Vastu kuulen midagi jubedat ......Et mu Naer Läbi Pisarate # 9 . Krissu näeb kuidas mul pisarad

on haiglas . Ma muutun kohemaid Võtan siis vastu ja kuulen midagi jubedat ......Et mu ema on haiglas . Ma muutun kohemaid kurvaks . Krissu näeb kuidas mul pisarad voolavad alla , Sass samuti . Ja Sass tuleb mulle lähemale ja küsib : ,,Kes helistas Naer Läbi Pisarate # 9 . Võtan siis vastu ja kuulen midagi jubedat ......Et mu ema on haiglas . Ma muutun kohemaid kurvaks . Krissu näeb kuidas mul pisarad voolavad alla , Sass samuti . Ja Sass tuleb mulle lähemale ja küsib : ,,Kes helistas , ? .. Mida rääkis ? ``. Krissu noogutab kaasa ja hakkab kuulama tähelepanelikult . Ja ma räägin si

Naer Läbi Pisarate # 9 . Melllu . esmaspäeval, 25. aprillil 2011., kell 19:42:15 Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust ! Võtan siis vastu ja kuulen midagi jubedat ......Et mu ema on haiglas . Ma muutun kohemaid kurvaks . Krissu näeb kuidas mul pisarad voolavad alla , Sass samuti . Ja Sass tuleb mulle lähemale ja küsib : ,, Kes helistas , ? .. Mida rääkis ? `` . Krissu noogutab kaasa ja hakkab kuulama tähelepanelikult . Ja ma räägin siis : ,, Mu isa helistas ..ja .. ütles et ... MU EMA ON HAIGLAS ! `` . Krissu teeb suured silmad ja vaatab maha . Sass kallistab ja ütleb mulle : ,, ttead Siku , sa võid alati mulle loota ja minule oma muredest rääkida ning usaldada ...MA OLEN SINUJAOKS OLEMAS ALATI ! ``. Ma teen talle musi . Ning hiljem kallistame jälle . Krissu on kade . Seda on tema silmadest näha . Ma ütlen siis : ,, Aga et , lähme siis mu ema juurde haiglasse !``. Ja me lähme . Jõuame siis kohale . Isa on ka seal . Ja ma kallistan isa . Ning tutvustan isale Sassi . Ja lõpuks ma küssan : ,, Isa , mis emaga juhtus ?? `` . Isa vastab kurvalt :,, Ta kukkus kokku ja paha oli olla väga . `` . Ma ei suutnud päris nutma hakata . Ma üritasin positiivne ollla . Ja tahtsin ema juurde minna aga ei lubatud millegipärast . Hiljem tuli Hennu ka . Ja Hennu nägi et ma olen omadega läbi . Tuli mu juurde ja küsis : ,, ttsao õeke , kuidas emaga on ? `` . Ma tegin talle kõigepealt kalli ja ütlesin siis : ,, tttsao venna ,,, mdea , mind ei lubatud ema vaatama . `` . Ja Krissu nägi ka Hennut . Ja nad musitasid ja kallistasid nagu alati . Sass vaatas mu poole ja küsis : ,, oioii

Naer Läbi Pisarate # 9 .

Melllu . esmaspäeval, 25. aprillil 2011., kell 19:42:15
Jutt on mina vormis kuid ei räägi minust !

Võtan siis vastu ja kuulen midagi jubedat ......Et mu ema on haiglas . Ma muutun kohemaid kurvaks . Krissu näeb kuidas mul pisarad voolavad alla , Sass samuti . Ja Sass tuleb mulle lähemale ja küsib : ,,Kes helistas , ? .. Mida rääkis ? ``. Krissu noogutab kaasa ja hakkab kuulama tähelepanelikult . Ja ma räägin siis : ,,Mu isa helistas ..ja .. ütles et ... MU EMA ON HAIGLAS ! ``. Krissu teeb suured silmad ja vaatab maha . Sass kallistab ja ütleb mulle : ,,ttead Siku , sa võid alati mulle loota ja minule oma muredest rääkida ning usaldada ...MA OLEN SINUJAOKS OLEMAS ALATI ! ``. Ma teen talle musi . Ning hiljem kallistame jälle . Krissu on kade . Seda on tema silmadest näha . Ma ütlen siis : ,,Aga et , lähme siis mu ema juurde haiglasse !``. Ja me lähme .

Jõuame siis kohale . Isa on ka seal . Ja ma kallistan isa . Ning tutvustan isale Sassi . Ja lõpuks ma küssan : ,,Isa , mis emaga juhtus ?? ``. Isa vastab kurvalt :,,Ta kukkus kokku ja paha oli olla väga . ``. Ma ei suutnud päris nutma hakata . Ma üritasin positiivne ollla . Ja tahtsin ema juurde minna aga ei lubatud millegipärast .

