Täna seis. Kuulan oma igiammust lemmikut Melanhoolia lainetel... meenus mulle minu esimene tõeline

Mercy - When I Die lugu Minul just täna selline seis. Kuulan oma igiammust lemmikut No Mercy - When I Die lugu ning ootamatult meenus mulle minu esimene tõeline armastus.Eks see esimene armastus ole alati see, mis kõige sügavamale südamess Melanhoolia lainetel... Minul just täna selline seis. Kuulan oma igiammust lemmikut No Mercy - When I Die lugu ning ootamatult meenus mulle minu esimene tõeline armastus.Eks see esimene armastus ole alati see, mis kõige sügavamale südamesse poeb ning sinna igavesest ajast igavesti sisse jääb. Isegi kui see 95% juhtudel kauem kui paar kuu

Melanhoolia lainetel... Kodukäija pühapäeval, 18. nov. 2007., kell 22:37:42 Kellel ei tuleks vahel selliseid tobedaid melanhoolia hoogusid peale, mil enamus mõtteid uitavad tagasi meie lapsepõlve ja pubekaikka... Minul just täna selline seis. Kuulan oma igiammust lemmikut "No Mercy - When I Die" lugu ning ootamatult meenus mulle minu esimene tõeline armastus.Eks see esimene armastus ole alati see, mis kõige sügavamale südamesse poeb ning sinna igavesest ajast igavesti sisse jääb. Isegi kui see 95% juhtudel kauem kui paar kuud kuni aastake ei kesta. Tagasi siis minu esimese armumise/armastuse juurde. Otsustasin tänase päeva Temale pühendada. Ning ka selle kirjatükikese. Kohtusime Temaga tegelikult esimeses klassis. Meisat said ruttu parimad sõbrad. Ehk seetõttu, et olime mölemad sellised vaiksemad ning omaette hoidvad põnnid. Oma edasistest kooliaastastest kõndisime läbi kui parimad/südamesõbrad. Óli palju rõõmu, sekka ka kaklusi. Abistasime teineteist (ja ka teisi) kodutöödes/tundides. Kunagi ei keeranud teineteisele selga. Kuniks jõudsime varasesse pubekaikka, mil hormoonid pea kohal kokkulöömiseks tuure võtsid ning vastassugu hoopis teistsuguse tähenduse sai. Meie sõprus sai suurima proovikivi osaliseks sel pubeka algusperioodil. Kuid siis juhtus see, mida osatagi ei osanud. Nimelt jõudis meie pisikestesse ajudesse ning lapsusüdametesse kohale, et sõprusest on kasvanud hoopis midagi täiesti uut ning tugevamat - nimelt armusime, ning seda ülepeakaela. Ju mängis oma rolli ka meie tugev side, mille aastatega olime loonud. Avastasime teineteises p

Melanhoolia lainetel...

Kodukäija pühapäeval, 18. nov. 2007., kell 22:37:42
Kellel ei tuleks vahel selliseid tobedaid melanhoolia hoogusid peale, mil enamus mõtteid uitavad tagasi meie lapsepõlve ja pubekaikka...

