on ihatud kõikide poolt, saavutavad Looming ületähtsustatud koormat, mida seljas kanname.

vähesed. Vabadus annab kerguse ja vähendab Vabadus on ihatud kõikide poolt, saavutavad selle vähesed. Vabadus annab kerguse ja vähendab mõttetut ja ületähtsustatud koormat, mida seljas kanname. Olla vaba tähendab olla ilma eelarvamusteta ning omada võimet Looming Vabadus on ihatud kõikide poolt, saavutavad selle vähesed. Vabadus annab kerguse ja vähendab mõttetut ja ületähtsustatud koormat, mida seljas kanname. Olla vaba tähendab olla ilma eelarvamusteta ning omada võimet nautida. Nautida ka siis kui tavaline ja igapäevane elu ei ole enam ammugi mitte mõnus. Enda käsk

Looming Karl Kaukes reedel, 1. okt. 2010., kell 10:05:17 Vabadus on ihatud kõikide poolt, saavutavad selle vähesed. Vabadus annab kerguse ja vähendab mõttetut ja ületähtsustatud koormat, mida seljas kanname. Olla vaba tähendab olla ilma eelarvamusteta ning omada võimet nautida. Nautida ka siis kui tavaline ja igapäevane elu ei ole enam ammugi mitte mõnus. Enda käskimine ja keelamine, endale piiride seadmine vähendab inimkonna, kuid ennekõike inimese arenemist. Kui seada endale piirid, kas või kõige tühisemad, siis keelame me nende piiride kaudu endale asju, olukordi, mis meid rikastaks, õpetaks, kasvataks ning arendaks. Iga piir, eriti piir, mis on seatud inimese poolt endale pärsib õnne ning rikastab õnnetust ja ängi, mis kuuluvad inimese juurde. Piirates end, piirame selle läbi teisi, kaotame osa endast, sest isegi õhkõrn piir võtab teatava ruumi enda alla, ruumi, mis on osa inimesest ja lämmatab ning halvab selle. Kas on olemas õige ja vale? Kõik on relatiivne ja üheselt lõppev. On võimatu, et keegi lõpetab teistest erinevalt, kuna lõpus on ju surm. Mis tähtsust mängib siis õige ja vale? Igasugune eetika? Eetilisus? Minaism on enda ümber paksude tellisseinte ehitamine, kusjuures seinu vooderdavad titaaniumplaadid. See on vast kinniseim mõttemaailm, mis samas on nii ahvatlev kuna annab ühe vabaduse – vabaduse valitseda. Muu on kõik piiriga hävitatud ja ligipääsmatu. Õige ja vale on emotsioon, tunne nagu valu või orgasm. Miks on orgasm parem kui valu, kuigi valu õpetab meid rohkem ja kestab kauem. Ta silitab meid

Looming

Karl Kaukes reedel, 1. okt. 2010., kell 10:05:17


Vabadus on ihatud kõikide poolt, saavutavad selle vähesed. Vabadus annab kerguse ja vähendab mõttetut ja ületähtsustatud koormat, mida seljas kanname. Olla vaba tähendab olla ilma eelarvamusteta ning omada võimet nautida. Nautida ka siis kui tavaline ja igapäevane elu ei ole enam ammugi mitte mõnus.


Enda käskimine ja keelamine, endale piiride seadmine vähendab inimkonna, kuid ennekõike inimese arenemist. Kui seada endale piirid, kas või kõige tühisemad, siis keelame me nende piiride kaudu endale asju, olukordi, mis meid rikastaks, õpetaks, kasvataks ning arendaks. Iga piir, eriti piir, mis on seatud inimese poolt endale pärsib õnne ning rikastab õnnetust ja ängi, mis kuuluvad inimese juurde.


Piirates end, piirame selle läbi teisi, kaotame osa endast, sest isegi õhkõrn piir võtab teatava ruumi enda alla, ruumi, mis on osa inimesest ja lämmatab ning halvab selle.


Kas on olemas õige ja vale? Kõik on relatiivne ja üheselt lõppev. On võimatu, et keegi lõpetab teistest erinevalt, kuna lõpus on ju surm. Mis tähtsust mängib siis õige ja vale? Igasugune eetika? Eetilisus? Minaism on enda ümber paksude tellisseinte ehitamine, kusjuures seinu vooderdavad titaaniumplaadid. See on vast kinniseim mõttemaailm, mis samas on nii ahvatlev kuna annab ühe vabaduse – vabaduse valitseda. Muu on kõik piiriga hävitatud ja ligipääsmatu. Õige ja vale on emotsioon, tunne nagu valu või orgasm. Miks on orgasm parem kui valu, kuigi valu õpetab meid rohkem ja kestab kauem. Ta silitab meid tihedamalt ning seda tunnet pole vaja pikalt nautida. Orgasm seevastu on harvem, haruldasem ja tekitab küllastamatuse – sõltuvuse nagu mõni droog, kuni hakkab valus. Läbi valu me oskame oma võimeid hinnata ja omale eesmärke seada.


Need, kes meile haiget teevad – valu tekitavad – on elu kui terviku mõttes äärmiselt kasulikud olendid. Nii füüsiline kui ka vaimne valu viivad millenigi, mis on kõrgem kõigest. Hingeline valu viib kibestumise, alkoholi ja droogide juurde – ängi toitjate juurde. Äng tekitab kurbust ja paneb meid mõtlema. Palju mõtlema. Mõttest sünnib kunst, kunstist looming ja täius, mida ei hinnata, kuna orgasmiiha on endiselt lakkamatu ja pidev, kuid – jällegi – seni kuni tuleb valu ja ring hakkab otsast peale.

