, oli 20.00 . Ma olin Naer Läbi Pisarate # 12 . kuuleme et keegi üleval lõhub

ikka veel . Kui äkki mina Oli õhtu , kell oli 20.00 . Ma olin Sassiga ikka veel . Kui äkki mina ja Sass kuuleme et keegi üleval lõhub asju ja mingeid hulle karjumisi on kuulda ..Ma ehmatasin ühe kõvema karjumise peale ja Sass ütleb mulle : , Naer Läbi Pisarate # 12 . Oli õhtu , kell oli 20.00 . Ma olin Sassiga ikka veel . Kui äkki mina ja Sass kuuleme et keegi üleval lõhub asju ja mingeid hulle karjumisi on kuulda ..Ma ehmatasin ühe kõvema karjumise peale ja Sass ütleb mulle : ,,Kuule , ole siin ..ma lähen vaatan mis seal üleval toimub . ``. Ma noogutasin . Ma jäin siis diivan

Naer Läbi Pisarate # 12 . Melllu . esmaspäeval, 25. aprillil 2011., kell 19:49:02 Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! Oli õhtu , kell oli 20.00 . Ma olin Sassiga ikka veel . Kui äkki mina ja Sass kuuleme et keegi üleval lõhub asju ja mingeid hulle karjumisi on kuulda ..Ma ehmatasin ühe kõvema karjumise peale ja Sass ütleb mulle : ,, Kuule , ole siin ..ma lähen vaatan mis seal üleval toimub . `` . Ma noogutasin . Ma jäin siis diivanile pikali ja Sass läks üles . Sass läks siis kohe Hennu tuppa ja nägi et Hennu ja Krissu vaidlevad ning Krissu on väga vihane ning tema ongi see kes asju lõhub . Sass siis küsib : ,, Mis siin toimub ? Miks te üksteise peale karjute ??!! Juhtus midagi teil v ? ``. Ning Hennu ütleb : ,, Midagi ei toimu ... lihtsalt väike tüli . `` . Krissu vastab sellepeale kohe :,, Hahhaa , väike tüli jahh ... tra meil on kõik läbi mees !! `` `. Hennu muutus kurvaks ning Krissu lahkus Hennu toast . Krissu tuli pooleldi nuttes minu juurde . Poisid olid aga üleval . Ning ma küsin : ,,Mis juhtus ? Miks sa nutad ? ``. Krissu vastab : ,,Ahh , minu ja Hennu vahel on kõik läbi ! ``. Samal ajal Sass küsib üleval Hennu käest : ,,Mismõttes kõik on läbi ?? ``. Ning Hennu vastab : ,,Noo , sellesmõttes et tra ta teeb igast väiksest asjast suure asja ! ``. Samal ajal Siku küssab all Krissu käest : ,,Misasja .. issver , miks siis ?? ``. Krissu vastab : ,,Tra saad sa aru .. ta suhtleb netis mingite teiste chikkidega ja käib nendega väljas janii ... aga kui mina välja tahan minna siis ta ei viitsi .. krtt , mai suuda enam .. ma nii armukade !! ``.

Naer Läbi Pisarate # 12 .

Melllu . esmaspäeval, 25. aprillil 2011., kell 19:49:02
Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust !

Oli õhtu , kell oli 20.00 . Ma olin Sassiga ikka veel . Kui äkki mina ja Sass kuuleme et keegi üleval lõhub asju ja mingeid hulle karjumisi on kuulda ..Ma ehmatasin ühe kõvema karjumise peale ja Sass ütleb mulle : ,,Kuule , ole siin ..ma lähen vaatan mis seal üleval toimub . ``. Ma noogutasin . Ma jäin siis diivanile pikali ja Sass läks üles . Sass läks siis kohe Hennu tuppa ja nägi et Hennu ja Krissu vaidlevad ning Krissu on väga vihane ning tema ongi see kes asju lõhub . Sass siis küsib : ,,Mis siin toimub ? Miks te üksteise peale karjute ??!! Juhtus midagi teil v ? ``. NingHennuütleb : ,,Midagi ei toimu ... lihtsalt väike tüli . ``. Krissu vastab sellepeale kohe :,,Hahhaa , väike tüli jahh ... tra meil on kõik läbi mees !! ```. Hennu muutus kurvaks ning Krissu lahkus Hennu toast .

