äratuskell surma saada! Fakk, mul on Kas ma siis sellist suve tahtsingi? kodus on, viib mind autoga.

12 laulmine. Ohh õnne, et mu Esmaspäev. See äratuskell tahab surma saada! Fakk, mul on kell 12 laulmine. Ohh õnne, et mu ema täna kodus on, viib mind autoga. Nii ma siis komberdan vaevu kööki emale teada andma et umbes 15 minuti pärast peab ta Kas ma siis sellist suve tahtsingi? Esmaspäev. See äratuskell tahab surma saada! Fakk, mul on kell 12 laulmine. Ohh õnne, et mu ema täna kodus on, viib mind autoga. Nii ma siis komberdan vaevu kööki emale teada andma et umbes 15 minuti pärast peab ta mind kooli viima. Kui ma enam-vähem riided selga saan ja Prantsusmaalt toodud kommid, õpetajale, ka

Kas ma siis sellist suve tahtsingi? Leleeeeelee. reedel, 15. juunil 2007., kell 00:30:40 Sel aastal algas minu suvi klassireisiga Prantsusmaal. Tagasi koju jõudsin siis, kui päike siitmailt juba põgeneda oli jõudnud. Nii ma siis lihtsalt olingi, ilma päikeseta, ilma ujumas käikude ja kõige kõigeta. Ilma suveta! No peaaegu selline nägu on mul täna päev läbi olnud. Igavus teeb seda. Esmaspäev. See äratuskell tahab surma saada! Fakk, mul on kell 12 laulmine. Ohh õnne, et mu ema täna kodus on, viib mind autoga. Nii ma siis komberdan vaevu kööki emale teada andma et umbes 15 minuti pärast peab ta mind kooli viima. Kui ma enam-vähem riided selga saan ja Prantsusmaalt toodud kommid, õpetajale, kaasa võtnud, sõidangi rõõmsas meeleolus (mitte) kooli poole. No seal teen paar kiiret laulu ja ülejäänud aja proovin niisama silmi lahti hoida. Olgu, asi pole nii hull kaa, aga ikkagi olen vääga väsinud, reisist. Edasi ma ei mäleta mis saab, täna on ju ikkagi neljapäeva õhtule lähenev öö. Parima sõbranna Triinuga tegime väljas paar kiiremat. No jalutasime niisama. Tal on homme eksam muide, ajaloos. Vaene tema, ainult õpib. Aga jaa, sellest mu põhiline igavus tingitud ongi, et Triinu õpib kodus ja mida mina siin kolkas üksi ikka teen. Kõik on kas tööl või õpivad või mida iganes. Muide, ma ei saa enam randa kaa minna, ema pani mu bikiinide alumise osa mingi tumeda pesuga kokku ja nüüd see on hall. No kuhu ma nii lähen? Oii ma olin vihane! Teisipäeval ma olin jälle niisama. Aa, käisin ühe paralleel klassivennaga Kuressaare lossis. Eeee, suht tore oli tegelikult:) Siis

Kas ma siis sellist suve tahtsingi?

Leleeeeelee. reedel, 15. juunil 2007., kell 00:30:40
Sel aastal algas minu suvi klassireisiga Prantsusmaal. Tagasi koju jõudsin siis, kui päike siitmailt juba põgeneda oli jõudnud. Nii ma siis lihtsalt olingi, ilma päikeseta, ilma ujumas käikude ja kõige kõigeta. Ilma suveta!