 

Seda kirjutist mõistaks või hindaks parimal juhul käputäis inimesi. Kuid see on looming, mis on tulnud kirjeldatud viisidel: orgasm, valu, alkohol, äng, kurbus – looming. Valu on parim, mis saab olla, kuna õnnelik ja valutu inimene ei loo. Mõtlevad need, kel puudub vaimselt mõni jäse, kui on olemas haav ning veidi veel veritsevad armid, mis on halvasti kinni õmmeldud.


Orgasm on vajalik, et ta viiks inimese valuni, kui seda ei juhtu ei tule loomingut ja ei tule tundmist ja väärtustamist. 


Kõik loojad on vabamõtlejad. Neid kutsutakse idiootlikult avangardistideks. See termin on nii levinud ja nii vale. Avangardism täna muutub ajalooliselt tavaliseks – enesestmõistetavaks. Nii mõnitati Galileid, Harvey Milk’i, Wilde’i… Mõnitajad ise ei loo kunagi, v.a juhul kui mõnitus toimub läbi loomingu ning täiuseni formuleeritud lausete teel. Mõnitajate eesmärk on loodut hävitada, kuid kui mõnitus on hästi formuleeritud ja tekitab valu algse loojas, sütitab see uue loomingu. Seetõttu on konstruktiivne kriitika üks suur väärtus. Põhjuseta kriitika, kriitika, mis on rumal ja adumatu on jälk ja selle viljelejad kuuluvad putspeade koolkonda.


Ilma vaba mõtlemiseta ei ole areng võimalik. See, mis oli eile avangardism on täna tavalisus. Poleks nn avangardismi, poleks inimest. Kõik oleksid ilma vaba mõtlemiseta üksteist maha nottinud, põletanud ja hävitanud. Suurim areng on maailmal veel ees. Meid on alati pidurdanud see, et me ei tunne tulevikku ära, kuigi see on meie ümber vabamõtlejate näol, Levika „joodikute” näol, Valli baari „mahakantute” näol. Mittelooja ei lähe nendesse kohtadesse, ta kritiseerib neid, kes sinna lähevad. Miks? Ta kardab arengust maha jääda, manduda, muutuda fekaaliks, haisvaks, vanaks ja väärtusetuks. Looja ei sure iial, see, kuidas ta lõpetab ei ole tähtis. Tähtis on loodu; ka siis kui keegi loomingut ei näe, ei adu, ei mõista, peab seda saastaks, mis tuleks jõkke uhtuda; jääb loodu alles ja seob maailma. Looming on pika köie sõlm ning kõik köie – õnneks veel tihedad sõlmed – on vabamõtlejad, valutajad.

***


Ma suudan liigutada vaid oma pikki klaverimängija sõrmi. Mu sõrmed on kuivad, parema käe fuck-sõrm ja nimetissõrm on suitsetamisest kollakad, juukselakist kõvad. Ma ei mängi klaverit, sest mul pole seda ja ma joon liiga palju. Jooks ma vähem ja suudaks oma sõrmi rohkem kontrollida, siis oleksin ma pianist. Loojate austaja. Fänn. Ma pole pianist. Ma kirjutan kui ma olen niivõrd kõvasti nõrgestatud, et mu kepjad jalad ei taha kanda ja võivad krampides vaevlema hakata; kui mu süda ei tuksle piisavalt rütmikalt, kui mu suus on lugematute sigarettide ja mitmete alkohoolsete märjukeste eilne maitse. Ja üle-eilne maitse, eelmise nädala maitset ma enam suus ei tunne, see on konituha ning – antud juhul –  tulekustuti pulbri maitse varjus. Trükkida on sellises olukorras palju lihtsam. Klahvid on lähemal ning ma saan trükitut parandada ja täiustada.


Äkki on äng, valu ja kurbus hoopis rõõm, kuna sunnivad meid arendavatesse vestlustesse vabamõtlejatega (muidugi kui selline inimene on olemas), panevad meid jooma, orgasme kogema ja siis looma. Protsess on raske, tulemus on lõppkokkuvõttes hea. Ja kui ta on ka halb ning seda kritiseerib parem looja, siis sünnitas „halb” looming uue ja parema.


Revestav tundetus valdab mu põlvi. Ma peaksin sülearvutit liigutama ja end kohendama, kuid see on liialt raske tegevus. Loojatel ei ole kunagi 100%-list korda, kuna nad ei jaksa tegeleda enda ümbruse kohendamisega. Ja miks peaks jaksama?


Miks läheb inimene õnnelikkusest, heast ja toredast paigast edasi alati sinna, kus on halb. Me teeme endale ise liiga, selleks, et lubada endale hedonismi näol aeg-ajalt lunastust (mida üleüldine maailm peab patustamiseks). Hedonism on vastunäidustatud ja tekitab allergilist reaktsiooni. Seda oleks ma kirjutanud kuu aega tagasi, päev tagasi. Ei, eile ma poleks seda kirjutanud, kuid üle-eile küll. Hedonism viib alati valuni. Kas füüsilise või vaimse valuni ning me juba teame, mis valust sünnib. Ma vajan teed. Rohelist.

 

on ihatud kõikide poolt, saavutavad Looming ületähtsustatud koormat, mida seljas kanname.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [14] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [115]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [533]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [313]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [510]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [661]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [658]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [705]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [949]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1029]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [14] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [115] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [147] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 19. jaan. 2021., kell 17:56 - parim aeg päevast
või tee uus
[3230] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0428s