Krissu tuli pooleldi nuttes minu juurde . Poisid olid aga üleval . Ning ma küsin : ,,Mis juhtus ? Miks sa nutad ? ``. Krissu vastab : ,,Ahh , minu ja Hennu vahel on kõik läbi ! ``. Samal ajal Sass küsib üleval Hennu käest : ,,Mismõttes kõik on läbi ?? ``. Ning Hennu vastab : ,,Noo , sellesmõttes et tra ta teeb igast väiksest asjast suure asja ! ``. Samal ajal Siku küssab all Krissu käest : ,,Misasja .. issver , miks siis ?? ``. Krissu vastab : ,,Tra saad sa aru .. ta suhtleb netis mingite teiste chikkidega ja käib nendega väljas janii ... aga kui mina välja tahan minna siis ta ei viitsi .. krtt , mai suuda enam .. ma nii armukade !! ``. Samal ajal Sass küssab jälle Hennu käest : ,, aa , mis ta räägib siis ?? ``. Hennu vastab :,,Nohh et mingi ma petan teda janii .. ja et mai pööra talle piisavalt tähelepanu enam .. tra aga ma ju pööran ja mai petaks teda mitte kunagi ..fakk , ma armastan teda selleks liiga palju ! ``. Sass ütleb : ,,Egajaahh , sellised need tüdrukud on ..aga kuule , tteadmis ? Näita talle rohkem et sa teda armastad ja proovi temaga uuesti jälle rääkida ! ``. Hennu vastab : ,,Dvjj , väga hea ..nii ma teen , loodan et saame ikka rääkida ! ``.

On järgmise päeva hommik , kell on 10.00 . Ma ärkan . Tulen istukile . Mu kõrval magab Sass . Ma naeratan . Ma üritan püsti tõusta kuigi tean et mai suuda . Ma tõusen , algul küll on tasakaalu häired kuid lõpuks ma seisan püsti . MA EI USU OMA SILMI ...MA SEISAN !!?? . Ning ma hakkan kiljuma õnnest . Kõva hääle peale ärkab Sass üles . Ning näeb et ma seisan , täiesti oma kahel jalal . Sass hüppab kohe voodist püsti ja tuleb minu lähedale . Ta naerab õnnest , mina samuti . Kuid lõpuks ma kukun ikkagi tagasi voodisse ja tõmban Sassi kaasa . Ja mul tuleb meelde et täna on mul arst ka ju . Lõpuks jõuab mu tuppa Hennu ka . Ning küsib rahutult ja pooleldi uniselt : ,, Miks mu õde kiljus ? ``. Ning ma vastan : ,,Vennake , MA SEISIN PÜSTI JU ! ``. Hennu küsib õnnelikult : ,,Tegelt ka ?? ega sa ei tee nali praegu ?? ``. Ma naeran ja vastan : ,,Jahh tegelt , eitee ! ``. Me naerame kõik õnnest .

Läheb 3-4 tavalist tundi mööda kui kell on juba 14.00 ning aeg on arsti juurde minna . Me hiljem jõuamegi siis arsti juurde . Minu arstiks oli ja on koguaeg olnud Dr.Päike . Alati kui ma seda nime kuulen tulebki mulle päike meelde ja ma naeratan . Mina ja emps lähme siis Dr.Päikse kabinetti , teised jäävad uksetaha mind ootama . Arst vaatab mu jalgu . Ning lööb mulle mingi asjandusega vastu põlvi ja minulegi imestuseks , MA TUNNEN OMA JALGU . Ning ma ütlen seda ka arstile edasi .

Ning arst ütleb mulle ....

, oli 20.00 . Ma olin Naer Läbi Pisarate # 12 . kuuleme et keegi üleval lõhub
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [11] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [106]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [516]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [303]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [509]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [659]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [657]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [699]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [948]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1029]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [11] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [106] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [138] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 18. jaan. 2021., kell 19:14 - parim aeg päevast
või tee uus
[2361] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0395s