Ma olevat oma sihi kaotanud, Kuld - elu viletsa ja väetina; ennastsalgava ja

maha trampinud ja pealiskihi jäätanud, et Ma olevat oma sihi kaotanud, end maha trampinud ja pealiskihi jäätanud, et end võimalikult viletsa ja väetina; ennastsalgava ja kurvana; ennastahistava ning nõrga ja väärtusetuna tunda. Ma olen masohist enesepai Kuld - elu Ma olevat oma sihi kaotanud, end maha trampinud ja pealiskihi jäätanud, et end võimalikult viletsa ja väetina; ennastsalgava ja kurvana; ennastahistava ning nõrga ja väärtusetuna tunda. Ma olen masohist enesepaitajate maailmas, kus valitseb minaism läbi imetluse ja kuldhelveste sära. Ainus, mida ei märgata on

Kuld - elu Karl Kaukes neljapäeval, 12. augustil 2010., kell 16:47:23 Ma olevat oma sihi kaotanud, end maha trampinud ja pealiskihi jäätanud, et end võimalikult viletsa ja väetina; ennastsalgava ja kurvana; ennastahistava ning nõrga ja väärtusetuna tunda. Ma olen masohist enesepaitajate maailmas, kus valitseb minaism läbi imetluse ja kuldhelveste sära. Ainus, mida ei märgata on see, et tegu pole päris kulla, vaid kollase kassikusega kaetud odavpaberlintidega, mis pealegi on kasutatud. See kullasära, mis mitmete ümber sätendab on võltsimast võltsim – kõik teavad seda, kuid see mis särab peab ju olema kuld. PEAB OLEMA! Keda või mida muide imetletaks? Kullasära on oma olemuselt ja pinnalt puhas ning ilus. Selle koostis ja tegelikud tagamaad ei puuduta kedagi, sest me ei taha olla puudutatud sügavuti, me vajame pinnapealset puudutamist, silitusi, pigistusi, limaskestade kokkuhõõrumisi. Selles kõiges pole mitte midagi halba, kuid kui ainult pindsus saab eesmärgiks ja ainsaks, diktaatorlikuks naudinguallikaks, siis oleme end kaotanud. Tunnetamata sügavaid naudinguid, mis füüsiliselt meid ei hellita, vaid täidavad meie loomu ja hinge elektrisäraga, oleme kõigest ilma jäänud ja muutunud iha-ahneiks olendeiks, kellede mõte ning eesmärk on see sama kullaleheke, mis pähe kukub ja valguse käes mõned hetked helgib. Tegelikkus ja tõelisemast tõelisem tõelisus on midagi muud, midagi, mida enamik ei tunneta, ei tunnista, ei hinda, ei austa. Seks on hea. Teatud piirini. Sellest jääb sõltuvusse, sellest saab füüsilisi naudinguid, mis on küll vajalikud, kuid li

Kuld - elu

Karl Kaukes neljapäeval, 12. augustil 2010., kell 16:47:23

Ma olevat oma sihi kaotanud, end maha trampinud ja pealiskihi jäätanud, et end võimalikult viletsa ja väetina; ennastsalgava ja kurvana; ennastahistava ning nõrga ja väärtusetuna tunda. Ma olen masohist enesepaitajate maailmas, kus valitseb minaism läbi imetluse ja kuldhelveste sära. Ainus, mida ei märgata on see, et tegu pole päris kulla, vaid kollase kassikusega kaetud odavpaberlintidega, mis pealegi on kasutatud. See kullasära, mis mitmete ümber sätendab on võltsimast võltsim – kõik teavad seda, kuid see mis särab peab ju olema kuld. PEAB OLEMA! Keda või mida muide imetletaks?

