See õige hetk. Aeg-ajalt saabub hetk, Kuningneitsi aastane noor inimene võib mõnel

on õige. Siis ravib shamaan terveks KAIROS - see on õige hetk. Aeg-ajalt saabub hetk, mis on õige. Siis ravib shamaan terveks haigeid…üks 15 aastane noor inimene võib mõnel hommikul ärgates äkitselt aru saada kogu maailma matemaatikast, mõista suure k Kuningneitsi KAIROS - see on õige hetk. Aeg-ajalt saabub hetk, mis on õige. Siis ravib shamaan terveks haigeid…üks 15 aastane noor inimene võib mõnel hommikul ärgates äkitselt aru saada kogu maailma matemaatikast, mõista suure kunsti saladusi…kui kätte jõuab KAIROS, siis jõuab kätte otsekui kahe maailma ristumine. (Meie n

Kuningneitsi maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 19:32:41 Kuningneitsi nais-ja meespooluse taasühinemine Robert Bly Marion Woodman Inglise keelst tõlkinud Kristiina Ehin ja Taavi Tatsi, Huma 2005, Toimetanud Ly Seppel --------------------- Seekord panen oma kommentaaridele jooned alla, et oleks lihtsam eristada. "KAIROS - see on õige hetk. Aeg-ajalt saabub hetk, mis on õige. Siis ravib shamaan terveks haigeid…üks 15 aastane noor inimene võib mõnel hommikul ärgates äkitselt aru saada kogu maailma matemaatikast, mõista suure kunsti saladusi…kui kätte jõuab KAIROS, siis jõuab kätte otsekui kahe maailma ristumine." (Meie nimetame seda kujutluste maailmaks, Avicenna väitis aga, et on veel üks maailm, mida Aristoteles ei tundnud ning kus elutsevad vaimolevused. Valgustumishetk ei tule mitte igaühele, selleks peab vaeva nägema ja olema maailmale avatud) lk.26 "Meie kotta astus naine vaimuvallast — sõnumitooja ehk ANGELOS, nagu kreeklased teda kutsusid - ,ja katkestas meie senise tegevuse…..saame aru, et me elus on toimunud oluline muutus ja….meiegi elul on kutsumus…meis võrsub uus väärikusetunne ….mõnikord varajases nooruses valgustab ka armastusetunne meie südameid. Iluhelk teise inimese laubal kutsub selle valguse esile ja taas tajume kellegi kohalolu." Lk28 "…kuigi toimus vaimne avanemine, ei leidnud see välismaailma poolt tuge. Nagu purihambad, nii tulevad ka imelised võimed inimeses esile vaid teatud ajal. Et need tagasi ei langeks, peavad perekond ja kogu kultuur olema selleks esiletulekuks valmis ja pakkuma omapoolset

Kuningneitsi

maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 19:32:41
Kuningneitsi nais-ja meespooluse taasühinemine Robert Bly Marion Woodman Inglise keelst tõlkinud Kristiina Ehin ja Taavi Tatsi, Huma 2005, Toimetanud Ly Seppel --------------------- Seekord panen oma kommentaaridele jooned alla, et oleks lihtsam eristada.

"KAIROS - see on õige hetk. Aeg-ajalt saabub hetk, mis on õige. Siis ravib shamaan terveks haigeid…üks 15 aastane noor inimene võib mõnel hommikul ärgates äkitselt aru saada kogu maailma matemaatikast, mõista suure kunsti saladusi…kui kätte jõuab KAIROS, siis jõuab kätte otsekui kahe maailma ristumine."

