Istub taga ja vurab äsjaostetud punase Mehed emmede käpa all? /Vol1 endast viimase otsustaval rallivõistlusel ja

mööda kujuteldavaid kurve, kihutab läbi ohtlike     Väike poisipõngerjas istub söögilaua taga ja vurab äsjaostetud punase mängumasinaga mööda kujuteldavaid kurve, kihutab läbi ohtlike mägimaastike, annab endast viimase otsustaval rallivõistlusel ja unustab hetkeg Mehed emmede käpa all? /Vol1     Väike poisipõngerjas istub söögilaua taga ja vurab äsjaostetud punase mängumasinaga mööda kujuteldavaid kurve, kihutab läbi ohtlike mägimaastike, annab endast viimase otsustaval rallivõistlusel ja unustab hetkega aias toimetava emme ning teleka taga ajalehte lugeva issi. Sealjuures ununevad ka kõik muud taolis

Mehed emmede käpa all? /Vol1 Agger reedel, 28. märtsil 2008., kell 22:03:24 Mõningane osa meestest, keda ma tunnen on oma emade truud pisipojad isegi täiskasvanuks saades. Selles pole muidugi midagi halba, kuid teatud piirini jõudes võib see endaga kaasa tuua palju probleeme.     Väike poisipõngerjas istub söögilaua taga ja vurab äsjaostetud punase mängumasinaga mööda kujuteldavaid kurve, kihutab läbi ohtlike mägimaastike, annab endast viimase otsustaval rallivõistlusel ja unustab hetkega aias toimetava emme ning teleka taga ajalehte lugeva issi. Sealjuures ununevad ka kõik muud taolised tähtsad toimetused nagu söömine, riiete vahetamine või toa koristamine esimese maailmasõja järgsest kaosest.     Viimaks saabub emme, kes heidab mänguhoos pojale armastava pilgu ja noomib naeratades: "Keegi pidi vist oma toa ära koristama ja riideid vahetama, mis? Mina küll ei näe, et midagi muutunud oleks." Nende sõnade saatel suundub emme kööki ja avastab, et ka tema suure hoolega valmistatud koogitükki pole keegi puutunud ning salatistki on ainult üks amps võetud. Kohe kõlab etteheitev hõige kurtidele kõrvadele: "Aga armas laps, sa pole isegi midagi söönud!"     Kuna ühtegi vastust peale ägeda „vrõnn vrõnnn vrõnnnn buhhhi" muretseva emme kõrvu ei jõua, läheb asi tõsiseks. Emme tuleb pahase näoga elutuppa ning paneb käed puusa. „Nonii, aitab küll. Nüüd lõpetame kenasti selle mängu ja koristame oma toa ära. Enne seda aga sööme kõtu korralikult täis. Tead, et rallisõitjad söövad alati korralikult oma emme toitu, sest siis saavad nad suureks ja tugevaks. Ka

Mehed emmede käpa all? /Vol1

Agger reedel, 28. märtsil 2008., kell 22:03:24
Mõningane osa meestest, keda ma tunnen on oma emade truud pisipojad isegi täiskasvanuks saades. Selles pole muidugi midagi halba, kuid teatud piirini jõudes võib see endaga kaasa tuua palju probleeme.

    Väike poisipõngerjas istub söögilaua taga ja vurab äsjaostetud punase mängumasinaga mööda kujuteldavaid kurve, kihutab läbi ohtlike mägimaastike, annab endast viimase otsustaval rallivõistlusel ja unustab hetkega aias toimetava emme ning teleka taga ajalehte lugeva issi. Sealjuures ununevad ka kõik muud taolised tähtsad toimetused nagu söömine, riiete vahetamine või toa koristamine esimese maailmasõja järgsest kaosest.

    Viimaks saabub emme, kes heidab mänguhoos pojale armastava pilgu ja noomib naeratades: "Keegi pidi vist oma toa ära koristama ja riideid vahetama, mis? Mina küll ei näe, et midagi muutunud oleks." Nende sõnade saatel suundub emme kööki ja avastab, et ka tema suure hoolega valmistatud koogitükki pole keegi puutunud ning salatistki on ainult üks amps võetud. Kohe kõlab etteheitev hõige kurtidele kõrvadele: "Aga armas laps, sa pole isegi midagi söönud!"

    Kuna ühtegi vastust peale ägeda „vrõnn vrõnnn vrõnnnn buhhhi" muretseva emme kõrvu ei jõua, läheb asi tõsiseks. Emme tuleb pahase näoga elutuppa ning paneb käed puusa. „Nonii, aitab küll. Nüüd lõpetame kenasti selle mängu ja koristame oma toa ära. Enne seda aga sööme kõtu korralikult täis. Tead, et rallisõitjad söövad alati korralikult oma emme toitu, sest siis saavad nad suureks ja tugevaks. Kas sina tahad rallisõitjaks saada?" Sellega on emme pälvinud korraks oma võsukese tähelepanu ja poiss tõstab pilgu viivuks Sahara kõrbelt, et vahtida emmet suurte kukupailike silmadega.

    „Las ma mängin veel veidi," palub see armsa pilguga laps ning nühib nina peal olnud salatiriismed mööda nägu laiali. Emme leebub ja silitab heldinult pojakese siidiseid aprikoosilõhnaseid juukseid.

„No olgu, kullake. Mängi veel veidi. Ma annan sulle niikaua süüa. Ja siis lähme koristame koos sinu toa ära."

    Sellega on asi otsustatud. Emme teeb matsutavaid häälitsusi ja veenab poega lusikaotsast veel paari ampsu võtma. Teatud osa toidust pudeneb muidugi põrandale või laudlinale, sest ega tähtis rallimees ei saa sõidu ajal keskenduda toidule ning paratamatult läheb abivalmis lusikas salatiga suust mööda, kui eriti ohtlik kurv parajasti käsil on. Kuid ega sellest pole midagi. Kartulisalat lisab rallirajale tõelise vungi ning emme peseb täna pesu.

Kui viimased lõunaootejäägid, mis pojakese kõhus pole, saavad ära koristatud, suundub seltskond kindlameelse meeskonnana esimese maailmasõja kaost likvideerima. Aga kuna lastetoad on kord juba eksitavaid instrumente täis, siis ei ole midagi imelikku, et eluterve poisiklutt eraldub meeskonnast, sest „hello, hello" kraaksuv karvane papagoi on antud juhul tunduvalt huvitavam.

    Nõnda juhtubki, et emme koristab enda märkamata toa ära, samal ajal, kui poeg karvast papagoid mänguasjade kasti viib. Nii et, kui issi end lõpuks sirutades diivanilt püsti ajab, on poisijõmpsikas kenasti puhastes riietes korraliku toa põrandal ja ehitab lego klotsidest kindlust. Naeratav emme on ka läheduses ning räägib issile härda õnnega, kui tubli ja asjalik poeg neil on. Issi, kes diivanil telekalärmi ja põnevate börsiuudiste taga kõigest eelnevast ilma jäi, tunneb muidugi uhkust oma iseseisva ja hakkaja poja üle ning lubab minna poodi jäätist ja krõpse ostma.

Sedasi see enamasti algab. Kuid see ongi kõigest algus.

Istub taga ja vurab äsjaostetud punase Mehed emmede käpa all? /Vol1 endast viimase otsustaval rallivõistlusel ja


Kirjatükki on kommenteeritud (2) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [458] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [16114]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3719]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5817]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4481]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3720]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4186]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [21691]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5551]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [25090]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [43] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [137] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [171] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 23. jaan. 2021., kell 22:25 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [21767] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0323s