Kullasära on oma olemuselt ja pinnalt puhas ning ilus. Selle koostis ja tegelikud tagamaad ei puuduta kedagi, sest me ei taha olla puudutatud sügavuti, me vajame pinnapealset puudutamist, silitusi, pigistusi, limaskestade kokkuhõõrumisi. Selles kõiges pole mitte midagi halba, kuid kui ainult pindsus saab eesmärgiks ja ainsaks, diktaatorlikuks naudinguallikaks, siis oleme end kaotanud. Tunnetamata sügavaid naudinguid, mis füüsiliselt meid ei hellita, vaid täidavad meie loomu ja hinge elektrisäraga, oleme kõigest ilma jäänud ja muutunud iha-ahneiks olendeiks, kellede mõte ning eesmärk on see sama kullaleheke, mis pähe kukub ja valguse käes mõned hetked helgib. Tegelikkus ja tõelisemast tõelisem tõelisus on midagi muud, midagi, mida enamik ei tunneta, ei tunnista, ei hinda, ei austa.

Seks on hea. Teatud piirini. Sellest jääb sõltuvusse, sellest saab füüsilisi naudinguid, mis on küll vajalikud, kuid liigseis kogusteis halvavad vaimse poole. Vähestes kogustes avab kehade ühinemine ning kaunis intiimsus hinge süvasopid ja toovad esile terve inimolevuse emotsioonide, vooruste ja pahede arree. Sealt tuleb ka looming, kui sellest pindmisest litrikihist veidi sügavamale vaadata – kõik on ju pakitud.

Oleks panija, külm pursataja, kelle sisemus on tühi, kes küll teab ja oskab, kuid ei suuda kõiki emotsioone tunnistada? Ei, ei taha, kuigi ka tahaks. Sooviks. Unistaks millestki tundevabast, sest tunnetevabadus ei tee ju haiget. Panijad on suurimad valukartjad, sest nende alateadvus sunnib neid tühjusest ja kuldlitreist naudingut saama ning sellest litrisärast sõltuvusse jääma, kuni tuleb hommik ja litter enam ei sädele. Litrist on saanud vallutus, järjekordne kriips selle nädala seinal, kus juba kuus tükki ilutsevad. Seitsmes tõmbab diagonaalkriipsu peale. Ja nii nädalast nädalasse, kuni ollakse vana, kole ja loodetavasti üksi.

Kehalistest naudingutest rõõmu tundmine tagab vaimsete naudingute päriskulla helgi vaid siis, kui eesmärgiks pole füüsilise rahulduse ühekordsus. Seda ühekordsust vohab meeletult, kuid kui tegemist on juhuslikkusega, võimalik, et ka juhusliku haigetsaamisega, siis tuleb seda võtta kui üht elu pahupooltest, mis sütitavad suurema ja tugevama, kaunima ja väärtuslikuma iha loodu, kirja pandu, lauldu, öeldu vastu – iha kultuuri ning arengu järele, mis vaimu ergastab ning keha ja südant taastab. See ravib, nagu maailm ravib iseennast ja raputab aeg-ajalt kõntsa enda pealt maha. Järgmine suurem raputus on suurim saast, mis sinirohelisust ealeski katnud on.

Maskiball alaku!!!! Mul on ees mask, ma olen nii lahe! Ma katan end enda eest. Teistele tahan paista kui tore sepp, kes haamriga rauda taob, kuid see haamer on kummist ja põrkab näkku tagasi kui raud piisavalt kuum pole, või sulab raudkolaka külge kinni ning seda sealt enam kätte ei saa... mu maskid on nii lahedad, sest neid on mitu. Ma ise ka ei tea, millise ma ette topin ning kui mitu korda ma neid vahetan, sest olen pime. Adumatu ja rumal väike inimene, kes suurtest asjadest midagi ei tea. Ma arvan, et tean, kuid tegelikkus peegeldab mu pimedaile silmadele midagi muud. Ennast tundma õppida on tunduvalt raskem kui kedagi teist.

Ma ei tunne end. Ma ei tea, mida ma tahan, kas litreid, päris kulda või plaatinumi või kõige segu? Või tahan ma end haletseda, kuna olen masohist? Haletseda, et siis mingi ime läbi terveneda ja end 3 päeva (max) hästi tunda.

