Majanduskasv ei kesta lõpmatuseni

Majanduskasv ei kesta lõpmatuseni

Majanduskasv ei kesta lõpmatuseni Vello Kasemets neljapäeval, 22. aprillil 2004., kell 17:45:12 Ohjeldamatu tarbimine, loodusressursside raiskamine ja keskkonna saastamine viib vältimatute tagasilöökideni. Tegemist on ühelt poolt terava, teisalt avaliku teadvuse eest pooleldi varjatud teemaga. Tarbimissimulaakrumis siplevatest lugejatest ja suurtöösturitest reklaamiandjatest sõltuvad väljaanded ei saa loomulikult.. Loe lähemalt neljap., 22. aprillil 04., kell 19:53 Kevin Häh, selle graafiku järgi saabub tööstustoodangu langus alles kahekümne viie aasta pärast. Kas selle pärast tasub siis nii varakult üleüldse muret tunda? Minul isiklikult on palju tähtsamaid muresid, mis mõjutavad mu tänast ja homset heaolu. 2030. aastaks olen juba üle kuuekümne, mis mul sellest ökokatastroofist siis ikka nii väga on. neljap., 22. aprillil 04., kell 20:10 Edmund To Kevin: oled tüüpiline lühinägelik väikekodanlane, kelle tõttu me nii kaugele olemegi jõudnud. Mida aeg edasi, seda kallimaks looduskeskkonna puhastamine ja majanduse ümberpööramine läheb. Minu teada on olemas arvutused ka alternatiivstsenaariumite jaoks, mis on tunduvalt leebemad. Need lähevad käiku muidugi siis kui piisavalt varakult loodusvarade tarbimist ja saastamist piirata. Siiski ripub tarbimise ja looduse reostamise vähendamine ikka kõige rohkem inimeste mõtteviisist. Kui selliseid Kevini suguseid palju on, siis tõesti midagi ei muutu. Kihutame ilma kulmugi kergitamata otse ökokatastroofi. teisip., 27. aprillil 04., kell 19:37 Kats Eks ole. Igaüks meist saab oma pa

Majanduskasv ei kesta lõpmatuseni

Vello Kasemets neljapäeval, 22. aprillil 2004., kell 17:45:12
Ohjeldamatu tarbimine, loodusressursside raiskamine ja keskkonna saastamine viib vältimatute tagasilöökideni.

Tegemist on ühelt poolt terava, teisalt avaliku teadvuse eest pooleldi varjatud teemaga. Tarbimissimulaakrumis siplevatest lugejatest ja suurtöösturitest reklaamiandjatest sõltuvad väljaanded ei saa loomulikult.. Loe lähemalt


neljap., 22. aprillil 04., kell 19:53
Kevin
Häh, selle graafiku järgi saabub tööstustoodangu langus alles kahekümne viie aasta pärast. Kas selle pärast tasub siis nii varakult üleüldse muret tunda?

Minul isiklikult on palju tähtsamaid muresid, mis mõjutavad mu tänast ja homset heaolu. 2030. aastaks olen juba üle kuuekümne, mis mul sellest ökokatastroofist siis ikka nii väga on.
neljap., 22. aprillil 04., kell 20:10
To Kevin: oled tüüpiline lühinägelik väikekodanlane, kelle tõttu me nii kaugele olemegi jõudnud. Mida aeg edasi, seda kallimaks looduskeskkonna puhastamine ja majanduse ümberpööramine läheb.

Minu teada on olemas arvutused ka alternatiivstsenaariumite jaoks, mis on tunduvalt leebemad. Need lähevad käiku muidugi siis kui piisavalt varakult loodusvarade tarbimist ja saastamist piirata.

Siiski ripub tarbimise ja looduse reostamise vähendamine ikka kõige rohkem inimeste mõtteviisist. Kui selliseid Kevini suguseid palju on, siis tõesti midagi ei muutu. Kihutame ilma kulmugi kergitamata otse ökokatastroofi.
teisip., 27. aprillil 04., kell 19:37
Kats
Eks ole. Igaüks meist saab oma panuse anda liht vähem tarbides. Lihtsalt ei osta neid Nestle'i krõpse, kus mingi plastmassist põder peibutuseks sees, eks! Tarbijate endi hoiakud ja suhtumine on oluline. Lisaks veel üks pisipisike asi, mida saaks ära teha. Ma ei tea, kes need inimesed on, kes prügi maha viskavad?!

Ilusat kevadet, olgem mõistlikud. Tarbigem vähem:)
laup., 22. mail 04., kell 02:59
Tsitaat netist, Kats
Ja nõnda kaotab demokraatia ühe oma kõige olulisema trumbi. Aastal 1993 kutsus president Clintoni nõunik Anthony Lake oma kõnes John Hopkinsi ülikoolis üles laiendama demokraatia määratlusbaasi ja vermis termini "turudemokraatia", milles rõhk oli selgelt sõnal "turg", demokraatial aga põhiliselt instrumentaalne roll turumajanduse kindlustajana (jutt käis eelkõige Ida-Euroopast). Ja sellest põhimõttest on ka kinni peetud: kui turumajandus toimib, siis pole demokraatlike institutsioonide eest enam mõtet hoolitseda, aga kodanikuühiskonna muid osi, näiteks vaba kodanikualgatust ning kolmandat sektorit tuleb üldse üritada ohjes hoida, sest need on tülikad ja võivad keskkonnakaitselistel ja muudel segastel sihtidel turumajanduse kohalikku toimimist koguni pärssima hakata, nagu näiteks praegune liikumine Obinitsa kääbaste kaitseks (www.metsas.ee/obinitsa) õnneks ka teha üritab.
pühap., 27. veebr. 05., kell 21:30
Allan
Asi on tunduvalt tõsisem kui Rooma Klubi vana graafik näitab:

Kuidas on seis fossiilkütustega kirjeldab põhjalikult ASPO asponews.org: www.asponews.org

Teiste energiaallikate potensiaalset asendamisvõimet globalpublicmedia.com: www.globalpubli...a.com

Eesti keeles on mõned artiklid ja tõlked ergo.ee: www.ergo.ee


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [112] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [15560]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3642]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5712]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4380]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3632]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4109]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [20545]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5462]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [24496]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [112] Hea kodulehe valmistamine
Jan12: 1, .. [174] Korraliku kodulehe tegemine
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Algirdas: .. [189] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 1. dets. 2020., kell 10:10 - parim aeg päevast
või tee uus
(5) [21121] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0374s