Tuli palati uksest sisse ....mingi tüdruk Naer Läbi Pisarate # 4 . lõpetasin Krissuga kallistamise . Ning

temaga kaasas oli mingi poiss veel Ja järsku tuli Karli palati uksest sisse ....mingi tüdruk ning temaga kaasas oli mingi poiss veel . Ma lõpetasin Krissuga kallistamise . Ning ma küssasin : ,,Kes teie veel olete , ? ``Ja see tüdruk vastas : ,,Mina o Naer Läbi Pisarate # 4 . Ja järsku tuli Karli palati uksest sisse ....mingi tüdruk ning temaga kaasas oli mingi poiss veel . Ma lõpetasin Krissuga kallistamise . Ning ma küssasin : ,,Kes teie veel olete , ? ``Ja see tüdruk vastas : ,,Mina olen Isabella , ning ma olen/olin Karli tüdruk ja see poiss siin on Mattias , Karli üks väga hea sõbe

Naer Läbi Pisarate # 4 . Melllu . esmaspäeval, 25. aprillil 2011., kell 19:32:14 Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! Ja järsku tuli Karli palati uksest sisse ....mingi tüdruk ning temaga kaasas oli mingi poiss veel . Ma lõpetasin Krissuga kallistamise . Ning ma küssasin : ,, Kes teie veel olete , ? `` Ja see tüdruk vastas : ,, Mina olen Isabella , ning ma olen/olin Karli tüdruk ja see poiss siin on Mattias , Karli üks väga hea sõber ..Aga kes teie olete ültse ? `` Ja ma vajusin mõttesse . Krissu vastas minueest : ,, Meie oleme Karli sõbud , mina olen Krissu ja tema Siku . `` Ning see Isabella vaatas mulle nii kurja pilguga otsa , et ma mõtlesin juba et äkki tapab ära . Nii ma otsustasin välja minna sealt sest mulle tundus et seal jäi õhku veitsa väheks . Ma läksin haigla kohvikusse koos Krissuga . Nii me siis istusime toolide peale . Ja hakkasime rääkima . Krissu küsis minult : ,, Kle Siku , ütle nüüd ausalt ..kas sulle meeldib Karl ? `` . Ma vastasin : ,, Hmmm .. eii .. tegelt ..mhh ... mdea isegi . `` . Ning Krissu ütles , : ,, ttead , mulle tundub et sulle meeldib staxx Karl aga sa ei näita seda välja lihtsalt ! `` . Ma mingi kohe vastu : ,, Ooohh , kus tuli tark välja nüüd ... tegelt õigesti arvad nuu ..ta meeldib mulle naq HULLLULT PALJU ! `` . Ja ma nägin kuidas Krissu itsitama hakkas . Ja ma ainult muigasin ning ütlesin : ,, Aga ma talle nkn ei meeldi niiet mõtetu on sellest rääkida ! `` . Krissu vastu : ,, Kle naljateed v ? ma tean ju et sa meeldid talle samuti .. ja mitte vähe .. vaata mäletad seal vahetunnis ? nägid ju kuidas ta sind vaatas ..

Naer Läbi Pisarate # 4 .

Melllu . esmaspäeval, 25. aprillil 2011., kell 19:32:14
Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust !

Ja järsku tuli Karli palati uksest sisse ....mingi tüdruk ning temaga kaasas oli mingi poiss veel . Ma lõpetasin Krissuga kallistamise . Ning ma küssasin : ,,Kes teie veel olete , ? ``Ja see tüdruk vastas : ,,Mina olen Isabella , ning ma olen/olin Karli tüdruk ja see poiss siin on Mattias , Karli üks väga hea sõber ..Aga kes teie olete ültse ? `` Ja ma vajusin mõttesse . Krissu vastas minueest : ,,Meie oleme Karli sõbud , mina olen Krissu ja tema Siku . ``Ning see Isabella vaatas mulle nii kurja pilguga otsa , et ma mõtlesin juba et äkki tapab ära .

