Lahe, läbi songermaa linna sõitma, et Mata eksami päev peale, nii et kõik poed

südamikke osta. Eile jäi kahjuks kojutulek Hommik oli lahe, pidin läbi songermaa linna sõitma, et pliiatsile südamikke osta. Eile jäi kahjuks kojutulek veidi hilja peale, nii et kõik poed olid juba kinni. Siis rallisin läbi porohunnikute koju tagasi. Ja hakk Mata eksami päev Hommik oli lahe, pidin läbi songermaa linna sõitma, et pliiatsile südamikke osta. Eile jäi kahjuks kojutulek veidi hilja peale, nii et kõik poed olid juba kinni. Siis rallisin läbi porohunnikute koju tagasi. Ja hakkasin muusikat kuulama. Varsti avastasin, et olin juba koolis. Mul oli aplju kola kaasas, igasugu e

Mata eksami päev Helianthus laupäeval, 21. mail 2005., kell 21:12:15 Täna oli mata eksam Hommik oli lahe, pidin läbi songermaa linna sõitma, et pliiatsile südamikke osta. Eile jäi kahjuks kojutulek veidi hilja peale, nii et kõik poed olid juba kinni. Siis rallisin läbi porohunnikute koju tagasi. Ja hakkasin muusikat kuulama. Varsti avastasin, et olin juba koolis. Mul oli aplju kola kaasas, igasugu erinevaid harilikke ja pastakaid ja joonlaudu ja kustukaid. Ja siis hakkas eksam. Esimene osa oli suht igav, aga mulle see ei meeldinud, mul ei tulnud esimene 5 punkti ülesanne kohe välja ka, ajasin lihtsustamise asemel selle hoopis keerulisemaks algul. Kuid siis tegin vahepeal teisi ja lõpuks tuli see ka välja. Aga ega seal esimeses osas mingit lahedat ülesannet polnudki, võib-olla viimane, aga selle lahendusidee oli juba nii leierdatud, et mingit vaimustust ei tekkinud. Ja siis tuli vaheaeg, sai õues käia ja muljeid vahetada. Imelik, aga kõik rääkisid, et eksam oli raske olnud. Ja tuligi II osa. Seal oli esimene ülesanne päris lahe, kui arvestada seda, et vähemalt sel aastal pole ma midagi sarnast lahendanud vist. Kohe ei tulnudki normaalset vastust, ümberringjoone võrrandi otsimisel oli midagi vahepeal valesti läinud. Teine ül. oli ka naljakas. Oli vaja lihtsustada funktsiooni y=ln(1/x). NO kohe ei tulnudki mõtet, sest see on ju isegi lihtne. Leidsin siis sellest tuletise ka ära, tuli isegi mingit veidi keerulsemat valemit kasutada, mdia jälle sel aastal pole vaja läind. Lõpuks mõtlesin, et see lihtsustub ikka ära küll, ln(1/x)=ln1/lnx=0-lnx=-lnx.

Mata eksami päev

Helianthus laupäeval, 21. mail 2005., kell 21:12:15
Täna oli mata eksam

Hommik oli lahe, pidin läbi songermaa linna sõitma, et pliiatsile südamikke osta. Eile jäi kahjuks kojutulek veidi hilja peale, nii et kõik poed olid juba kinni. Siis rallisin läbi porohunnikute koju tagasi. Ja hakkasin muusikat kuulama.
Varsti avastasin, et olin juba koolis. Mul oli aplju kola kaasas, igasugu erinevaid harilikke ja pastakaid ja joonlaudu ja kustukaid. Ja siis hakkas eksam. Esimene osa oli suht igav, aga mulle see ei meeldinud, mul ei tulnud esimene 5 punkti ülesanne kohe välja ka, ajasin lihtsustamise asemel selle hoopis keerulisemaks algul. Kuid siis tegin vahepeal teisi ja lõpuks tuli see ka välja. Aga ega seal esimeses osas mingit lahedat ülesannet polnudki, võib-olla viimane, aga selle lahendusidee oli juba nii leierdatud, et mingit vaimustust ei tekkinud.
Ja siis tuli vaheaeg, sai õues käia ja muljeid vahetada. Imelik, aga kõik rääkisid, et eksam oli raske olnud.
Ja tuligi II osa. Seal oli esimene ülesanne päris lahe, kui arvestada seda, et vähemalt sel aastal pole ma midagi sarnast lahendanud vist. Kohe ei tulnudki normaalset vastust, ümberringjoone võrrandi otsimisel oli midagi vahepeal valesti läinud. Teine ül. oli ka naljakas. Oli vaja lihtsustada funktsiooni y=ln(1/x). NO kohe ei tulnudki mõtet, sest see on ju isegi lihtne. Leidsin siis sellest tuletise ka ära, tuli isegi mingit veidi keerulsemat valemit kasutada, mdia jälle sel aastal pole vaja läind. Lõpuks mõtlesin, et see lihtsustub ikka ära küll, ln(1/x)=ln1/lnx=0-lnx=-lnx. Nii et sellest oleks tuletist palju kergemini saanud. Ja kolmanda ülesande tegin torniga. algul lahendasin ära ja kui hakkasin ümber kirjutama, avastasin, et olin 1 asja hoopis teistmoodi ja valesti mõistnud, kui õnneks ruumala juures see ei lugenud, pindala oleks ainult sellest vale tulnud, aga seda polnud vaja. Oli ikka paanika küll 1 minut, kui avastasin, et aeg saab otsa ja mul on valesti. Nii hea, et ainult ruumala vaja oli!
Siis läksin koju ja võtsin lilli. Läksin muusikakooli lõpetamisele. Sai jälle lahedas muusikakoolimajas käia, pole sinna ammu sattunud, lõpetajate kontserti ka ei saanud kuulama minna.
Kivist ära tulema hakates küsis H.R, kuhu ma lähen ja kui ma vastasin, et Mäkke, siis ta imestas, et jala, see on niiiiiii kaugel, pool(!) tundi peab kõndima. See on tegelt väike maa, pikem oleks palju lahedam, mulle meeldib jalutada ja sellepärast jalutan tihti kaugemal alavate sõpradega kaasa ja pärast tulen jälle koju tagasi. Öösel lähen Hermanni mäele, vaatan, kuidas PÕltsu lauluisa pea jälle puhtaks saab.
VIVA VIVA LA MUSICA!
VIVA VIVA LA MATEMATICA!
VIVA LA MUSICA! Lahe, läbi songermaa linna sõitma, et Mata eksami päev peale, nii et kõik poed


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [43] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [137]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [568]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [336]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [517]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [661]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [708]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [955]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1036]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [43] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [137] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [171] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 23. jaan. 2021., kell 22:05 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [8298] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0395s