Päev...ei nagu tavaline päev kuid minu Kollane kass ta valget karva ning asetasin

ei olnud enam, kurbusega silitasin veel Oli tavaline päev...ei peaaegu nagu tavaline päev kuid minu kiisut ei olnud enam, kurbusega silitasin veel viimast korda ta valget karva ning asetasin ta pehmele mullale, hetkeks kõhklen ja valu läbib mu südame kui Kollane kass Oli tavaline päev...ei peaaegu nagu tavaline päev kuid minu kiisut ei olnud enam, kurbusega silitasin veel viimast korda ta valget karva ning asetasin ta pehmele mullale, hetkeks kõhklen ja valu läbib mu südame kui must muld vajub ta ilusale valgele kasukale. Mööduvad kuud ja kurbus ning valu on asendunud meeldi

Kollane kass Kass, kes kõnnib omapead pühapäeval, 29. juulil 2007., kell 17:17:15 Oli tavaline päev...ei peaaegu nagu tavaline päev kuid minu kiisut ei olnud enam, kurbusega silitasin veel viimast korda ta valget karva ning asetasin ta pehmele mullale, hetkeks kõhklen ja valu läbib mu südame kui must muld vajub ta ilusale valgele kasukale. Mööduvad kuud ja kurbus ning valu on asendunud meeldiva mälestusega Temast, kui heast sõbrast ja kaaslasest, kellele lapsena kohati lapsikusest liialtki palju haiget sai tehtud. Ema tuli koju ja tema sinisest suurest kotist, kus päeval lebasid ajalehed, mida ta oma vanade väsinud jalgadega inimestele kodutesse toimetas... sellest sinisest kotist puges välja imetilluke punane loomake. Kuninglikult vöödiline ja paganama ülbe. Puges kotist välja ja rõõmuga sõi talle pakutud kausist kogu piima. Unisena ja justkui lausa ükskõiksena viskas ta mulle hajuva pilgu ning kadus-puges tagasi kotti... Ema naeratas mulle ja tõstis loomakese kotist välja ning pani ka kotti ära, et välistada võimalust äsja nähtu kordumsex. Minu sees hakkab vaikselt enesele teadmata kasvama rõõm uuest kaaslasest, ma silitan teda ja talle näib see meeldivat. paari kuu möödudes on saanud temast kõigi vaieldamatu lemmik, teda on toitetud parimate paladega ja valge kõht on liiaaltki maadligi vajunud. Ta on ära vallutanud vana ümmarguse tumba, kuhu ta vaevu ära mahub... vahest ta magades unustab end ja vajub tumbalt maha ja oh seda rõõmu siis teistele...ema silitab loomakest, kes vaatab talle avali oma hiirekuninga silmade

Kollane kass

Kass, kes kõnnib omapead pühapäeval, 29. juulil 2007., kell 17:17:15

Oli tavaline päev...ei peaaegu nagu tavaline päev kuid minu kiisut ei olnud enam, kurbusega silitasin veel viimast korda ta valget karva ning asetasin ta pehmele mullale, hetkeks kõhklen ja valu läbib mu südame kui must muld vajub ta ilusale valgele kasukale.
Mööduvad kuud ja kurbus ning valu on asendunud meeldiva mälestusega Temast, kui heast sõbrast ja kaaslasest, kellele lapsena kohati lapsikusest liialtki palju haiget sai tehtud.

Ema tuli koju ja tema sinisest suurest kotist, kus päeval lebasid ajalehed, mida ta oma vanade väsinud jalgadega inimestele kodutesse toimetas... sellest sinisest kotist puges välja imetilluke punane loomake.
Kuninglikult vöödiline ja paganama ülbe.
Puges kotist välja ja rõõmuga sõi talle pakutud kausist kogu piima. Unisena ja justkui lausa ükskõiksena viskas ta mulle hajuva pilgu ning kadus-puges tagasi kotti...
Ema naeratas mulle ja tõstis loomakese kotist välja ning pani ka kotti ära, et välistada võimalust äsja nähtu kordumsex.

Minu sees hakkab vaikselt enesele teadmata kasvama rõõm uuest kaaslasest, ma silitan teda ja talle näib see meeldivat.
paari kuu möödudes on saanud temast kõigi vaieldamatu lemmik, teda on toitetud parimate paladega ja valge kõht on liiaaltki maadligi vajunud.

Ta on ära vallutanud vana ümmarguse tumba, kuhu ta vaevu ära mahub... vahest ta magades unustab end ja vajub tumbalt maha ja oh seda rõõmu siis teistele...ema silitab loomakest, kes vaatab talle avali oma hiirekuninga silmadega otsa ja tõstab raske sõbra tumbale tagasi.
Kui kuskile on mõni kilekott või kott vedelema jäänud on tema kohe platsis ja poeb sinna esimesel võimalusel sisse, just nagu oleks see ainuõige koht vaid talle.

Kui ema koorib kartuleid poeb ülbikust seltsiline talle lähemale ja ema hellitab teda peenikeste kartuli liistudega, ning kui liist on jäänud paksemaks siis praagib punane kaaslane need kiiresti välja, jättes liistud põrandale vedelema ja tõstes pilgu ootuses uut ja paremat saada.
Keegi meist ei tea, kas talle tõesti see kartul maistseb või sööb ta neid viile kohusetundest või soovist olla asjalik.
Suur punane ootab emat ka alati vana roostetanud värava ees ja kui ema on saabunud on nad lahutamatud, isegi seebikaid vaatavad nad koos. Ka õhtul ronib suure vaevaga hästi söönud kaalsane teki peale, konkureerides isaga... isa ei salli seda ülbikut ja ülbik teab seda hästi.
Kui isa on lähedal hakkab ülbik ema najal kaeblema ja saab oma võidu. Kuid kui emat pole läheduses on kaalukausid teisiti ja punanahk pageb võimalust kasutava isa ees nii kiiresti kui lühikesed tõmbid jalad teda kanda suudavad.

Suveõhtuti peab ta suuri võitlusi siilidega, kes maja äärde asetatud kaussidest oma piima tulevad sööma...
Siilid on temaga harjunud ja tal ei õnnestu neid enam hirmutada, vastupidi nad ronivad oma nelja käpaga toidukaussi ja matsutavad nagu sead ning kui punanahk neid liialt häirib, löövad nad ta sealt minema. Punane sörkib siis ema juurde ja kaebleb pikkalt, ema lohutab teda ja varsti tunneb suur punane end hoopis lahingu võitjana ja vaieldamatu kangelasena.

See ülbikust punanahk on meil olnud juba üle kaheksa aasta ja ta on vaieldamatult saavutanud pereliikmena kõik pereliikme õigused. Pole vahet millal ma koju sattun, punast suurt kassi märgates tekib silmadesse eriline helk ja südamesse soojus.
Ma kummardun, et silitada alati katkist ja armilist kassiprouade lemmikut, ja kuigi ta on juba kassiaastates vanaisaga samale pulgale tõusnud, ning ilmselt ka ise mitmekordne vanaisa, jään ma alati teda mäletama väikse ülbikuna ema postikottist.


Bossu suri 30 novembril vastu esimest detsembrit 2007.a. olles 13 aastane kassi härra...

Päev...ei nagu tavaline päev kuid minu Kollane kass ta valget karva ning asetasin


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [393] Sisupuu sitemap
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [478]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [561]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [590]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1060]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1208]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1261]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1290]
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [1631]
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [1355]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [393] Hea kodulehe valmistamine
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [478] Korraliku kodulehe tegemine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [561] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 14. august 2020., kell 12:05 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [13741] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0374s