Ikka asju juhtub elus küll. Otsustasin Neljapäeva õhtu imelikud seiklused pisut ringi mis elul uut

mingite vanade sõbrantsidega korra kokku saada Ei noh ikka imelikke asju juhtub elus küll. Otsustasin oma mingite vanade sõbrantsidega korra kokku saada ja vaadata pisut ringi mis elul uut ja põnevat pakkuda on. Muide lõuna paiku ostsin omale kaubamajast veel uu Neljapäeva õhtu imelikud seiklused Ei noh ikka imelikke asju juhtub elus küll. Otsustasin oma mingite vanade sõbrantsidega korra kokku saada ja vaadata pisut ringi mis elul uut ja põnevat pakkuda on. Muide lõuna paiku ostsin omale kaubamajast veel uue ripsmedushi ja käisin ka pesujahil. Nii hea tunne oli midagi üle pika aja osta. Vabastav kogemus l

Neljapäeva õhtu imelikud seiklused Raissa reedel, 20. okt. 2006., kell 04:48:21 Ei noh ikka imelikke asju juhtub elus küll. Otsustasin oma mingite vanade sõbrantsidega korra kokku saada ja vaadata pisut ringi mis elul uut ja põnevat pakkuda on. Muide lõuna paiku ostsin omale kaubamajast veel uue ripsmedushi ja käisin ka pesujahil. Nii hea tunne oli midagi üle pika aja osta. Vabastav kogemus lausa. Läksime siis alguses Suudlevatesse Tudengitesse. Nõme teenindus. Lähed sisse, siis tuleb mingi tips kes naeratab ja ütleb nummilt tere, kuidas saan teid aidata. Istusime siis maha ja mõtlesime et äkki see tips siis tuleb ja aitab meid ka. Ei tulnud. 10 minuti pärast ka ei tulnud, mingi poisiga rääkis juttu. Nagunii rääkis poisile oma sõbrannat taga - lits naine, pole ilus isegi, aga ikka julgeb meestes käia. No siis juba muutusime murelikuks ja läksime paluma et vajame abi, oleme liiga kained ja õues kül. Tips ütles et kohe kohe tuleb. Lendab. Aga ei tulnud, rääkis mõne aja pärast juttu juba mingi sõbrantsiga, kindlasti sellega, keda ta enne oli oma poisile taga rääkinud. Nagunii ütles et mu mees on niiii nõme, käib sabas ja ajab lolli juttu ja on kuidagi igavaks läinud, talvel läheb vahetusse. No ja nii see asi siis kulges. Kui ettekandja jälle selle poisiga rääkima hakkas - raudpolt kindlalt rääkis mingit oma sõbrantsi taga - otsustasime sammud seada hoopiski kuhugi mujale. aitab, ma olen vaba ja iseseisev naine, ma tahtsin linnas ennast purju juua. Ma tahan seda ja võin seda endale lubada. Läksime siis kohvik Pierrei. Võtsime seal ühed siidrid. Muidu tore koht, aga

Neljapäeva õhtu imelikud seiklused

Raissa reedel, 20. okt. 2006., kell 04:48:21

Ei noh ikka imelikke asju juhtub elus küll. Otsustasin oma mingite vanade sõbrantsidega korra kokku saada ja vaadata pisut ringi mis elul uut ja põnevat pakkuda on. Muide lõuna paiku ostsin omale kaubamajast veel uue ripsmedushi ja käisin ka pesujahil. Nii hea tunne oli midagi üle pika aja osta. Vabastav kogemus lausa.

