Teksti. et selle on kirja pannud Küsimused ühele tekstile ja muud alati kõike teab,inimene, kes jagab

väga kõrge enesehinnanguga inimene, kes usub, Leidsin ühe teksti. Arvan, et selle on kirja pannud keegi väga kõrge enesehinnanguga inimene, kes usub, et ta alati kõike teab,inimene, kes jagab hinnanguid vasakule ja paremale, ja kui ta koolis töötaks, paneks kin Küsimused ühele tekstile ja muud Leidsin ühe teksti. Arvan, et selle on kirja pannud keegi väga kõrge enesehinnanguga inimene, kes usub, et ta alati kõike teab,inimene, kes jagab hinnanguid vasakule ja paremale, ja kui ta koolis töötaks, paneks kinni nii mõnegi lapse arengu. Niisiis tekst (esitatud mustalt): Inimene näeb elus paljusid e

Küsimused ühele tekstile ja muud maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 21:25:54 24. aprill 2005 Leidsin ühe teksti. Arvan, et selle on kirja pannud keegi väga kõrge enesehinnanguga inimene, kes usub, et ta alati kõike teab,inimene, kes jagab hinnanguid vasakule ja paremale, ja kui ta koolis töötaks, paneks kinni nii mõnegi lapse arengu. Niisiis tekst (esitatud mustalt): Inimene näeb elus paljusid eeskujusid, ideaale, tema jaoks ülimaid inimesi. Ta hakkab selle poole püüdlema - endale aina ideaalilähedasemaid eesmärke seadma ning neid hambad ristis saavutama. Miks just hambad ristis? Vale lähenemine. Ja peale selle ma ei olegi oma päriselus kohanudki selliseid inimesi.See üldistus võib olla just takistuseks millegi parema saavutamisel. Nõrgema inimese puhul on kerge juba eos hävitada parimaidki kavatsusi. Kindlasti ta jõud kasvab seejuures, kuid siiski - kui ta pole see, kes ta tahaks olla, ei suuda ta ka sellist rolli loomulikult ja ilma liigse energiakaota täita (asi ei ole inimese võimetes, vaid justnimelt prioriteetsete asjade hingeläheduses). Energiakaod on loomulikud. Kuidas saab tunda oma võimeid, kui ei katseta? Ennegi nähtud selliseid, kes geniaalsust ära ei tunne (enamus kuulsaid kunstnikke, paljud kirjanikud pole alguses leidnud tunnustust) Nii hakkab ta energiavaru kärbuma, eesmärgid hakkavad aina rohkem püüdmatusse kaugusse libisema, kasvavad üle pea. Samas ei võta ta hoogu maha, sest see tähendaks enese realistliku pilguga ümber hindamist, see tähendaks enese väärtuse alandamist (tege

Küsimused ühele tekstile ja muud

maiken kolmapäeval, 1. juunil 2005., kell 21:25:54
24. aprill 2005

Leidsin ühe teksti. Arvan, et selle on kirja pannud keegi väga kõrge enesehinnanguga inimene, kes usub, et ta alati kõike teab,inimene, kes jagab hinnanguid vasakule ja paremale, ja kui ta koolis töötaks, paneks kinni nii mõnegi lapse arengu.
Niisiis tekst (esitatud mustalt):


Inimene näeb elus paljusid eeskujusid, ideaale, tema jaoks ülimaid inimesi. Ta hakkab selle poole püüdlema - endale aina ideaalilähedasemaid eesmärke seadma ning neid hambad ristis saavutama.


Miks just hambad ristis? Vale lähenemine.
Ja peale selle ma ei olegi oma päriselus kohanudki selliseid inimesi.See üldistus võib olla just takistuseks millegi parema saavutamisel. Nõrgema inimese puhul on kerge juba eos hävitada parimaidki kavatsusi.

Kindlasti ta jõud kasvab seejuures, kuid siiski - kui ta pole see, kes ta tahaks olla, ei suuda ta ka sellist rolli loomulikult ja ilma liigse energiakaota täita (asi ei ole inimese võimetes, vaid justnimelt prioriteetsete asjade hingeläheduses).


Energiakaod on loomulikud. Kuidas saab tunda oma võimeid, kui ei katseta? Ennegi nähtud selliseid, kes geniaalsust ära ei tunne (enamus kuulsaid kunstnikke, paljud kirjanikud pole alguses leidnud tunnustust)

Nii hakkab ta energiavaru kärbuma, eesmärgid hakkavad aina rohkem püüdmatusse kaugusse libisema, kasvavad üle pea. Samas ei võta ta hoogu maha, sest see tähendaks enese realistliku pilguga ümber hindamist, see tähendaks enese väärtuse alandamist (tegelikult küll tegelikkusele lähemale viimist). Ta rababki neid ootusi täites, kuni ta energiatult maha langeb.

Pigem saab loobumist usu puudumiseks nimetada. Isegi kui võimed ei küüni ideaali saavutamiseni, on arukas inimene ikkagi õnnelik, et ta vähemalt püüdis. Ebaõnn ei tohiks spordis ega muudel aladel olla takistuseks oma koha leidmisele elus. Hirmus kaotuse ees jääks toimumata -taolise filosoofia puhul - enamus häid ettevõtmisi.

Nüüd on kaks võimalust: kas astuda üle katuseserva sügavikku või üle oma egoserva madalikku. Kuna inimene ei taha teadlikult "harju keskmine" olla, astub ta üle katuseserva.

Jah, niigi on olnud, ka sõna otseses mõttes on esimesed lennuaparaadi katsetajad katuselt end surnuks hüpanud. Kes oleks suutnud neid takistada? Ja hea, et ei takistatud.

----------------------
Stephen R. Covey raamatus "Väga efektiivse inimese 7 harjumust" om selline lause:

"See, mis meid haavab, pole mitte see, mida teised meile teevad, vaid meie reageering sellele."Just! Olen märganud, et inimesed jagunevad kaheks:

1.Need, kes solvuvad ja jäävad arvamuse orjadeks, lastes end solvata.....tavaliselt tabab kergematel juhtudel inimest äge nohu; halvim variant on kättemaks või pikk viha, mis võib lõppeda vähi, stressi või muu haigusega.

2. Need, kes solvangut märkavad, aga ei lase ennnast häirida, sest väärikus on seesmine kaitsemehhanism, kes teab, mis on mis ja kes on kes. Väärikas inimene ei solvu.Ta küll võib vastata, ent samas ei lasku solvajaga ühele tasemele - lihtsalt paneb rahulikult vastase paika.Ja tegutseb omasoodu edasi.... Teksti. et selle on kirja pannud Küsimused ühele tekstile ja muud alati kõike teab,inimene, kes jagab
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [384] Sisupuu sitemap
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [470]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [554]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [583]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1050]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1195]
veebel: Robottolmuimeja - mida selle valimisel silmas pidada?, Alustan kohe sellest, et robottolmuimeja.. [1259]
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [1289]
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [1629]
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [1353]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [384] Hea kodulehe valmistamine
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [470] Korraliku kodulehe tegemine
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [554] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 12. august 2020., kell 22:02 - parim aeg päevast
või tee uus
[2578] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.034s