(Meie nimetame seda kujutluste maailmaks, Avicenna väitis aga, et on veel üks maailm, mida Aristoteles ei tundnud ning kus elutsevad vaimolevused. Valgustumishetk ei tule mitte igaühele, selleks peab vaeva nägema ja olema maailmale avatud)
lk.26
"Meie kotta astus naine vaimuvallast — sõnumitooja ehk ANGELOS, nagu kreeklased teda kutsusid - ,ja katkestas meie senise tegevuse…..saame aru, et me elus on toimunud oluline muutus ja….meiegi elul on kutsumus…meis võrsub uus väärikusetunne ….mõnikord varajases nooruses valgustab ka armastusetunne meie südameid. Iluhelk teise inimese laubal kutsub selle valguse esile ja taas tajume kellegi kohalolu."
Lk28

"…kuigi toimus vaimne avanemine, ei leidnud see välismaailma poolt tuge. Nagu purihambad, nii tulevad ka imelised võimed inimeses esile vaid teatud ajal. Et need tagasi ei langeks, peavad perekond ja kogu kultuur olema selleks esiletulekuks valmis ja pakkuma omapoolset tuge….niisiis, kui välismaailm ande avaldumisse õigesti suhtub, siis jääb sisemine avatus alles kogu eluajaks ja seda toetavad välisjõud saavad hingele omaseks. Paljude kultuuride kogemus näitab, et noore inimese vaimne avanemine saabub umbes viieteistkümne või kuueteistkümne aasta vanuselt. Mis siis sünnib, kui see juhtub? Indias igatahes teeb välismaailm sellest avanemisest välja ja vastab sellele. India külas ja linnas elav laps näeb pidevalt tänavatel aset leidvaid usulisi toiminguid. ROHKED RELIGIOOSSED PIDUSTUSED KANNAVAD EDASI USULIST ENERGIAT. Kuid meie kultuuris ei näe noor inimene tänaval ekstaatilisi tänavalaulikuid. Selle asemel püüavad tema pilku seksuaalenergiat üles kütvad plakatid…..vaimutshakra jääb välismaailma toest peaaegu täiesti ilma ning sulgub taas."
Lk.39

Õpetaja kui kujutlusvõime hävitaja (peatükk algab lk.399

"Kujutlusvõimet hävitavad õpetajad on alati olnud Ameerika riikliku haridussüsteemi lahutamatu osa "

"End mitte teadvustanud emad aga soodustavad hingetaaga tekkimist ja tähenärijalikku tarbimismaaniat."
Lk.43

"Muinasloo tegelasi võib hea tahtmise korral ka ühe inimese osadena ette kujutada ning siin tekib huvitav tähendusseos tõsiasjaga, et leidub küllalt inimesi, kes alles siis ennast tõeliselt tegusatena tunnevad, kui on maha raiunud oma kõrgesti koolitatud peakolu. Albert Schweitzer on siinkohal hea näide: ta jättis oma kontsertmeistri ameti kus seda ja teist ning kolis ära Aafrikasse, et asutada haigla kohalike inimeste ravimiseks."
Lk.49
"Meie kultuuris on tekkinud hädavajadus avarama mütoloogia ehk maailma mõistmise viisi järele, mis ei oleks nii piiritult täissöönud ja patriarhaalne"
lk.54

(Ma ütleksin ka, et feminiinne)

"Praegusel ajahetkel on meie katsed maailma mütoloogiliselt mõista suhteliselt hambutud."
Lk.56

KATABASIS — vajadus minna allapoole….sügavikku laskumine pole kerge

"Kui sa Ivani olukorras juhtumisi liiga lihtsa vastusega välja tuled, pannakse sind nahka, ja paras sulle…kuidas rääkida tõtt keeruliste asjade kohta, aga just see on maailmas ellujäämiseks hädavajalik. Võib ka nii öelda, et Baba Jagaa paneb nahka kõik need, kes ikka veel vastandavalt mõtlevad. Kui sa oled veendunud, et kommunism on kapitalismi vastand, oled surmalaps. ….kui pead naist mehe vastandiks, kugistab ta sinu alla…pikemalt mõtlemata sööb ta ära kõik must-valged inimesed, kes ei pruugi ise arugi saada, et neid parajasti nahka pannakse. Vastandavalt ja vastandite kaudu mõtlevad inimesed tulekski vist ära süüa . See on kõigile kasulik. …Poolnaljaga võiks seda küsimust laiendada ka käesoleva raamatu lugejatele: "Kas sa loed seda raamatut omal vabal tahtel või on siin kellegi käsi mängus?" Teame, et kumbki vastus pole päris õige. Kui tõde ei tundu sulle keerukas ja raskesti sõnastatav, pole sa Baba Jagaa maailmas hakkamasaamiseks veel küps ja sind ootab tühi teivas tema õue serval."
Lk71