Läksime siis alguses Suudlevatesse Tudengitesse. Nõme teenindus. Lähed sisse, siis tuleb mingi tips kes naeratab ja ütleb nummilt tere, kuidas saan teid aidata. Istusime siis maha ja mõtlesime et äkki see tips siis tuleb ja aitab meid ka. Ei tulnud. 10 minuti pärast ka ei tulnud, mingi poisiga rääkis juttu. Nagunii rääkis poisile oma sõbrannat taga - lits naine, pole ilus isegi, aga ikka julgeb meestes käia. No siis juba muutusime murelikuks ja läksime paluma et vajame abi, oleme liiga kained ja õues kül. Tips ütles et kohe kohe tuleb. Lendab. Aga ei tulnud, rääkis mõne aja pärast juttu juba mingi sõbrantsiga, kindlasti sellega, keda ta enne oli oma poisile taga rääkinud. Nagunii ütles et mu mees on niiii nõme, käib sabas ja ajab lolli juttu ja on kuidagi igavaks läinud, talvel läheb vahetusse. No ja nii see asi siis kulges. Kui ettekandja jälle selle poisiga rääkima hakkas - raudpolt kindlalt rääkis mingit oma sõbrantsi taga - otsustasime sammud seada hoopiski kuhugi mujale. aitab, ma olen vaba ja iseseisev naine, ma tahtsin linnas ennast purju juua. Ma tahan seda ja võin seda endale lubada. Läksime siis kohvik Pierrei. Võtsime seal ühed siidrid. Muidu tore koht, aga hästi palju imelikke vanu inimesi oli seal. Suundusime veel igasugu kohtadesse ja veel ka Illegaardi.


Illegaardis oli see sama noormees keda kunagi 2004 sügisel olin ühes korbimajas peol kohanud. Ms üldse üldse üldse ei mõista kuidas ta mulle kunagi meeldida võis??????????????????
Tal oli seljas seeeeeee sama kõrge kraega särk mis 2 aastat tagasi samal ajal. Isegi õlleklaas oli vist sama mis kaks aastat tagasi Illegaardis. On frukt alles. Ja siis kõige tipuks istus ta veel meie lauda ka ja hakkas rääkima midagi filosoofiast ja soomeugri keeltest. Ja muide salaja pani veel lonksu mu sõbrantsi klaasist ka pihta. Krt paneks talle ükskord alles mingi vägeva klaasi lauale huvitava sisuga - kõhulahtistit äkki. Aga meile aitas jamast. Oli vaja õhtu kuidagigi vindisemaks muuta - et näeks taevas kahte kuud ja varese monotoonne kraaksumine kõlaks nagu Nexuse kõige nummimad lood.

Zavood!!!!! Hüüdis mu sõbrants. Polnudki juba päris ammu seal käinud ja sinna ka läksime. Jumala täis oli see urgas nagu alati. Mingi inimene kes arvas et ta on kunstnik ajas igale poole õlut maha, mingi punkar tahtis tantsule võtta ja mingi kiilakas tüüp tuli minu juurde ja hakkas rääkima et tema tahab teha mulle tissipiiksu. Jätke see sõna meelde TISSIPIIKSU !!!!!!!!!! Ma ütlesin et tee siis kui nii julge poiss oled. Ja tema tegigi - ma tegin vastu ka ja siis see tüüp lõi veel minuga patsi ja ütles et ma olen huumoritüdruk ikka, ei löö põnnama kui põllumehed maalt peale rasket saagikoristust pisut puhvetisse pummeldama tulevad. Poldki nii nõme tüüp tegelt.

No leidsime omale isegi kohad muide - mingi suht tundmatu seltskond oli seal lauas. Laud oli täis jooke, sest mingi korporatsiooni rebane sai koguaeg korraldusi " too 10 cuba libret, võta siis juba 10 õlut ka, ja metaxat jne" Mul pole põhimõtteliselt kunagi midagi meeste vastu kelle lauas on 30 täis jooki ja kes oma varandust ka õrnema sooga jagavad. Niiet oli päris tore alguses. Aga ikka päris imelikud tüübid olid seal ikka koos küll. Kui olime mingi niisama plära ajanud siis otsustasime juba ka tuttavaks saada. Mitte et mul kõik nimed meeles oleks muidugi. aga kõik olid ülikonnaga ja ikka pisut viisakamad kui need punkarid ja kunstnikud jne seltskond. Nojah - üks neist küsis mult peale tutvumist et kui vana ma olen. Vastasin et 21. Tüüp lõi käega ja ütles kurvalt "Liiga vana oled" Liiga vana. Misasja - mina ja vana, ma ei jää mitte kunagi vanaks, ma olen iginoor. Küsisin et kui vana ma siis peaks olema et tema jaoks kõlvata. Tüüp vastab mulle "Oh ära küsi parem, sa ei taha teada" Hiljem veel karjus üle laua et tema vanaema oli alati öelnud juues et kadugu mõistus. Aga noh imelikke tüüpe ikka jätkus - üks näiteks ütles et ta on Mordechai - the dancing jidich clown. Ma palusin selle endale üles kirjutada, sest mulle ei jäänud kohe meelde. Siis veel üks tüüp küsis et kas mul on pesumasin. Vastasin et igal endast lugupidaval naisel on oma pesumasin . Siis ta vastas et väga hea, see pidi talle väga hästi sobima. No mis sa ikka sellise asja peale oskad kosta noh.