Hiljem tuli Hennu ka . Ja Hennu nägi et ma olen omadega läbi . Tuli mu juurde ja küsis : ,,ttsao õeke , kuidas emaga on ? ``. Ma tegin talle kõigepealt kalli ja ütlesin siis : ,,tttsao venna ,,, mdea , mind ei lubatud ema vaatama . ``. Ja Krissu nägi ka Hennut . Ja nad musitasid ja kallistasid nagu alati . Sass vaatas mu poole ja küsis : ,,oioii , kes need armunud veel on ? ``. Ma vastasin : ,,hmm , Krissu ja mu vend Henri `` . Sass ütles siis sellepeale veel : ,,Ahsoo . ``. Hennu tuli siis korraks meie juurde ja küssas : ,,Oooo õeke .. kes see on ? ``. Ma vastasin : ,,Hmm , vennake ..see on Sander . `` . Ja Hennu tegi kulme .

Olime siis haiglas juba 3tundi olnud . Ükski arst ei öelnud meile midagi . Ma olin tõsiselt mures juba . Teised ka , eriti isa . Ja äkki hellab mulle keegi . Vaatan kes on ja näen et Karl . Selleasemel et vastu võtta , ma ei võta ja lõpetan kõne ära . Kui äkki tuleb mingi arst meie kõigi juurde . Ja hakkab rääkima tõsisel toonil : ,,Nonii , kas te olete Pr. Marleeni sugulased ? , ``. Me noogutame . Ja ta jätkab : ,,Hmm , asi on nüüd selles et ta pingutas veitsa üle ja sai pisikese infarkti ..ja nüüd on nii et ta peab puhkama hästi palju ja ta liigselt liigutada ei tohi ! kui ta aga seda teeb , võib asi kurva lõpuga olla ja seda me ju keegi ei taha , niiet ...PUHKAMA , PUHKAMA JA KÕIK ! `` . Ma neelatan . Mu isa ütleb sellepeale : ,,Olgu , selge . ! ``.

Ja me läksime koju . Sest teadsime et ta on ilusti arstide kontrolli all . Sass tuli veel minu juurde külla . Ning Sass ja Hennu jäid rääkima elutuppa . Krissu rääkis teloga . Isa oli õues , puhastas autot . Ja ma mõtlesin minna kuskile kaugele , vaiksesse kohta . Ma otsustasin minna mere äärde . Ning ma mõtlesin ja mõtlesin : Miks ? Miks ? Miks ? ..MIKS MUL KUNAGI EI VEA ?? , tahaks lihtsalt ära surra ! .. . Ma vaatasin merd . Ning nautisin vaikset ja õrna tuult . Ma ronisin siis sinna lähedal asuva suure kalju peale . See oli kõrge ja järsk . Ma läksin aina lähemale ja lähemale kalju servale . Ja mõtlesin veel viimaseid mõtteid : mm , headaega siis kõigile ..ma loodan et saate ilma minuta palju õnnelikumaks ! .. Ma tahtsin hakata kukkuma kui äkki ...oli keegi mu selja taga ja hoidis mind tagasi . Ning ta ütles : ,,Usu mind Sikuke , sul ple kellegi või millegi pärast mõtet seda teha ! ``. Mulle tundus see tuttav hääl . Ja ma keeran ümber . Ma näen enda ees siis ....KARLI .

Ma vaatan talle siis otsa . Ja küsin : ,,Mida sa siin teed ?? Kuidas sa teadsid et ma siin ?? Miks sa mul seda teha ei lasknud ?? ``. Ja Karl vaatab mulle samuti otsa ja vastab : ,,Esiteks , ma tulin siia nsm , teiseks mai teadnud et sa siin aga kaugelt nägin sind , kolmandaks sest , ma hoolin sinust liiga palju ! ``. Ma muigan . Ja mul jooksevad jälle pisarad . Karl pühib mu pisaraid . Mina aga lükkan ta eest ja lähen minema . Karl jääb sinna seisma . Arusaamata miks ma minema läksin .

Ma jõudsin koju jälle . Kõik olid mures mu pärast . Mina aga rahulik ja kurb . Ja Sass küsib : ,,Siku , kus sa olid ?? me kõik muretsesime su pärast ! ``. Ma vastu :,,Mere ääres käisin , mõtlemas . ``. Kõik vaatavad mind imelikult . Ja ma lähen oma tuppa .

Ning enne kui ma ise aru saan olen ma nii väsinud et lähen voodisse ja jään magama .

Vastu kuulen midagi jubedat ......Et mu Naer Läbi Pisarate # 9 . Krissu näeb kuidas mul pisarad
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [141]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [573]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [341]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [519]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [662]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [709]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [955]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1037]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [141] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [175] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 24. jaan. 2021., kell 18:20 - parim aeg päevast
või tee uus
[2302] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0352s