(Esiteks, ma loen seda raamatut täiesti vabatahtlikult. Ma lausa ootasin selle raamatuga kohtumist. Mida nüüd küll arvata, kes ütleks? Ürgmees sattus mulle raamatukogus näppu ja ma leidsin selle näol ühe oma lemmikraamatu. Sain ta ka osta. Kuningneitsist teen väljakirjutusi juhuks, kui ma seda raamatut enesele muretsetud ei saa: kui on raha, pole raamatut, kui on raamat, pole raha.)
"Selge see, et oleme nii mõnigi kord Baba Jagaa roaks langenud, sest vastame tähtsatele küsimustele liiga lihtsameelselt, seda juhtub kõigiga. Teatud tüüpi inimestel, kes armastavad vastandavat mõtlemist, saab roakslangemisest harjumus, ja see on väga halb…..Kes ütles, et protsente on kokku täpselt sada? Missugused inimesed need on, kelle meelest tuleb protsente lugeda nullist sajani? Ivan vastab rõõmsameelselt ja ilma vähimagi vihanoodita hääles ning nüüd on Baba Jagaal selge, et tal on tegemist elusa inimesega. Tal on täiesti selge, et Ivan pole ei fundamentalist, ratsionalist ega täiuslikkuse tagaajaja, vaid keegi , kes mõistab universumi mitmetahulisust ja seda, kuidas KÜLLUSEST TEKIB KÜLLUST AINA JUURDE"
lk.72

"Meie planeedil ei saa millelegi lõplikku joont alla tõmmata."

Lk.73
(Sellepärast ongi enesetapjad ja hinnangute andjad need, keda Baba Jagaa aina alla kugistab st ma ka näen, kui viltu veab nende inimeste elu, kes nelja jalaga teiste tegemistesse kohtumõistjaks ronivad. Mu ärapanemisvastasuse juured peituvad just selles tõdemuses).

"Sõnaga BABA kutsutakse terves Aasias õpetajat, guru või tarka vanainimest. See on iseenesestüpriski südamlik sõna…toob meid lähedale esiemale…vene muinasjuttudes ülistatakse selle emanda elutarkust ja väärikust….tuleb nentida, et germaani mütoloogias puudub see väärikus ja mänguhimu, mida kiirgavad kali ja Baba Jagaa."
Lk.73

HIRMURÕÕM- kokku saavad mõlemad tunded ühes energiapuhangus, igal asjal on kaks otsa, musta taga on valge ja vastupidi..

"Kas mu Jumali Ema Kali on mustanahaline? Ta ilmutab end mustana sellepärast, et teda silmitsetakse eemalt; kui Kalit lähedalt tundma õppida, siis asjalood enam niiviisi ei paista. Võtkem näiteks taevas: kaugelt tundub ta meile sinine olevat, aga õhku lähemalt silmitsedes ei näe me sellel mingit värvi. Ookeanvesi näib eemalt samuti sinine, aga tarvitseb ainult vee äärde minna ja seda natuke pihku kahmata, et aru saada, kuivõrd värvitu vesi tegelikult on…"

(Sama kehtib minu, sinu , tema ja meiega: pinnapealsel vaatlusel oleme ühte värvi, ent põhjalikul vaevanägemisel selgub hoopis midagi muud)

Teise onni juurde jõudmine ehk noorema õe juurde minek (kestab 5 või 10 aastat) See õige hetk. Aeg-ajalt saabub hetk, Kuningneitsi aastane noor inimene võib mõnel
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [484]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [294]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [504]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [637]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [695]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [942]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1026]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1077]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [99] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [128] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [110] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 16. jaan. 2021., kell 13:48 - parim aeg päevast
või tee uus
[3184] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0499s