Nii ma otsustasin välja minna sealt sest mulle tundus et seal jäi õhku veitsa väheks . Ma läksin haigla kohvikusse koos Krissuga . Nii me siis istusime toolide peale . Ja hakkasime rääkima . Krissu küsis minult : ,,Kle Siku , ütle nüüd ausalt ..kas sulle meeldib Karl ? ``. Ma vastasin : ,,Hmmm .. eii .. tegelt ..mhh ... mdea isegi . ``. Ning Krissu ütles , : ,,ttead , mulle tundub et sulle meeldib staxx Karl aga sa ei näita seda välja lihtsalt ! ``. Ma mingi kohe vastu : ,, Ooohh , kus tuli tark välja nüüd ... tegelt õigesti arvad nuu ..ta meeldib mulle naq HULLLULT PALJU ! `` . Ja ma nägin kuidas Krissu itsitama hakkas . Ja ma ainult muigasin ning ütlesin : ,,Aga ma talle nkn ei meeldi niiet mõtetu on sellest rääkida ! ``. Krissu vastu : ,,Kle naljateed v ? ma tean ju et sa meeldid talle samuti .. ja mitte vähe .. vaata mäletad seal vahetunnis ? nägid ju kuidas ta sind vaatas ..ja pärast kutsus veel peole ka ..ja peol võttis käest kinni ja värkki ..kullakene , seda on ju näha et sa talle meeldid ! ``. Ma naersin . Ta naeris ka . Ning ma mõtlesin : äkkki on Krissul õigus ..ja ma meeldingi talle ..üüü , see oleks MAAILMAPARIM UUDIS ! . Ja Krissu jälle küsis : ,, Kas meie Siku on jälle mõtetes v ? mõtled Karlist ? ``. Ma ainult naeratasin Krissule ja läksin muu teema peale . Ja küsisin : ,,Kle ..mida homme ette võtame ? `` .

Krissu vastas , ülirahuliku näo ja häälega : ,,Poiste juures . `` . Ma noogutasin . Ja läksin Karli palatisse tagasi kui äkkki kuulen ...,,dvj , tee talle juba lõpp peale ! las kärvab ! `` . Ja ma astun uksest sisse . Ütlen : ,,Mingit lõppu te Karlile ei tee , on selge v ? nüüd kaduge siit või rskk kutsun pollari ! `` . Ning see Isabella läheb koos oma selle Mattiasega minema ja mingi poisiga veel . Ja see tüdruk ütleb mulle ennem kui väljub : ,,Seda sa veel kahetsed lipakas ,,,ajasid minu plaanid sassi rsk ! `` . Ning ma ainult naeran selle peale . Nüüd olen ma siis jälle rahulikult Karli juures ja Krissu arvatavasti mu venna juures . Kui äkki tuleb uuesti sisse selle nõia(Isabella)sõber Mattias vms . Ja ma küsin kohe : ,,Mida sa siit tahad ? ``. Ja ta vastu : ,,Ma olen ka Karli juures ..kuna ta ikkagist mu parim sõber .. ja vaata see eelmine asi .. mina ple karlile kunagi halba tahtnud , see eitt krt tahab karli tervise per*se keerata . ``. Ja ma muutun kurvaks ning see Mattias tuleb lohutama . Ma küsin siis ta käest : ,,Kas sa olid ka seal Karli peol ? `` . Ja ta vastab : ,,Jamhh , olin ...aga ma seda pas*ka ei tarvitanud ! ``. Ma siis lihtsalt vaatasin talle korraks silma ja pöörasin näo ära seejärel . Ning , ma näen et Karl avab silmad .