No peaaegu selline nägu on mul täna päev läbi olnud. Igavus teeb seda.
Esmaspäev. See äratuskell tahab surma saada! Fakk, mul on kell 12 laulmine. Ohh õnne, et mu ema täna kodus on, viib mind autoga. Nii ma siis komberdan vaevu kööki emale teada andma et umbes 15 minuti pärast peab ta mind kooli viima. Kui ma enam-vähem riided selga saan ja Prantsusmaalt toodud kommid, õpetajale, kaasa võtnud, sõidangi rõõmsas meeleolus (mitte) kooli poole. No seal teen paar kiiret laulu ja ülejäänud aja proovin niisama silmi lahti hoida. Olgu, asi pole nii hull kaa, aga ikkagi olen vääga väsinud, reisist. Edasi ma ei mäleta mis saab, täna on ju ikkagi neljapäeva õhtule lähenev öö. Parima sõbranna Triinuga tegime väljas paar kiiremat. No jalutasime niisama. Tal on homme eksam muide, ajaloos. Vaene tema, ainult õpib. Aga jaa, sellest mu põhiline igavus tingitud ongi, et Triinu õpib kodus ja mida mina siin kolkas üksi ikka teen. Kõik on kas tööl või õpivad või mida iganes. Muide, ma ei saa enam randa kaa minna, ema pani mu bikiinide alumise osa mingi tumeda pesuga kokku ja nüüd see on hall. No kuhu ma nii lähen? Oii ma olin vihane!
Teisipäeval ma olin jälle niisama. Aa, käisin ühe paralleel klassivennaga Kuressaare lossis. Eeee, suht tore oli tegelikult:) Siis läksime sööma ja siis ta pidi koju minema ja mul oli bussini nii palju aega, et ma läksin näiteks kaltsukasse. Jaa leidsin endale sealt ühe kena musta jaki, või mille iganes. Jaa oli pikk lause jah. Ja õhtul läksin niinimetatud sõbra, Svenniga, niisama sõitma. Tal on mingi kena auto ja ta ise on kaa kena:D Ja siis ma tulin koju ja läksin jälle Triinuga jalutama. Mingi igav ühesõnaga.
Kolmapäev. Ei mäleta sellest päevast midagi. Aa, ma vist ajasin kolmapäeva ja teisipäeva segi. No suva, mis kirjas see kirjas.
Neljapäev. Ärkasin mingi kell üks vist, vaevu. Kuulsin kuidas isa kellegagi köögis jutustas. Ta tahab oma autot JÄLLE maha müüa ja mingi ostja vist oli meil külas. Ohhjaa. Vahetasin täna oma telefonis kõikide tuttavate hüüdnimed ära. Kirjutasin ees ja perekonna nimed. Nii nagu õige on. Ai, ma ajan väga igavat juttu muidu. Endalgi oleks jama kuulata seda, nagu mul oleks mingi suhtlemisvajadus. Ja siis hiljem ma istusin niisama 3 tundi netis, rääkisin Kristjaniga. Üks sõber Pärnu mailt. Ja siis ma tegin endale süüa ja koristasin oma toa ära. Hmm, siis olin JÄLLE netis ja rohkem ei mäleta. Onu tuli külla meile muide, üle kolmesaja aasta vist. Grillisime väljas, tuule käes.
Ja nüüd ma olen siin. Jälle arvutis, no täielik sõltuvus. Kui midagi teha pole, kohe arvutisse JÄLLE. Õues oli täna jama ilm, tuuline ju.
Homme on reede. Jess! Saab peole. Janeliga läheme, mu üks teine hea sõbranna muide. Laupäeval ma ei usu et peaks igavust tundma ja pühapäeval on Triinu musil lõpetamine. Jaa, juba lõpetab üheksanda klassi:D Pean talle mingid kenad lilled vaatama kuskilt:)
Ja no see niinimetatud poiss mul. Hahh, teda põhimõtteliselt pole enam, õnneks. No tegelikult teda nagu poleks olnudki. Suva, ausalt suva.
Ja nüüd on kell 23.27. Kael ja selg valutavad siin istumisest. Tahaks magama, aga pole harjunud nii vara minema. Onu Tomm jääb meile ööseks muidu, kus nad magavad? Eii tea. Homme värvin pea ära, erklillaks. Uhuuu!:D
Olgu, las jääda praegu, homme suhtlen jälle:)
PÄIKEST tahaks ka muidu! äratuskell surma saada! Fakk, mul on Kas ma siis sellist suve tahtsingi? kodus on, viib mind autoga.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [24] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [121]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [547]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [323]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [514]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [663]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [659]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [706]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [952]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1031]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [24] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [121] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [154] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 21. jaan. 2021., kell 12:28 - parim aeg päevast
või tee uus
[3223] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0474s