Live 8 kontserdite tähelepanuspinn

Live 8 kontserdite tähelepanuspinn

Live 8 kontserdite tähelepanuspinn Edmund pühapäeval, 3. juulil 2005., kell 15:27:07 Maailma majanduse seisukohast olulisemates riikides toimunud 10 kontserti juhtisid tähelepanu mustal mandril elavate inimeste kannatustele. Bob Geldofi poolt algatatud kontsertüritus toimub mõned päevad enne G8 riikide tippkohtumist ja nõuab maailma vägevaimatelt riigipeadelt $25 miljardi jagu Aafrika riikide välisvõla kustutamist, antava abi kahekordistamist ja ausamaid väliskaubandusreegleid. Kümnel kontserdil esinesid tasuta enam kui 170 tuntud popartisti ja neid kuulasid otse kontserdipaikades umbes paar miljonit vaatajat. Kui varasematel sarnastel Aafrika toetuseks korraldatud kontserditel koguti.. Loe lähemalt pühap., 3. juulil 05., kell 15:52 Maar Ma ei tea küll väga täpselt muusikute palava Aafrika-armastuse kohta, kuid seda küll, et lõviosa muusikute tuludest tuleb plaatide müügist. Viimane edeneb aga hästi siis, kui meedia muusikutest lakkamatult uudisklippe käiab. Ma arvan, et iga viimane kui muusik on valmis enda kontserditasu paarikümne sekundilise uudistekanalites poosetamise võimaluse vastu vahetama. Loogiline ka, sest rohkem avalikkuse tähelepanu kergitab plaadimüügi käivet ja toob neile mitu korda rohkem sisse. Ehtne sotsiaalturunduse õpikunäide. esmasp., 4. juulil 05., kell 00:24 Edmund Bob Geldof deklareeris Live 8 kontserdite ideed algatades selgelt, et muusika ei ole nende puhul kõige tähtsam - esikohale asetatakse selge sõnum tänasest trööstitust olukorrast mustal mandril. Vaesus, nälg ja epideemiad on paljude Aafrika riikide tän

Live 8 kontserdite tähelepanuspinn

Edmund pühapäeval, 3. juulil 2005., kell 15:27:07
Maailma majanduse seisukohast olulisemates riikides toimunud 10 kontserti juhtisid tähelepanu mustal mandril elavate inimeste kannatustele. Bob Geldofi poolt algatatud kontsertüritus toimub mõned päevad enne G8 riikide tippkohtumist ja nõuab maailma vägevaimatelt riigipeadelt $25 miljardi jagu Aafrika riikide välisvõla kustutamist, antava abi kahekordistamist ja ausamaid väliskaubandusreegleid.

Kümnel kontserdil esinesid tasuta enam kui 170 tuntud popartisti ja neid kuulasid otse kontserdipaikades umbes paar miljonit vaatajat. Kui varasematel sarnastel Aafrika toetuseks korraldatud kontserditel koguti.. Loe lähemalt


pühap., 3. juulil 05., kell 15:52
Ma ei tea küll väga täpselt muusikute palava Aafrika-armastuse kohta, kuid seda küll, et lõviosa muusikute tuludest tuleb plaatide müügist. Viimane edeneb aga hästi siis, kui meedia muusikutest lakkamatult uudisklippe käiab.

Ma arvan, et iga viimane kui muusik on valmis enda kontserditasu paarikümne sekundilise uudistekanalites poosetamise võimaluse vastu vahetama. Loogiline ka, sest rohkem avalikkuse tähelepanu kergitab plaadimüügi käivet ja toob neile mitu korda rohkem sisse. Ehtne sotsiaalturunduse õpikunäide.
esmasp., 4. juulil 05., kell 00:24
Bob Geldof deklareeris Live 8 kontserdite ideed algatades selgelt, et muusika ei ole nende puhul kõige tähtsam - esikohale asetatakse selge sõnum tänasest trööstitust olukorrast mustal mandril. Vaesus, nälg ja epideemiad on paljude Aafrika riikide tänane tegelikkus, mida on võimalik mitmesuguste meetmetega reaalselt leevendada.

See on karjuvalt ebaõiglane, et niigi vaeste riikide käest nõutakse sisse suuri välisvõlgu, neile ei osutata piisavalt humanitaarabi ja Aafrika põllumajandust kägistatakse subsiidiumidega kunstlikult madalale pumbatud dumpinghindadega. Live 8 korraldajate eesmärgiks oli eelkõike kõigile neile ebakõladele tähelepanu juhtida. Nüüd on pall poliitikute mängupoolel ja võime põnevusega jälgida mida maailma vägevaimad võimurid kontserdisarja abil üles köetud globaalse publiku valvsa pilgu all ette võtavad.
esmasp., 4. juulil 05., kell 12:23
Läänemaailmas vohava süümoraali küüsis sipeldes võtame ehk liiga varmalt vastutust musta mandri ebakõlade eest, mis on tekkinud sealsete elanike eneste lühinägelike ja ebaintelligentsete tegude tagajärjel.

Keegi pole sundinud Aafrika riike üle jõu käivaid välislaene võtma - kui majandus ikka ei kanna, ei ole mõtet üle jõu elada. Suurte rahade liikumine Aafrikas, olgu need riigieelarved, laenu- või abirahad, assotsieerub minu jaoks alati üdini korrumpeerunud võimuritega, kes ei pea suurtest näljahädadest ja epideemiatest hoolimata paljuks raha luksuslimusiinidele või kiirkaatritele kulutada.