Aga nii see õhtu siis läks omasoodu, ühest punkarist sai tasapisi kaks ja kiilakal tüübil tundus olevat kaks pead ka veel. Ja muide ta ei teinudki enam tissipiiksu ja rääkis koguaeg oma talu kartulisaagist ja sellest palju tal vilja salves on. Seltskond oli küll imelik pehmelt öeldes (sel kes ütles et ma olen vana oli muide jalutuskepp kaasas - 21. sajandil) aga muidu tore. Või no tegelikult on iga seltskond vahva kelle lauas on piiramatus koguses kõike hüvesid. Kui sulgemisaeg kätte jõudis, ütles see tüüp kes mu pesumasinat himustas et me lähme nüüd edasi jooma ja ühte korpi. Tartu ilusaim vaade pidi olema ka veel katuselt.

Siis mul tuli meelde, et ma ju olen juba käinud ühe korbi katusel kus pidi olema tartu ilusaim vaade. selle sama suure tüübiga keda ükspäev telekast näitas - mundris ja puha. Mõtlesin et nostalgia pärast käiks siis veel ja rääkisin sõbrantsid ka nõusse.

Poisid tellisid suure taksobussi ja sõit läkski lauluga lahti. Mina nägin selleks hetkeks muiugi juba kolme taksot ja kaalusin et millise peale ma nüüd neist istuma peaks. Aga kohale m ka jõudsime. Noormehed tõid meile juua ja olid suht viisakad arvestades nende poolt joodud alkoholikoguseid. igaljuhul etemad kui see sõrgiga tüüp Illegaardist.

Mis edasi sai on juba liiga hullumeelne et sellest rääkida. Hommikul kell 7 viidi meid kohta nimega ümarlaua baar - kõik kanti veel kätel siis ja paluti silmad kinni hoida sest sees ootavat meid suur suur üllatus.

Vist võingi oma pidukirjelduse lõpetada sellega, et mulle tehti välja suur praad - friikartulid viineritega. Joogivalikuks oli pesuehtne vikat. Minu arvamus muide paranes selle Illegaardi noormehe osas - Ümarlaua baaris oli inimesi kes ületasid tema aadellikust ja noobellikust mitmekordselt. Laskusin isegi jutuajamisse teemal "Mart Laar ja Lennart Meri lasid Eesti põllumajanduse põhja". Aga ei jõua siin enam pikalt kirjutada, vaja juukseid värvida ja ihaldusväärne pesumasin tööle panna.

Igaljuhul see seltskond lubas meile vajadusel veel paremaid seiklusi kui seda ainult tahtma peaksime. Ja kui ma koduukse juures taksost välja astusin, kraaksus vares nagu neli vanilla ninjat. Võibolla peakski kordama. Ikka asju juhtub elus küll. Otsustasin Neljapäeva õhtu imelikud seiklused pisut ringi mis elul uut


Kirjatükki on kommenteeritud (12) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [256] Sisupuu sitemap
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [401]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [455]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [582]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [851]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [931]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [1006]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [980]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1406]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1488]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [105] Hea kodulehe valmistamine
Jan12: 1, .. [163] Korraliku kodulehe tegemine
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Algirdas: .. [180] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 29. nov. 2020., kell 06:17 - parim aeg päevast
või tee uus
(12) [15036] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0342s