Kunagi nii, et ootad midagi nii Kas oled kunagi..... ? oled nii närvis, kardad, et

või mingit päeva, see jõuab kätte Kas oled kunagi tundnud nii, et ootad midagi nii väga, või mingit päeva, see jõuab kätte ja sa oled nii närvis, kardad, et mis juhtuma hakkab, kas juhtub toredat/halba? Mina olen, täna tegin seda, panin kõik oma loo Kas oled kunagi..... ? Kas oled kunagi tundnud nii, et ootad midagi nii väga, või mingit päeva, see jõuab kätte ja sa oled nii närvis, kardad, et mis juhtuma hakkab, kas juhtub toredat/halba? Mina olen, täna tegin seda, panin kõik oma lootused tänasesse päeva, lootsin, nutsin hirmust, et kas lõpuks ometi juhtub see, mida nii lootsin? Ei

Kas oled kunagi..... ? Kerttu reedel, 25. augustil 2006., kell 21:51:49 Kas oled kunagi tundnud nii, et ootad midagi nii väga, või mingit päeva, see jõuab kätte ja sa oled nii närvis, kardad, et mis juhtuma hakkab, kas juhtub toredat/halba? Mina olen, täna tegin seda, panin kõik oma lootused tänasesse päeva, lootsin, nutsin hirmust, et kas lõpuks ometi juhtub see, mida nii lootsin? Ei, seda ei juhtunud ja kõik lootused, kõik unistused purunesid selle 4 tunniga miljoniks tükiks, nii lihtne see ongi. Kui mõni jätab teise maha, kuna lihtsalt nad ei sobinud, aga mina, ei ole tundnud sedagi, kuid tean, et hoolin temast üle kõige. Aga tema ikka üllatab, küll räägib kõigiga, peale minu, mängib kõigiga, peale minu, kui tahaks nutta, aga ei saa, sest keegi näeb ja küsib, mida siis on vastata?! Hetkel on lihtsalt selline tunne, et kõike muud, aga sellis valu ei taha tunda, lihtsalt ei taha. Kui palju olen ma selle ühe inimese, selle, kellest olen kõige rohkem hoolinud, 6 kuu jooksul lugematul kordi haiget saanud ja ikka tundub, et ei ole kõik. Tean, et olen ise loll ja kõnnin minema ja pööran pilku, kuid mida saan ma teha?! Ahjaa, temaga ise rääkida? Muidugi... Lihtsalt, tahaks öelda, et ärge mitte kunagi tehke sellist viga, et panete kõik oma lootused ühele ainsale päevale, sest see võib puruneda ja lootused, närvitsused on asjata ja see teeb haiget. Ja võibolla oled pannud kõik oma lootused omastarust sellisele inimesele, kes sind Sinu arvates kindlasti aitab, kuid oh, pettud jälle, sest ei saanud seda, mida lootsid jah, see on paraku nii, aga kes ütles, et

Kas oled kunagi..... ?

Kerttu reedel, 25. augustil 2006., kell 21:51:49

Kas oled kunagi tundnud nii, et ootad midagi nii väga, või mingit päeva, see jõuab kätte ja sa oled nii närvis, kardad, et mis juhtuma hakkab, kas juhtub toredat/halba? Mina olen, täna tegin seda, panin kõik oma lootused tänasesse päeva, lootsin, nutsin hirmust, et kas lõpuks ometi juhtub see, mida nii lootsin? Ei, seda ei juhtunud ja kõik lootused, kõik unistused purunesid selle 4 tunniga miljoniks tükiks, nii lihtne see ongi.
Kui mõni jätab teise maha, kuna lihtsalt nad ei sobinud, aga mina, ei ole tundnud sedagi, kuid tean, et hoolin temast üle kõige. Aga tema ikka üllatab, küll räägib kõigiga, peale minu, mängib kõigiga, peale minu, kui tahaks nutta, aga ei saa, sest keegi näeb ja küsib, mida siis on vastata?!
Hetkel on lihtsalt selline tunne, et kõike muud, aga sellis valu ei taha tunda, lihtsalt ei taha. Kui palju olen ma selle ühe inimese, selle, kellest olen kõige rohkem hoolinud, 6 kuu jooksul lugematul kordi haiget saanud ja ikka tundub, et ei ole kõik.
Tean, et olen ise loll ja kõnnin minema ja pööran pilku, kuid mida saan ma teha?!
Ahjaa, temaga ise rääkida? Muidugi...
Lihtsalt, tahaks öelda, et ärge mitte kunagi tehke sellist viga, et panete kõik oma lootused ühele ainsale päevale, sest see võib puruneda ja lootused, närvitsused on asjata ja see teeb haiget. Ja võibolla oled pannud kõik oma lootused omastarust sellisele inimesele, kes sind Sinu arvates kindlasti aitab, kuid oh, pettud jälle, sest ei saanud seda, mida lootsid jah, see on paraku nii, aga kes ütles, et elus ongi kõik lihtne, oma 14-aasta jooksul, mil olen siin ilmas elanud, olen seda mõistnud, et seda ei ole. Arvaku siis keegi, mida tahab!


Ja tahaks öelda : Ragnar, oled lihtsalt nii kallis! Ja täna oli tore, mis siis, et ei juhtunud seda, mida lootsin (ma ei tea, võibolla tegid seda ka sina).


Kerttu. Kunagi nii, et ootad midagi nii Kas oled kunagi..... ? oled nii närvis, kardad, et
Midagi Dynamintist! : )
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [479]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [289]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [502]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [635]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [651]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [694]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [941]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1025]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1076]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [96] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [124] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [107] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 15. jaan. 2021., kell 22:51 - parim aeg päevast
või tee uus
[3268] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0341s