Ei, ma tahtsin. Minevik. Aitab jamast. Võtaks end kokku ja katsetaks asja Blunt’i loomingu ja depressivse, kuid kauni esitusega – kas mul hakkab kurb ja tekib äng või suudan ma olla naudingu- ja emotsioonialtis ilma, et haletsuse ja enesevihkamise varju poen ning seal end kahtlaste terariistadega vaimselt vigastan?..... Ma naeratasin ja see polnudki nii võlts. Huvitav...kas minust võib lõpuks hakata asja saama või räägib siin ainult väike üheööline õnnehetk? Ei usu, et see hetk räägib. Mis siis on kui sellist hetke sellisel kujul enam ei tule? Mitte midagi. Ma olen see, kes ma olen. Ma õpin end tundma rohkem iga päev. Ja seda enam kui ealeski varem. Rohkem kui eelneva 19 aasta jooksul, mil ma vaevasin oma pead ühe osaga oma olemusest. Ühe tähtsa, kuid mitte tähtsaima osaga. Minu ängi põhjuseks polnud mitte teiste suhtumine asja üldpilti, vaid minu enda suhtumine, haletsemine ja tahtlik vaimne vigastamine, mis mu arengut pärssisid ning mu hambad kollakaks tegid. Milleks see vaev? Mille jaoks on vaja endale liiga teha? Nii või teisiti teeb elu elamine liiga, milleks seda veelgi süvendada. Koge emotsiooni ja lase tal minna. See ei pea koheselt juhtuma, kuid mineviku kammitsatesse aheldatuna ja verisena lebama jääda on veel hullem variant. Naerata kas või sisemiselt, kui väliselt veel ei suuda.

Maskeraad ei anna midagi peale enesekaotuse. Oma maskide armee sisse saab ära kaduda vaid üks – maski kandja, mitte need võõrad ja tuttavad, kes maski oma silmadega kaugelt kaevad.

Kui läheb halvasti? Appi? Mis siis saab? Kas nüüd on lootusetu lootusetus ja sellele järgnev enesehaletsus, mis viib enesevihkamiseni? Miks me ei lepi endaga? Võiks ju. Nii tore oleks olla rahul ja sõbralik sellega, kelle seltsis oma elu veedetakse – iseenda minaga; kes on alati olemas, kellega saab alati rääkida mõtete kaudu, kirjapanekutega, kõrgete kullakangide laadungitele otsa vaadates ja naerdes mõtelda, vaielda, nautida kogu protsessi koos, vahel olemasoleva, füüsilise naudinguga.

Kui ei olda panija ei pea selleks saama, lihtsalt sedagi ei tohiks endale keelata. Tunded võivad haiget teha ning igaühe jaoks mingil kogemuse etapil ka teevad, kuid mis siis? Tunded on tundmiseks – viha, äng, rõõmutus, kurbus, õnn, rõõm, nauding, pisarad nii õnnest kui ka õnnetusest, liigutatusest ja vihast. Neid kogemata ei saaks olla kedagi olemas. Me oleme tundesõltlased, kes vajavad emotsioone, et neid ületada või nendest parema-poolsetest kinni hoida. See ilmselt ongi elu eesmärk. See on nii hea. Nii hea on tunda, sest tunded panevad mäletama. Mäletamine paneb mõtlema ja looma, tunded samuti. Nagatiivseisse ei tohi lihtsalt liiga pikalt vinduma jääda. Positiivseid emotsioone saab alati vajadusel tekitada nende samade kullakangide näol, mida me liiga harva vaatame, sest litritest piisab liiga tihti. Ei tohiks piisata. Kullakang on ilusaim koos litritega, kuid sama sära on tal ka ilma.

Ma olevat oma sihi kaotanud, Kuld - elu viletsa ja väetina; ennastsalgava ja
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [51] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [145]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [579]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [341]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [520]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [665]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [710]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [957]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1038]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [51] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [145] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [178] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 25. jaan. 2021., kell 13:31 - parim aeg päevast
või tee uus
[2994] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0353s