Maal on avarust ja mulda Maale elama teisipäeval, 1. aprillil 2014., kell 09:55:16 Kas oled kunagi mõelnud, et linnaelust on villand ning võiks maale elama kolida? Tõenäoliselt pole sa ainuke, kellel kevade hõng ja esimeste lindude laul toob meeltesügavusest esile iidsed maamõtted. Kindlasti tead, et maal on palju tühjalt seisvaid talusid, mis ootavad uusi elanikke. Tublisid Eesti inimesi, kellele meeldib ise remontida, haamrit, kellut ja värvipintslit keerutada ning enda kätega midagi silmnähtavat luua. Uus projekt nimega "Maale elama" tutvustab maale elama minemisest unistajatele reaalseid võimalusi. Peale põllusiilude, vanade talude ja metsatukkade on maal olemas ka koolid, lasteaiad ja noortekeskused. Projekti põhiideeks on tutvustada sotsiaalset poolt, julgustada läbi eeskujude ja pakkuda sisseelamiseks tuge. Mess toimub 26. aprillil Tartus, Turu tn. 8 spordihoones . Vaata lähemalt videosid, messi kava ning kiika müügilolevate talude pilte lehel www.maale-elama...e Ära mõtle pikalt, sest maal elamisel on palju häid külgi: Palju värskem õhk Rohkem ruumi Rahulikud inimesed Võimalus ise toitu kasvatada Lapsed kasvavad tervemateks ja tugevamateks Maal saad palju asju ise otsustada Rohkem kätega tööd tehes oled õnnelikum Vaata veebilehte www.maale-elama.ee/ mõtle millises kandis elada tahaksid ja vea ennast messile! Et on palju tühjalt seisvaid talusid, Maal on avarust ja mulda ise remontida, haamrit, kellut ja Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt Samast žanrist Tall Ships R
Maal on avarust ja mulda
Maale elama teisipäeval, 1. aprillil 2014., kell 09:55:16
Kas oled kunagi mõelnud, et linnaelust on villand ning võiks maale elama kolida? Tõenäoliselt pole sa ainuke, kellel kevade hõng ja esimeste lindude laul toob meeltesügavusest esile iidsed maamõtted.
Kindlasti tead, et maal on palju tühjalt seisvaid talusid, mis ootavad uusi elanikke. Tublisid Eesti inimesi, kellele meeldib ise remontida, haamrit, kellut ja värvipintslit keerutada ning enda kätega midagi silmnähtavat luua. Uus projekt nimega "Maale elama" tutvustab maale elama minemisest unistajatele reaalseid võimalusi.
Peale põllusiilude, vanade talude ja metsatukkade on maal olemas ka koolid, lasteaiad ja noortekeskused. Projekti põhiideeks on tutvustada sotsiaalset poolt, julgustada läbi eeskujude ja pakkuda sisseelamiseks tuge.
Mess toimub 26. aprillil Tartus, Turu tn. 8 spordihoones. Vaata lähemalt videosid, messi kava ning kiika müügilolevate talude pilte lehel
www.maale-elama...eÄra mõtle pikalt, sest maal elamisel on palju häid külgi:
- Palju värskem õhk
- Rohkem ruumi
- Rahulikud inimesed
- Võimalus ise toitu kasvatada
- Lapsed kasvavad tervemateks ja tugevamateks
- Maal saad palju asju ise otsustada
- Rohkem kätega tööd tehes oled õnnelikum
Vaata veebilehte
www.maale-elama.ee/ mõtle millises kandis elada tahaksid ja vea ennast messile!
Et on palju tühjalt seisvaid talusid, Maal on avarust ja mulda ise remontida, haamrit, kellut ja Kirjatükki on kommenteeritud
(2) korda —
loe lähemalt Samast žanrist
Samalt autorilt
Reede, 20. aprill 2018., kell 04:05 - parim aeg päevast