Seejärel Karl ütleb mulle midagi , : ,,Aitäh sulle , et sa olemas oled .. ilma sinuta ma pleks sellest koomast välja tulnud . ``. Ning ma muigan ja ta kallistab mind . ma teda loomulikult vastu . Ja naeratan . Ning ta jälle ütleb : ,,ttead , sa oled nii ilus kui sa naeratad .. lihtsalt MEGAILUS ! .`` Oli vaikus . Ma ainult sulasin ja sulasin . Ja ta küsib : ,,Sa oled koguaja siin olnud ? ``. Ma vastu , : ,,Jaahh muidugi . ajaa , muide ...keegi Isabella käis siin sind vaatamas ..tead kes see on ? `` . Ning Karl vastas : ,,See on mu kunagine tüdruk .``. Ja ma küsisin : ,,KUNAGINE ?? ``. JaKarl vastu : ,,Jahh , kunagine ...mis sa mõtlesid et ma käin selle eidega v ? ``. Ma ainult naeratasin talle ja endalegi ootamatult tegin musi talle . Ja see Mattias seal oli veitsa armukade millegipärast , ma nägin . Ja ma ütlesin Karlile : ,, Ma korra kohvikusse , toon kohvi ..tahad ka midagi Karlike ? `` . Karl vastu : ,,Hmm , dvjj musi .. too midagi head ``.

Nii läksin siis ka korraks Hennu palatist läbi , ma polnud sinna jõudnudki . Ja nägin et Krissu ja Hennu jälle mingi kallistavad seal ja on üksteisele ikka vägaväga lähestikku . Ja kuulen , kuidas nad räägivad : ,, Oiii , minu musirullike .. Liiga kallis oled mulle ! `` . Ja sellest ma võisin järeldada ainult üht ...NAD KÄIVAD !!??

Ma läksin siis Hennu palatisse ja kallistasin Hennut ja küsisin : ,,Noo , kuidas tervis on venna ? ``.Ja Hennu vastu : ,,Juba paljupalju parem ..kui sinu juures on ülihea inimene ! ``Ja uskuge või mitte , mul tulid sellepeale pisarad silma . Ja ma hakkasin ka naerma . Ma oleksin naq läbi naeru nutnud . Ja ma olin õnnnelik ! Ja läksingi siis kohvikusse . Ja vastu tuli mulle arst , ning ütles : ,,Mul on teile häid uudiseid , poisid võivad juba homme koju minna .`` Ma hakkasin hüppama rõõmust ja sõna otseses mõttes tatsasin ühelt jalalt teisele . See oli nii naljakas . Aga mai hoolinud sellest kuna ma olin õnnnelik ! Ja siis läksin Karli juurde tagasi ja nägin et Mattias oli juba läinud ära .

Nii täna oli see päev kus nad nüüd koju said . Ja ma sain vanemad nii nõusse et Karl jääb veidikeseks meile elama ja Krissu ka . Sest ta käis nüüd Hennuga ju . Ja lõpuks ma sain ültse teada et vanemad sõidavad Hawaile puhkama . Ma olin jällle õnnelik et nüüd saame kõik neljakesi rahus olla . Karl läks siis mu diivanile pikali , Hennu aga üles oma tuppa koos Krissuga . Ma siis läksin ka Karli juurde pikali . Ning lõpuks ma küssasin : ,,Karl kuule .. kas me käime nüüd ? ``. Karl mõtles natuke ja vastas : ,,Aga Sikukallis , hakkame käima ? ``. Mul jäi hing kinni . Ja ma olin eluõnnelik ja vastasin : ,,Isssand jumal , LOOOMULIKULT HAKKAME ! `` .

Ja äkkki tuli mullle sõnum , mis segas meie jutu vahele ..ning selle sõnumi sisuks oli.....

Tuli palati uksest sisse ....mingi tüdruk Naer Läbi Pisarate # 4 . lõpetasin Krissuga kallistamise . Ning
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [60] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [153]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [596]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [350]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [523]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [669]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [669]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [716]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [962]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1042]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [60] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [153] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [187] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Kolmapäev, 27. jaan. 2021., kell 15:14 - parim aeg päevast
või tee uus
[2220] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0341s