Näeme ühte inimest mereääres joomas . Naer Läbi Pisarate # 16 . ! . Me kõik jookseme

lähme lähemale ning selleks inimeseks ongi Ja me näeme kaugelt ühte inimest mereääres joomas . Ja lähme lähemale ning selleks inimeseks ongi ... SIKU ! . Me kõik jookseme Siku juurde ja ma küsin : ,,Sikukls , mida sa teed siin üksi ? Ja mida sa jood ?? ``. N Naer Läbi Pisarate # 16 . Ja me näeme kaugelt ühte inimest mereääres joomas . Ja lähme lähemale ning selleks inimeseks ongi ... SIKU ! . Me kõik jookseme Siku juurde ja ma küsin : ,,Sikukls , mida sa teed siin üksi ? Ja mida sa jood ?? ``. Ning Siku möliseb vastu : ,,Sinuasi v ?? teen mis tahan oma si*ta eluga ! `` . Ja sellepeale ütleb nü

Naer Läbi Pisarate # 16 . Melllu . esmaspäeval, 25. aprillil 2011., kell 19:55:16 Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! Ja me näeme kaugelt ühte inimest mereääres joomas . Ja lähme lähemale ning selleks inimeseks ongi ... SIKU ! . Me kõik jookseme Siku juurde ja ma küsin : ,, Sikukls , mida sa teed siin üksi ? Ja mida sa jood ?? `` . Ning Siku möliseb vastu : ,, Sinuasi v ?? teen mis tahan oma si*ta eluga ! `` . Ja sellepeale ütleb nüüd Sass : ,, Onkülljaa , meie kõigi asi on see kuna sa oled meile kõigile väga kallis .. ning nüüd näita mida sa jood ! `` . Ja Sass võtab Sikul pudeli käest ja tunneb et see on alko . Viskab siis hiljem selle lähedal olevasse prükkarisse . Siku hakkab karjuma meie peale eriti Sassi : ,, Tra , miks sa selle ära viskasid ??? ..kradi lollakas oled v ?? `` . Ning Sass vastu : ,, Sest ma hoolin sinust ja mai taha et sa enda elu alkoga ära rikud .. ja nüüd lähme koju ! `` . Ja Sass võtab Siku sülle ning Karl võtab ratastooli . Siku märkab Karli ja ütleb : ,, Ohohh , sina tulid ka kaasa v ?? Hahhhaa . `` . Karl on vait sest ta teab et Siku on täis ja sellises olukorras ei saa temaga rääkida . Jõuame siis koju . Ning vaatame tubades ringi ja näeme et minu vanemad õnneks magavad . Sass viib mu minu tuppa ja paneb mu voodi peale pikali . Ise läheb ta aga korraks alla tagasi . Hennnu küsib siis Sassi käest : ,, A kuule , sa jääd Siku juurde praegu onju ? `` . Sass vastu : ,, Loomulikult ! `` . Kui Karl seda kuulis , läks ta kohe minema ning võttis Matu endaga kaasa . Teepeal ütles Karl Matule : ,, Tead , ma võidan veel Siku tagasi .

Naer Läbi Pisarate # 16 .

Melllu . esmaspäeval, 25. aprillil 2011., kell 19:55:16
Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust !

Ja me näeme kaugelt ühte inimest mereääres joomas . Ja lähme lähemale ning selleks inimeseks ongi ... SIKU ! . Me kõik jookseme Siku juurde ja ma küsin : ,,Sikukls , mida sa teed siin üksi ? Ja mida sa jood ?? ``. Ning Siku möliseb vastu : ,,Sinuasi v ?? teen mis tahan oma si*ta eluga ! `` . Ja sellepeale ütleb nüüd Sass : ,,Onkülljaa , meie kõigi asi on see kuna sa oled meile kõigile väga kallis .. ning nüüd näita mida sa jood ! `` . Ja Sass võtab Sikul pudeli käest ja tunneb et see on alko . Viskab siis hiljem selle lähedal olevasse prükkarisse . Siku hakkab karjuma meie peale eriti Sassi : ,,Tra , miks sa selle ära viskasid ??? ..kradi lollakas oled v ?? ``. Ning Sass vastu : ,,Sest ma hoolin sinust ja mai taha et sa enda elu alkoga ära rikud .. ja nüüd lähme koju ! `` . Ja Sass võtab Siku sülle ning Karl võtab ratastooli . Siku märkab Karli ja ütleb : ,,Ohohh , sina tulid ka kaasa v ?? Hahhhaa . `` . Karl on vait sest ta teab et Siku on täis ja sellises olukorras ei saa temaga rääkida .

