Seisab kus on ees hekk, siis Mõtisklusi hiinlastest...... seal heki taga olla võiks?

vaatab hekipoole ja mõtleb: näed, hekk, Kui eurooplane seisab teepeal, kus on ees hekk, siis ta vaatab hekipoole ja mõtleb: näed, hekk, huvitav, mis seal heki taga olla võiks? Kas seal on ilusam parem toredam kui siin, kas ma saan seal uusi asju teada. Ku Mõtisklusi hiinlastest...... Kui eurooplane seisab teepeal, kus on ees hekk, siis ta vaatab hekipoole ja mõtleb: näed, hekk, huvitav, mis seal heki taga olla võiks? Kas seal on ilusam parem toredam kui siin, kas ma saan seal uusi asju teada. Kui palju võimalusi mul seal hekitagant avaneda võib. Kui hiinlane seisab teepeal , kus ees hekk: nä

Mõtisklusi hiinlastest...... -Angel17- kolmapäeval, 16. jaan. 2008., kell 00:21:21 Me kõik oleme teistmoodi ja erinevad ja see ajab vahest nii nii segadusse. Kui eurooplane seisab teepeal, kus on ees hekk, siis ta vaatab hekipoole ja mõtleb: näed, hekk, huvitav, mis seal heki taga olla võiks? Kas seal on ilusam parem toredam kui siin, kas ma saan seal uusi asju teada. Kui palju võimalusi mul seal hekitagant avaneda võib. Kui hiinlane seisab teepeal , kus ees hekk: näed hekk. Kõik. Selle taga pole kindlasti midagi, kuna mina olen siinpool, järelikult siin on parem, ja just minule mõeldud. Vaevalt ta tegelikult isegi niipalju mõtleb. Pigem samastub hekk tema jaoks joonega, kust edasi ei tohi astuda, millest kaugemale mõtlemine on keelatud. Nad elavad lihtsalt, meie elame keeruliselt. Meie teeme oma elu keeruliseks. Tahame kõike teada, kõike muuta, katsetada, proovida, vastu hakata, pikettida, elame arusaamas, et kuidagi saaks ikka paremini teha kui me seni teinud oleme. Kui me elaksime ka lihtsalt, siis me lihtsalt elaksime oma elu ära. Sellisena nagu see meile antud on. Me ei nõuaks midagi, me oleme rahul ja võibolla isegi õnnelikud selle üle mida me saame. Me ei tahagi rohkemat, või pigem, meid pole õpetatud midagi rohkemat tahtma —see oleks vale, sa oled niigi palju juba saanud- sa oled saanud õiguse elada, mida su hing veel ihata võib! Kas selline suhtumine on tugeva religiooni või pigem valitsuse ajuloputuse tagajärg? Kas karistus mõtlemise ja unistamise eest on liiga karm, et sellest üle astuda, et me ei julgeks isegi mõelda selle peale? Kas me

Mõtisklusi hiinlastest......

-Angel17- kolmapäeval, 16. jaan. 2008., kell 00:21:21
Me kõik oleme teistmoodi ja erinevad ja see ajab vahest nii nii segadusse.

Kui eurooplane seisab teepeal, kus on ees hekk, siis ta vaatab hekipoole ja mõtleb: näed, hekk, huvitav, mis seal heki taga olla võiks? Kas seal on ilusam parem toredam kui siin, kas ma saan seal uusi asju teada. Kui palju võimalusi mul seal hekitagant avaneda võib.
Kui hiinlane seisab teepeal , kus ees hekk: näed hekk. Kõik. Selle taga pole kindlasti midagi, kuna mina olen siinpool, järelikult siin on parem, ja just minule mõeldud. Vaevalt ta tegelikult isegi niipalju mõtleb. Pigem samastub hekk tema jaoks joonega, kust edasi ei tohi astuda, millest kaugemale mõtlemine on keelatud.
Nad elavad lihtsalt, meie elame keeruliselt. Meie teeme oma elu keeruliseks. Tahame kõike teada, kõike muuta, katsetada, proovida, vastu hakata, pikettida, elame arusaamas, et kuidagi saaks ikka paremini teha kui me seni teinud oleme.
Kui me elaksime ka lihtsalt, siis me lihtsalt elaksime oma elu ära. Sellisena nagu see meile antud on. Me ei nõuaks midagi, me oleme rahul ja võibolla isegi õnnelikud selle üle mida me saame. Me ei tahagi rohkemat, või pigem, meid pole õpetatud midagi rohkemat tahtma —see oleks vale, sa oled niigi palju juba saanud- sa oled saanud õiguse elada, mida su hing veel ihata võib!
Kas selline suhtumine on tugeva religiooni või pigem valitsuse ajuloputuse tagajärg? Kas karistus mõtlemise ja unistamise eest on liiga karm, et sellest üle astuda, et me ei julgeks isegi mõelda selle peale? Kas me oleme liiga realistid, et unistada? Äkki me oleme lihtsalt sellise eluga rahul ja meie unistused on täitunud?Äkki on lihtsam mitte mõelda, ja lasta sinu eest kõik ära otsustada. Samas neeger läks ka puu alla ja ootas kuni banaan pähe kukub, et süüa saada. Kas meil pole motivatsiooni, et tegutseda ja me ei näe võimalust sellest nõiaringist lahti rabeleda. Valitsus on ülim. Kas siit tuleb hoopis välja see, et hiinlane on niivõrd arenenud tark rahvas, et nad teavad mida on mõistlik mõelda, öelda, tahta... ja millest unistamine oleks ainult enesepiitsutamine ja enda piinamine lootes kunagi vabadusele?
Kuna enamus hiinlasi ei oska adekvaatset inglise keelt ja nad on õppinud ainult seda mida koolis õpetatakse või mida nad kuskilt kuulnud on, puutudes kokku vähesemal määral ameerikaliku kõnepruugi ning televiisorist tuleva inglisekeelse infoga, siis tuleb olla suhteliselt ettevaatlik, mida sa neile räägid, eriti kui su emakeel ei ole inglise keel. Üks sõna lauses võib kapitaalselt suhted nässu keerata ja muuta nende jaoks öeldu tähendust. Nemad vaatavad lause järgi sõna sõnalt tõlkides: pannes ükshaaval sõnad oma translatorisse ja siis hiljem lause kokku. Samas on kasutusel palju käibefraase, mida nad ei tea ega pole kunagi kuulnud, ning nende otsetõlge võib hoopis midagi muud tähendada nt: that was a great kick off for you — see oli sinujaoks hea algus, hüpe start mingile asjale. Nemad aga tõlgivad seda kui löök kuhugi.. " sa said ikka mõnusalt jalaga p***sse selle asja eest.
Samas nad ise arvavad, et nad on väga asjalikud targad ja innovaatilised. Vast kõik rassid arvavad seda endast.. ja ka eurooplased.. ja kindlasti on asju, mida nemad teevad paremini kui eurooplased või tuleb siin mõelda sellele, kuidas defineeritakse sõna "parem" , mis on kellegi jaox parem: maitse asi nagu öeldaxe.
Seisab kus on ees hekk, siis Mõtisklusi hiinlastest...... seal heki taga olla võiks?
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [45] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [138]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [569]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [338]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [517]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [662]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [708]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [955]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1036]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [45] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [138] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [173] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 24. jaan. 2021., kell 01:16 - parim aeg päevast
või tee uus
[2648] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0329s