Mulle

Mulle

Mulle BimBum laupäeval, 27. jaan. 2007., kell 15:04:42 .. Loe lähemalt esmasp., 29. jaan. 07., kell 08:06 muhhin ...krt ja mina just lootsin, et saame sinuga koos suuskadel hülgejahile minna - hülged naeraksid ennast surnuks ja saak missugune. esmasp., 29. jaan. 07., kell 09:47 kõuts Mida v***tu sa Muhhin nende hüljestega peale hakkaks? Las loomad elavad! Kui veel elusalt kätte saaks õpetaks palli nina peal hoidma ja näitaks raske raha eest algklasside õpilastele aga surnd hüljes? Koeratoiduks ve? esmasp., 29. jaan. 07., kell 09:56 piripiiga narr, hülgenahast saapad ja käekotid on väga hinnatud kraam kõrgklassi hulgas, aga noh, mida sina, maakas ka trendidest tead :P annan andeks... Kui külm ilm on, siis on hülgerasv parimaks kaitseks tuuleiilide eest - end sellega kokku määrides (teil sealkandis ju tugevad tuuled tuttavad, vähemalt Strand oli küll tuuletõkke pealt kokku hoitud - säh sulle lukshotell...) esmasp., 29. jaan. 07., kell 10:22 muhhin kuna kõikvõimalik pederasm näitab tõusutrende, siis saaks hülgerasva väga edukalt pedepoistele mingi eksklusiivse libeainana pähe määrida. esmasp., 29. jaan. 07., kell 13:10 BimBum Tahab jee mõni klanit pedepoiss teie käist haisvat hülgerasva. Ja isegi nii külm meie talv veel ei ole et seda naistele ihupesuvahendiks kasutamiseks pakkuda.Kuni vesi kraanist tuleb ja silmad väga kissi pole tõmmand -soovitan ennast ka edaspidi vee ja seebiga pesta. esmasp., 29. jaan. 07., kell 16:39 Skingirl Ma tean kuidas Sulle korv meeldib, tänu kõutsile on skin-gi aru saand selle mõttest!:))))

Mulle

BimBum laupäeval, 27. jaan. 2007., kell 15:04:42

.. Loe lähemalt


esmasp., 29. jaan. 07., kell 08:06
muhhin
...krt ja mina just lootsin, et saame sinuga koos suuskadel hülgejahile minna - hülged naeraksid ennast surnuks ja saak missugune.
esmasp., 29. jaan. 07., kell 09:47
kõuts
Mida v***tu sa Muhhin nende hüljestega peale hakkaks? Las loomad elavad! Kui veel elusalt kätte saaks õpetaks palli nina peal hoidma ja näitaks raske raha eest algklasside õpilastele aga surnd hüljes? Koeratoiduks ve?
esmasp., 29. jaan. 07., kell 09:56
piripiiga
narr, hülgenahast saapad ja käekotid on väga hinnatud kraam kõrgklassi hulgas, aga noh, mida sina, maakas ka trendidest tead :P annan andeks...