Jõuame siis koju . Ning vaatame tubades ringi ja näeme et minu vanemad õnneks magavad . Sass viib mu minu tuppa ja paneb mu voodi peale pikali . Ise läheb ta aga korraks alla tagasi . Hennnu küsib siis Sassi käest : ,,A kuule , sa jääd Siku juurde praegu onju ? `` . Sass vastu : ,,Loomulikult ! ``. Kui Karl seda kuulis , läks ta kohe minema ning võttis Matu endaga kaasa . Teepeal ütles Karl Matule : ,,Tead , ma võidan veel Siku tagasi .. ma olen selles kindel ! ``. Matu oli vait ja ainult noogutas . Samal ajal Hennu küsis Krissu käest : ,,Jääd minu juurde ööseks ? ``. Krissu vastu : ,,Ikkajaa kullake ! ``. Sass ütles siis : ,,Aga ma siis Siku juurde ..headööd teile mõlemale ! `` . Ning Sass läks üles ja tuli minu juurde pikali . Hiljem kuulis Sass et Krissu ja Hennu läksid ka Hennu tuppa .

On hommik . Kell on umbes 12.00 . Peaaegu juba päev . Ma ärkan jubeda peavaluga ja tulen voodi peale istukile ja endalegi ootamatult ma kõnnin juba iseseisvalt vannituppa . Sass magab veel . Olen vannitoas ja märkan seal kääre . Mõtlen .. peaks vist endale nendega lõpu tegema võimis ? või prooviks lõikuma hakata ? . Siis aga astub vannituppa sisse Sass ja ütleb imestunult : ,,Hommik musike ... Ohohh , sa kõndisid voodi juurest iseseisvalt siiani ? ``. Ma pööran pilgu kääridelt ära ja vastan Sassile : ,,Hommik kalllis ... hmm , jamh `` . Ning teen talle ühe väikese suudluse . Sass ütleb siis , vägagi ootamatult mulle : ,,Tead , ma jubedalt armastan sind ja kui sinuga peaks midagi hullemat juhtuma siis mu elul ple ka enam mingit mõtet ! ``. Mul tulevad pisarad silma ja ma ütlen : ,,Ma armastan sind ka väga .. Ja ei juhtu minuga midagi . `` . Ise mõeldes ...Issand , siis ma küll ei tohi endale midagi teha , ma ju ei taha et Sass minupärast endal elu per*se keerab ! . Sass kallistab mind .

Ma lähen siis Sassi süles trepist alla . Kui me oleme jõudnud viimase trepiastmeni , paneb ta mu maha , ning edasi kõnnin ma rahulikult edasi . Krissu ja Hennu miilustavad köögis ja söövad endaarust ka . Vanemad aga on mul jälle ära kusagil ja ma küsin Krissu käest : ,,OuOu Krissuke .. kus mu vanemad ? ``. Ja Krissu ning Hennu ehmatavad ära sest nad näevad et mul ple ratastooli ja et ma kõnnin juba ise . Ja Krissu vastab : ,,Hmm , ttsaukki .. kuule sa kõnnid iseseisvalt v ?? Ja muide su vanemad läksid juba hommikul vara ära kuhugile . ``. Ma vastu rõõmsalt kuid uimaselt : ,,Kõnnin jaa ...a okei `` . Istun siis ka koos Sassiga laua taha sööma .

Kui äkki ma kuulen oma telo helinat . Ja see on mul elutoas . Ma ütlen Sassile : ,,Kuule , mu telo heliseb , äkki tood siia kallis ? ``. Sass juba läheb , mitte midagi vastamatta . Kui aga ta teloga siia jõuab on helin lõppenud ja ma näen et emps hellas ja tuli kohe sõnum ka . Avan sõnumi ja seal on kirjas nii :

: Hommikust kallike ! ..Tead , meile tulevad külla sugulased .. Sinu õde ja sinu õelaps Siim . Etsiis tee toad korda koos teistega ja ootake meid .

Ma teen imestunud näo ette ja mõtlen ... oot mida ???? , MUL ON ÕDE V ??? MISASJA ?? .

Näeme ühte inimest mereääres joomas . Naer Läbi Pisarate # 16 . ! . Me kõik jookseme
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [11] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [106]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [515]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [303]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [509]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [659]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [657]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [698]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [948]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1029]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [11] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [106] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [136] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Esmaspäev, 18. jaan. 2021., kell 18:09 - parim aeg päevast
või tee uus
[3180] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0335s