun.. [3538]
Kokk: Astusin salongi..., Kord astusin salongi,ja näitasin talongi,et selle eest ma peaks,nüüd saama üs.. [3360]
Kokk: ...terviseks, Sa kuradi ämm,lõpeta oma jämm,lase hingata,ootan pingsalt ma,millal saabub päev,kuna.. [3166]
Kokk: Virisevad vanaemad...., Vanaema tahaksin,Sinu juurde tulla,Sina aina pahuksis,pole aega mul ka. Ol.. [2996]
Kokk: ...rahva kurbus, Toomas Hendrik Ilves,on üsna tihti pilves,sest muidu poleks tema,võtnud naiseks t.. [3045]
Kokk: ...., Minu armas tütreke,siin ilmas mulle ainsake,kes mõista suudab natuke,emme südant väheke... N.. [2742]
Kokk: Kui elu läheb rappa, saavad lapsed aina tappa..., Kahjuks minu vanemad,on hullemad kui vahemaad,mi.. [2575]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [37] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [164] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 23. jaan. 2021., kell 01:04 - parim aeg päevast
või tee uus
(4) [21271] Luule
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.028s