Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada? sell kolmapäeval, 27. mail 2020., kell 18:33:42 Kas blogi kirjutamine on lihtne? Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke on üks päeviku vorm. See võib olla kas oma salajane koht millele pääsev ligi ainult valitud inimesed, või avalik. Tore on see, et blogimisele ei ole väga palju ootuseid. Blogimine on ka suurepärane kirjutamise kogemus. Kas sooviks on ühel hetkel saada sisuloojaks või sisu kirjutajaks? Mõned varasemad tööd on kindlasti abiks ning mis veel parem, mitmed ning järjepidevalt kirjutatud postitused näitavad püsivust ja huvi kirjutamise vastu. Loomulikult kaasneb blogiga ka piltide ja fotode osa. Nende töötlemine võib olla samuti hea praktiline kogemus. Kirjutamine on eneseareng ja mõnes mõttes ka natuurilt tagasihoidlikuma inimese avalik esinemine. Läbi kirjutamise võib ka ennast tundma õppida. Loova väljundina on enda veebipäevikuke sotsiaalmeedia kõrval väike enda liivakast, kus saab proovida erinevaid lähenemisi erinevatele teemadele. Alustamine on lihtne, sest mitmed teemad on juba mõttes. Aga millest kirjutada kümnes postitus? Kas on huvi kirjutada ka kümnes postitus? Võibolla tekib selle idee alles peale viiendant postitust ja ilma alustamata ei oskagi seda ette näha? Blogimisest tasub tunda rõõmu ja võtta seda mõnusa hobina. Kui soovid reisida, on reisiblogid nagu näiteks hellonewplaces.com üheks võimaluseks oma muljeid jagada. Kuidas leida sisuideid reisiblogiks? Võimalus on jagada oma muljeid. Samuti võib vaadata teiste inimeste küsimusi avalikest f
Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?
sell kolmapäeval, 27. mail 2020., kell 18:33:42
Kas blogi kirjutamine on lihtne?
Millest kirjutada? Ning miks kirjutada?
Veebipäevikuke on üks päeviku vorm. See võib olla kas oma salajane koht millele pääsev ligi ainult valitud inimesed, või avalik. Tore on see, et blogimisele ei ole väga palju ootuseid. Blogimine on ka suurepärane kirjutamise kogemus. Kas sooviks on ühel hetkel saada sisuloojaks või sisu kirjutajaks? Mõned varasemad tööd on kindlasti abiks ning mis veel parem, mitmed ning järjepidevalt kirjutatud postitused näitavad püsivust ja huvi kirjutamise vastu.
Loomulikult kaasneb blogiga ka piltide ja fotode osa. Nende töötlemine võib olla samuti hea praktiline kogemus.
Kirjutamine on eneseareng ja mõnes mõttes ka natuurilt tagasihoidlikuma inimese avalik esinemine. Läbi kirjutamise võib ka ennast tundma õppida.
Loova väljundina on enda veebipäevikuke sotsiaalmeedia kõrval väike enda liivakast, kus saab proovida erinevaid lähenemisi erinevatele teemadele.
Alustamine on lihtne, sest mitmed teemad on juba mõttes. Aga millest kirjutada kümnes postitus? Kas on huvi kirjutada ka kümnes postitus? Võibolla tekib selle idee alles peale viiendant postitust ja ilma alustamata ei oskagi seda ette näha?
Blogimisest tasub tunda rõõmu ja võtta seda mõnusa hobina.
Kui soovid reisida, on reisiblogid nagu näiteks
hellonewplaces.com üheks võimaluseks oma muljeid jagada.
Kuidas leida sisuideid reisiblogiks? Võimalus on jagada oma muljeid. Samuti võib vaadata teiste inimeste küsimusi avalikest foorumitest nagu trip.ee.
trip.ee -s on palju uudiseid ja kasulikku infot eestlaste jaoks populaarsetest sihtkohtadest.
Või on sulle huvitavam luua kokandusblogi ja retseptid? Kui eelistad reisimisele köögis toimetamist ja uute roogade valmistamist, siis kindlasti.
Või on huvitavam kajastada enda pere igapäevaseid tegevusi? Pereblogimine on samuti alati populaarne teema.
Kokkuvõtteks on blogimine üks võimalus paljudest jagada enda mõtteid ja kogemusi.
Ning kirjutada? Veebipäevikuke on üks Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada? millele pääsev ligi ainult valitud Samast žanrist
Samalt autorilt
Teisipäev, 9. märts 2021., kell 05:32 - parim aeg päevast