Kas Sina tahad assotsieeruda kilplastega?

Kas Sina tahad assotsieeruda kilplastega?

Kas Sina tahad assotsieeruda kilplastega? Edmund laupäeval, 1. okt. 2005., kell 22:11:55 Juhtusin just nägema Sampo panga reklaami "august on pangavahetuskuu", mis kasutas "Kilplaste" animaklippi. Esmamulje oli muidugi muhe - ohoo, ilma teenustasudeta oleks tõesti vahva internetipanga ülekandeid teha. Argument on reklaamis seega täitsa olemas. Siis tekkisid aga kilplastekarja siia-sinna jooksmise stseeni peale mitu teravat küsimust. Esiteks, kui kauaks internetipanga ülekanded tasuta on? Siis, kas sellesse panka peale kilplaste ka teisi kliendiks võe.. Loe lähemalt teisip., 14. sept. 04., kell 11:07 Maia Hmm, threadi algataja tegi pointi. Ma arvan siiski, et kilplased olid selles reklaamis kasutatud pigem meeleolu loova metafoorina, mida ei saa võtta päris üks ühele. Samas on point selles, et ka metafoori või mingisuguse personifitseeritud ülekande puhul peab ikka jälgima reklaamis kasutatava tegelaskuju "iseloomu." Isegi kui me ei ütle otse välja, et "kliendid on kilplased", väljendab tegelaskujude valik reklaamitegijate suhtumist. Tegelaskujud on aga lihtsameelsed, karjapsühhoosi käes vaevlevad, ühesugustesse ürg-Eesti tööriietesse kängitsetud, üksikult võttes isikupäratud ja kohmakad mehikesed. Ma arvan, et vana tuntud-teatud multifilmi nägemisest tulenev nostalgiapuhang on tunduvalt nõrgem kui tegelaskujude iseloomust tekkiv kuvand. Viimasega aga küll eriti identifitseeruda ei tahaks. pühap., 10. okt. 04., kell 15:49 Anne Reius Ma ei oleks küll nii kriitiline - kilplased on ju väga mõnusa karakteriga tegelased. Ma ei tea küll,

Kas Sina tahad assotsieeruda kilplastega?

Edmund laupäeval, 1. okt. 2005., kell 22:11:55
Juhtusin just nägema Sampo panga reklaami "august on pangavahetuskuu", mis kasutas "Kilplaste" animaklippi. Esmamulje oli muidugi muhe - ohoo, ilma teenustasudeta oleks tõesti vahva internetipanga ülekandeid teha. Argument on reklaamis seega täitsa olemas.

Siis tekkisid aga kilplastekarja siia-sinna jooksmise stseeni peale mitu teravat küsimust. Esiteks, kui kauaks internetipanga ülekanded tasuta on? Siis, kas sellesse panka peale kilplaste ka teisi kliendiks võe.. Loe lähemalt


teisip., 14. sept. 04., kell 11:07
Maia
Hmm, threadi algataja tegi pointi. Ma arvan siiski, et kilplased olid selles reklaamis kasutatud pigem meeleolu loova metafoorina, mida ei saa võtta päris üks ühele.

Samas on point selles, et ka metafoori või mingisuguse personifitseeritud ülekande puhul peab ikka jälgima reklaamis kasutatava tegelaskuju "iseloomu." Isegi kui me ei ütle otse välja, et "kliendid on kilplased", väljendab tegelaskujude valik reklaamitegijate suhtumist.

Tegelaskujud on aga lihtsameelsed, karjapsühhoosi käes vaevlevad, ühesugustesse ürg-Eesti tööriietesse kängitsetud, üksikult võttes isikupäratud ja kohmakad mehikesed. Ma arvan, et vana tuntud-teatud multifilmi nägemisest tulenev nostalgiapuhang on tunduvalt nõrgem kui tegelaskujude iseloomust tekkiv kuvand. Viimasega aga küll eriti identifitseeruda ei tahaks.
pühap., 10. okt. 04., kell 15:49
Anne Reius
Ma ei oleks küll nii kriitiline - kilplased on ju väga mõnusa karakteriga tegelased. Ma ei tea küll, kust või kui palju nende väljamõtlejad on mõjutusi saanud, aga nad kehastavad väga vahedalt ugrimugrilikku isikupära. Läbi irooniaparadigma muidugi.

Ma arvan, et selle reklaami puhul ei olegi niivõrd oluline vaataja identiteet, vaid hoopis klipis kasutatavate karakterite ja kujundite äratuntavus. Kilplased on isemoodi tegelased ja mis kõige tähtsam - selgelt äratuntavad.
laup., 6. nov. 04., kell 15:19
Innart
Sain mõnda aega tahasi tõelise vapustuse osaliseks kui Sampo klienditeenindaja teatas mulle minu suurest võlast panga ees - kuna olen liitunud pensioni II sambaga pean nüüd ruttu arve avama. Suuremast üllatusest üle saades selgus ka vabatahtlikuse moment.
Viimasel ajal olen täheldanud pakkujate agresiivsuse hüppelist tõusu. Üritan seda ellimineerida piisavalt konkreetse äraütlemisega.


Filmiarvustus
Vihmas ja päikeses: Tuhandekilomeetrine vonklev teelint, Ilus Eestimaa, ilusad inimesed. Reaalajas mööda.. [4282] Sisupuu sitemap
Critic Bird: "Rummipäeviku" arvustus, New-Yorki ajakirjanik  Paul Kemp(Johnny Depp) tüdineb suurlin.. [4481]
Critic Bird: Justfilm: Loomariik, Peale seda kui ema üledoosi tõttu sureb, kolib peategelane Josh oma v.. [3735]
Critic Bird: Justfilm: ©okeeriv Sinine, Miks just sinine?  Ning miks šokeeriv? Sest sinine s.. [3507]
Critic Bird: Karupoeg Puhh 2011, Walt Disney Animation Studios  toob kinolinadele tagasi paljude p.. [3990]
Critic Bird: Laenatud Aeg 2011, Selles filmis see just nii ongi, 21.sajandi lõpuks õpivad teadlased ku.. [3783]
antipritni: 127 tundi, James Franco. Üks mees. Üks film. Kandev osa. Ainult üks osa. Osa, mille puhul po.. [4492]
Karl Kaukes: Detsembrikuumus - suurfilm Eesti mõistes, Asko Kase „Detsembrikuum us“ jutust.. [4897]
The Joke: Queen Of The Damned (2002), Michael Rimer'i film,Anne Rice'i romaani põhjal. Peaosades Stuart.. [5079]
The Joke: Minu Top 20!, 1.The Shining (1980) 2.Die Hard (1988) 3.Die Hard II:Die Harder (1990) 4.Pulp Fi.. [4976]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Sergei: Parimad majutusasutused Eestis?, Kuidas siis valida parimaid majutusasutusi Eestis? Üks võimalus.. [19] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [258] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [322] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 9. märts 2021., kell 05:40 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [62495] Filmiarvustus
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.028s