Mis puudutab põllumajanduse hävingut mujalt dumpinghindadega sisse voolavate odavate toiduainete tõttu, siis ega keegi keela neil ju endi majandust tollidega kaitsmast. Paraku on korrumpeerunud riigiametnikud valmis suurkorporatsioonide heaks tühise nutsu eest mistahes "soodsaid" otsuseid tegema - võimukaugemaile aafriklastele toovad sellised otsuste langetamise kriteeriumid aga vääramatult töötust, nälga ja kannatusi.
kolmap., 6. juulil 05., kell 11:45
Edmund
Kuule Maar, kõikidest võimalikest ohtudest oli kontserdite toimumise aegu juttu. Eriti rõhutati seda, et abi tuleb viia otse abivajajateni. Nii ei ole meil vaja korruptsiooni või abistamise käigus tekkivat uut ebaõiglust karta - kõik raha, toit ja meditsiiniabi jõuab kannatavate ja nälgivate aafriklasteni.
kolmap., 6. juulil 05., kell 13:59
Kui nälgivaid lapsi ise lusikaga toitmas käia, siis võib tõesti kindel olla, et toiduabi satub õigesse kohta. Selline kannatuste leevendamine ei ole aga jätkusuutlik. Majanduse püsimiseks peab ikkagi kohapeal looma mingisuguse struktuuri, mis organiseerib tööd ja ühiseid sotsiaalseid tegemisi.

Paraku toovad Euroopaliku mõtteviisi külvavad missiooni ja abiorganisatsioonid Aafriklastele pikemas perspektiivis pigem kahju kui kasu. Seda just traditsiooniliste majandusstruktuuride, kultuuri või kasvõi rahvameditsiini hävitamise läbi. Aafriklaste "õigesti elama" õpetamine tekitab senisest veel suuremat sõltuvust. Harmoonilise looduslähedase eluviisi minetamise tagajärgedeks on nälg, epideemiad, looduskeskkonna hävinemine ja suurkatastroofid.

Euroopas reguleerus rahvaarv enne tööstusrevolutsiooni algust ka sõltuvalt ikaldustest ja katkuepideemiatest. Kui kohalik majandus ei kanna on lisaressursside juurdepumpamine pigem kahjuks kui kasuks. Näiteks kui nälgivatel lastel pole süüa, siis surevad nad lihtslat nälga. Nälgivate laste toitmine võib esmapilgul näida äärmiselt humaanse ja õilsa tegevusena - täpselt sellisena kuidas muusikud abistamist meile kirjeldavad. Just sellesama lisatoidu najal sünnib kümnekonna aasta pärast aga uus põlvkond näljaseid lapsi.

Näljahädalisi on siis tunduvalt rohkem, aga kohalik põllumajandus annab ikka samapalju või isegi vähem saaki. Sellise "humaanse" abistamise ebasoovitavateks tagajärgedeks on, et: a) me peame neile saatma üha rohkem toitu ja iga järgmise põlvkonnaga sünnib näljaseid lapsi pidevalt juurde, kes on meist veelgi suuremas sõltuvuses või b) olulisel määral suurem hulk inimesi kannatavad vaesuse, nälja, epideemiate ja abituse käes, sest traditsioonilised viisid endale elatist hankida on hetkehuvidest ajendatud "humanse abistamise" käigus hävinenud.

Ma arvan, et pikas perspektiivis oleks Aafrikas vähem kannatusi, haigusi ja nälga kui me loobuksime enda imperialistlikest anastusplaanidest, ehitaksime sellele mandrile kõrge aia ümber ja ei topiks enda nina loodusega seni veel suhtelises kooskõlas elavate inimeste asjadesse.


Muusikaelamus
Freddie Mercury: "John & Elvis Are Dead", Close friend of mine as a child fell into a slumberNo sign of.. [3339] Sisupuu sitemap
Freddie Mercury: "N.M.K.Ü.", "N.M.K.Ü." (orig. Village People Y.M.C.A) Noorte Meeste Kristlik.. [3452]
Freddie Mercury: "Valvejoodik", Valvejoodik"(or ig. J.Steinfeldt Tiigrikutsu) Mul juba sünnist saat.. [3105]
Säde: Tänan Sind Marek Sadam!!,  Minu kodukülas esine s Marek Sadam ja Toomas Laur. Mul oli ko.. [4805]
bangeman: Homme Plink Plonk, Homme siis üle kahe aasta jälle plaanis Plink Plonkile minna. Selle aasta e.. [5298]
Moonily: Vesiroosivisioon Raplas!, 27. veebruaril asub Raplas noorte ansamblite konkursil Vesiroosivisi.. [5084]
Katrin: Urban Symphony läheb võitma, 2009 Eesti esindajad Eurovisioonil - Urban Symphony on välja lasknu.. [5500]
Mooni: VESIROOSIVISIOOON, 28.veebruaril toimub 13 aastat järjest suurepärane muusikasündmus: Vesiroosivi.. (2) [27220]
musika: Ma kuulan, Kuulan muusikat mis on võimeline mind kuulama panema ,,Hiljuti kuulasin Kellegipool.. [5261]
Kokk: Äike Päike - NIKI (MCO REMIX), ... Äike päike suvi ja kaunid ilmad.... äike päike sügis ja talvekü.. (1) [296202]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [7] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [104] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [133] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 18. jaan. 2021., kell 00:55 - parim aeg päevast
või tee uus
(5) [72471] Muusikaelamus
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0349s