Minul just täna selline seis. Kuulan oma igiammust lemmikut "No Mercy - When I Die" lugu ning ootamatult meenus mulle minu esimene tõeline armastus.Eks see esimene armastus ole alati see, mis kõige sügavamale südamesse poeb ning sinna igavesest ajast igavesti sisse jääb. Isegi kui see 95% juhtudel kauem kui paar kuud kuni aastake ei kesta.
Tagasi siis minu esimese armumise/armastuse juurde. Otsustasin tänase päeva Temale pühendada. Ning ka selle kirjatükikese.
Kohtusime Temaga tegelikult esimeses klassis. Meisat said ruttu parimad sõbrad. Ehk seetõttu, et olime mölemad sellised vaiksemad ning omaette hoidvad põnnid.
Oma edasistest kooliaastastest kõndisime läbi kui parimad/südamesõbrad. Óli palju rõõmu, sekka ka kaklusi. Abistasime teineteist (ja ka teisi) kodutöödes/tundides. Kunagi ei keeranud teineteisele selga.
Kuniks jõudsime varasesse pubekaikka, mil hormoonid pea kohal kokkulöömiseks tuure võtsid ning vastassugu hoopis teistsuguse tähenduse sai.
Meie sõprus sai suurima proovikivi osaliseks sel pubeka algusperioodil. Kuid siis juhtus see, mida osatagi ei osanud. Nimelt jõudis meie pisikestesse ajudesse ning lapsusüdametesse kohale, et sõprusest on kasvanud hoopis midagi täiesti uut ning tugevamat - nimelt armusime, ning seda ülepeakaela. Ju mängis oma rolli ka meie tugev side, mille aastatega olime loonud.
Avastasime teineteises palju uut ning kogu see armastuse sügavuse avastamine ning teneteise maailma veelgi rohkem sulandumine oli kui taevalik. Olime kui seitsmendas taevas - olime armunud, olime onnelikud. Tol hetkel ei olnud meil palju õnneks vaja - mis sa hing ikka 13 aastaselt soovida võiksid, õigus?
Ning siis see tuli. Ühel hommikul jäin kooli lootusetult hiljaks. Olin väga närviline ja mures, sest lubasin ju enne tunde Temaga kokku saada.
Klassi astudes ning õpetaja laual musta lindiga küünalt silmates oleks keegi justkui mind nööriga kägistanud - isegi piiks ei vallandunud sealt. Minut hiljem kuulsin läbi udu, kuidas klassijuhataja püüdis mulle seletada, mis Temaga juhtunud oli. Ainus, mida mina tol hetkel aga vaid mõelda suutsin, oli see, et "Mida halba olen ma teinud, et mind nii karistatakse?".
Päev möödus kui udus ...ning lootuses, et see siiski halb uni oli, ning et ma kohe üles ärkan. Mida aga ei juhtunud, oli see, et Teda enam iial ei tulnud. Enam iial ei saanud ma vaadata Tema põhjatutesse pruunidesse silmadesse, näha sädet, mida keegi teine iial näinud ei olnud. Enam kunagi ei saanud ma tundma Tema imepärast magusat lõhna, kuulda Tema armsaid lugusid, hoida Tema kätt....
Matustele ma minna ei suutnud ning seepärast olen end edasises elus palju vitsutanud. Mitte iial ei suuda ma ensele seda sammu andestada ning seepärast ei ole ma iial ka tema hauale läinud. Minu mälestustes ning südames elab Ta edasi sellisena, nagu ta seda meie viimasel koosveedetud päeva lahkumishetkel oli - ilus, armas, tundeline naeratav noormees, kellele alati loota võis, tulgu või maavärin. Tema mälestuseks süütan aga küünla nii Tema sünni - kui ka surma - aastapäeval.
Võin öelda, et minu esimene armastus jättis minusse niivõrd sügava tunde, et alateadlikut olen ehk püüdnud leida meest, kes oleks täpselt Tema sarnane.
Nüüdseks olen ma aastaid üle 20-ne ning ei möödu päevagi, mil ma Temale ei mõtleks.
Need 7 aastat, mil meie elud üht-sama rööbast pidi liikusid, olid minu elu kõige puhtaimad, ilusaimad ning ehedaimad aastad, isegi kui neisse mahtus minu pere lagunemine, valu, mis sellega kaasnes, ja palju muud.


Tean, et Ta hoiab mul seal pilvepiiril silma peal, ning tahan Talle öelda üht:
Sa olid,oled ning jääd minu kõige ilusamaks mälestuseks siin ilmas, minu südames oled sa alati kõige sügavamas sopis, kuhu peale Sinu on asja veel vaid minu pojal.
Kunagi kohtume taas:)
Täna seis. Kuulan oma igiammust lemmikut Melanhoolia lainetel... meenus mulle minu esimene tõeline
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [103] Sisupuu sitemap
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [490]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [297]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [506]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [638]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [652]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [697]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [943]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1027]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1078]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [103] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: .. [132] Korraliku kodulehe tegemine
Erki: .. [114] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 17. jaan. 2021., kell 17:23 - parim aeg päevast
või tee uus
[3819] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.034s