Kui külm ilm on, siis on hülgerasv parimaks kaitseks tuuleiilide eest - end sellega kokku määrides (teil sealkandis ju tugevad tuuled tuttavad, vähemalt Strand oli küll tuuletõkke pealt kokku hoitud - säh sulle lukshotell...)
esmasp., 29. jaan. 07., kell 10:22
muhhin
kuna kõikvõimalik pederasm näitab tõusutrende, siis saaks hülgerasva väga edukalt pedepoistele mingi eksklusiivse libeainana pähe määrida.
esmasp., 29. jaan. 07., kell 13:10
Tahab jee mõni klanit pedepoiss teie käist haisvat hülgerasva. Ja isegi nii külm meie talv veel ei ole et seda naistele ihupesuvahendiks kasutamiseks pakkuda.Kuni vesi kraanist tuleb ja silmad väga kissi pole tõmmand -soovitan ennast ka edaspidi vee ja seebiga pesta.
esmasp., 29. jaan. 07., kell 16:39
Skingirl
Ma tean kuidas Sulle korv meeldib, tänu kõutsile on skin-gi aru saand selle mõttest!:))))))
teisip., 30. jaan. 07., kell 10:37
piripiiga
nagu ma aru saan, sobib talle igasugune korv - nii A, B kui C - et pole väga valiv, iccc
teisip., 30. jaan. 07., kell 11:05
kõuts
Nii oli see enne kui ma olin skinni korve tundma saanud.Peale seda olen ma muutunud väga valivaks!
teisip., 30. jaan. 07., kell 12:37
piripiiga
niipalju kui mina olen asjake pihta saanud, on sulle skini korvid küll vaid unenägudes kangastunud, icccc
neljap., 1. veebr. 07., kell 11:51
Ervin
No palun otsusta juba ära, kes sa siis oled, kui sa enam tibi ei ole. Kumb sa siis oled, kas mittetibi või rott.
neljap., 1. veebr. 07., kell 12:10
Skingirl
Ma olen praegu tibi, siis kui ma vanaks jään siis ma olen vana tibi ja siis lõpuks olen rott.
reedel, 2. veebr. 07., kell 22:22
hele
nüüd kui lumi maha tuli pidime keka tunnis kaa suusatama hakkama. Mina ei tahtnud! ütlesin õpsile esimene tund, et mul pole sobivaid riideid. Õps pani mind kepikõndi tegema. teine tund ütlesin ka et pole riideid ja tahan jalutada...õps võttis mul kratsit kinni ja andis mulle tutika suusavarustuse:S nii libedad suusad olid et sõitsin tagurpidi nendega:S ja mäe otsas kukkusin ja väänasin jalad kah ära, ning raja rikkusin ka ära! vahepeal rääkisin mobiiliga ja lasin teisi suusatajaid mööda:)
teisip., 13. märtsil 07., kell 16:30
****
te olete nii armsad, sittuge selle suusatamise peale just sittuge , vastik veerpalu ja mae väkk


Blogid
veebel: Eesti litsentsiga Online Kasiinod, Meelelahutusena on online kasiinod suurepäraseks ajaviiteks... [298] Sisupuu sitemap
veebel: Parimad spordiennustus leheküljed, Tegelen juba pikemat aega meelelahutusliku panustamisega. spo.. [290]
Katre: Projektide rahastamine ilma investoriteta, Kuna paljud on sõbrad on minu käest küsinud, kuidas ma.. [410]
Jaanus: Kuidas nädalavahetusel aega lõbusalt veeta?, Nädalavahetusel aja veetmiseks on erinevaid viise,.. [312]
euudised: Parem turvaliselt kui hiljem kahetseda, "Kui suurt seifi ma vajan?""Ku hu on se.. [445]
euudised: Kuidas kuum suvi üle elada, Temperatuurid püsivad kõrged ka öösel. Mõned nipid, kuidas kuumuse.. [519]
euudised: Inimene vs masin või inimene ja masin, Üks viimaste aastate kõige käega katsutavamaid valdkond.. [508]
Andres: Pakendi kujundus, kas ja kui oluline?, Pakendi kujundusest kirjutasime pikemalt siinlink.. [735]
Andres: Millist messikotti valida?, Osavõtjatele on messid heaks kohaks oma toodete tutvustamiseks ning.. [719]
dispak: Masinaga valmistatud paberkott versus käsitööna valmistatud kott., Põhjaliku kirjelduse kõikide.. [784]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
veebel: Eesti litsentsiga Online Kasiinod, Meelelahutusena on online kasiinod suurepäraseks ajaviiteks... [298] Hea kodulehe valmistamine
veebel: Parimad spordiennustus leheküljed, Tegelen juba pikemat aega meelelahutusliku panustamisega. spo.. [290] Korraliku kodulehe tegemine
Katre: Projektide rahastamine ilma investoriteta, Kuna paljud on sõbrad on minu käest küsinud, kuidas ma.. [410] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 24. mai 2019., kell 10:57 - parim aeg päevast
või tee uus
(13) [9856] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0335s